Otazky a odpovede od marriafa

Zberný kôš správ, ktoré nemajú súvis s témami

Otazky a odpovede od marriafa

Odoslaťod mariaff 26 Apr 2010 16:40

drzte si klobuky, zaciname
mariaff
 
Príspevky: 67
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: -20

Re: otazky a odpovede konecne bez cenzury

Odoslaťod admin 26 Apr 2010 16:46

Len aby sme velmi rychlo neskoncili :)

Zatial to ako blog nevyzera (postol si to medzi blogy), som zvedavy kam to bude smerovat...
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22169
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: otazky a odpovede konecne bez cenzury

Odoslaťod mariaff 26 Apr 2010 16:57

ferkan napisla v inej teme:
"ucit sa hrat online podla doyla, eliho a phila je :bad: "

eli je elezra?

kto tu tvrdi, ze som pozeral high stakes kvoli uceniu , jednoducho to bezalo namiesto telky a ako pozadie pri nej cinnosti

a odkial vies , kto kazdy tam hra , ak je to take ble???

takze velky pokrista ferkan to pozerat moze a vsetci ostatni su luzeri
mariaff
 
Príspevky: 67
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: -20

Re: otazky a odpovede konecne bez cenzury

Odoslaťod mariaff 26 Apr 2010 16:59

admin, tak to presun, kde to ma byt,

budem diskutovat s kazdym, kto pouzije argumenty a rozum
blbcov budem ignorovat, ale pisat si tu mozu co chcu, mazat to nebudem
mariaff
 
Príspevky: 67
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: -20

Re: otazky a odpovede konecne bez cenzury

Odoslaťod dzejkej 26 Apr 2010 17:02

marriaf napísal:admin, tak to presun, kde to ma byt,


Uz je to presunute na spravne miesto.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Otazky a odpovede od marriafa

Odoslaťod tucniak 26 Apr 2010 17:06

takze tvojich 8 hodin pri sledovani pokrovych videi znamena ze ti to bezalo popri tom, ako si ranajkoval, daval si sprchu, pral, zehlil, staval dom a sadil strom?:)

takisto ti boli naznacene nevyhody ucenia sa od nich- ich prostredie je velmi specificke, poznaju sa roky, hraju zasadne 300-400bb + deep a ante stoly. Mas pocit, ze to co sa od nich naucis ti pomoze beatovat nl2 online?

skus radsej stranky ako deuces cracked, leggopoker, cardrunners, pozeraj tam 8 hodin denne (a nie ako background) a potom prid.

Stale malo argumentov?:)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: otazky a odpovede konecne bez cenzury

Odoslaťod mariaff 26 Apr 2010 17:11

nelzon napisal inde

nelz0n napísal:Horsey +1 (by som ti aj pridal karmu ale uz som dissol chlapca, takze pockaj 12hodin)

Ked sa mi potvrdili moje predpoklady, ze sa niekto uci hrat podla High Stakes poker tak sa mi hned objavil usmev na tvari, dakujem

Pre tvoju informaciu, sa tam hraje full ring, 300bb deep a viac plus ante. Z toho sa nenaucis nikdy nic pozitivne, teda ak nevies ci je postupka viac ako farba tak si predsa len nieco pozitivne z toho dokazes zobrat :)


zacal si dobre , ale postupne si sa zaradil medzi ostatne neargumentujuce ovecky

kde som ja pisal o uceni? preco si vatrhol z kontextu High Stakes? Poker After Dark sa hrava 100BB, ten uz mozem s tvojim dovolenim pozerat?
zo sledovania HS si mozes zobrat vela pozitivneho , akurat nie je pozitivne tie argumenty predkladat cloveku, ktory ich nedokaze spracovat, takze si ich necham pre seba
mariaff
 
Príspevky: 67
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: -20

Re: otazky a odpovede konecne bez cenzury

Odoslaťod Chlpo1989 26 Apr 2010 17:13

marriaf napísal:
kto tu tvrdi, ze som pozeral high stakes kvoli uceniu

Edit:
marriaf napísal:kde som ja pisal o uceni? preco si vatrhol z kontextu High Stakes?


marriaf napísal:8 hodin denne - (niekedy aj viac)
poker after dark, high stakes a naucne od Lederera a vsetko mozne co najdes na youtube, pokertube, alebo pokertars.tv

Nechapem, preco by si sa nemal ucit na high stakes? ... nic lepsie na zivo nenajdes na nete
Naposledy upravil Chlpo1989 dňa 26 Apr 2010 17:16, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: otazky a odpovede konecne bez cenzury

Odoslaťod tucniak 26 Apr 2010 17:15

marriaf napísal:nelzon napisal inde

"Horsey +1 (by som ti aj pridal karmu ale uz som dissol chlapca, takze pockaj 12hodin)

Ked sa mi potvrdili moje predpoklady, ze sa niekto uci hrat podla High Stakes poker tak sa mi hned objavil usmev na tvari, dakujem

Pre tvoju informaciu, sa tam hraje full ring, 300bb deep a viac plus ante. Z toho sa nenaucis nikdy nic pozitivne, teda ak nevies ci je postupka viac ako farba tak si predsa len nieco pozitivne z toho dokazes zobrat :)"



zacal si dobre , ale postupne si sa zaradil medzi ostatne neargumentujuce ovecky

kde som ja pisal o uceni? preco si vatrhol z kontextu High Stakes? Poker After Dark sa hrava 100BB, ten uz mozem s tvojim dovolenim pozerat?
zo sledovania HS si mozes zobrat vela pozitivneho , akurat nie je pozitivne tie argumenty predkladat cloveku, ktory ich nedokaze spracovat, takze si ich necham pre seba



nechaj a ukryte sa spolu pod paplon.
TY si ako argument na svoju obranu, ze o pokri vela vies, napisal, ze boli casy, ked si pozeraval poker videa aj 8 hodin denne.

"poker videami" v kontexte ucenia pokru vacsinou rozumieme instruktazne videa
z coho sa dalo logickou dedukciou prist k tomu, ze si sa teda 8 hodin denne vzdelaval v pokri.
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Otazky a odpovede od marriafa

Odoslaťod mariaff 26 Apr 2010 17:28

tucniak napísal:takze tvojich 8 hodin pri sledovani pokrovych videi znamena ze ti to bezalo popri tom, ako si ranajkoval, daval si sprchu, pral, zehlil, staval dom a sadil strom?:)

takisto ti boli naznacene nevyhody ucenia sa od nich- ich prostredie je velmi specificke, poznaju sa roky, hraju zasadne 300-400bb + deep a ante stoly. Mas pocit, ze to co sa od nich naucis ti pomoze beatovat nl2 online?

skus radsej stranky ako deuces cracked, leggopoker, cardrunners, pozeraj tam 8 hodin denne (a nie ako background) a potom prid.

Stale malo argumentov?:)


ano tucniak, popri ranajkach to bezalo, ale popri takom plodeni alebo sadeni stromu uz ne 8-)

aha, takze ked som sledoval HS, uz som tym padom nemohol sledovat cardrunners, asi sa vylucuje jedno s druhym , som doteraz nevedel :wall:

toto nie su argumenty, kedze su postavene na domnienkach

Nemusis sa priamo ucit od hracov , ked sledujes HS. Napriklad tak narychlo mi napadne jedna pozitivna vyhoda (a je ich vela keby som popremyslal) - dostanes do krvi to, ako chodia karty za jeden orbit, ako casto chodi top4, ako casto obrazky, ako casto dostavaju hraci karty na klasicky coinflip atd
Oproti NL2 sa napriklad hra na flope az tak nemeni, tam uz hraci rozmyslaju podobne. Cize je mnozstvo veci, ktore mozes vnimat pozitivne , ak tie negativa, ktore spominas ty, si vies odfiltrovat

Jednoducho ma to bavi sledovat, podobne ako trebars snooker alebo curling, alebo biatlon a niekto iny by mohol hlasat, ze nic nudnejsie v zivote nevidel. Nic ine za tym netreba hladat a domyslat si, ze som sa nasilu drtil ucenim a pozeranim HS 8 hodin denne, aby bol zo mna taky velky hrac ako oni. Takato je vasa mylna interpretacia
mariaff
 
Príspevky: 67
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: -20

Ďalšia

Naspäť na Odveci

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!