B**n Battle of the forums 60.000Usd

Diskusia o online pokrových herniach a ich akciách

Re: B**n Battle of the forums 60.000Usd

Odoslaťod Matej Zavacky 19 Nov 2008 20:01

fakt to vyzera dobre....a to ze sa nestretnu ludia z jedneho fora na jednom turnaji je perfektna myslienka - za team to nuti hrat tak viac snazivejsie..tak to teda ukazme madarom rumunom a neviem akym vsetkym narodnostiam este..:-)...btw 21000/5 - pekna sumicka by z toho vysla pre kazdeho clena teamu..:-)
Matej Zavacky
 
Príspevky: 482
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 12 krát/48 krát
Karma: 8

Re: B**n Battle of the forums 60.000Usd

Odoslaťod rafi 26 Nov 2008 12:12

pocas turnaja by sme mohli komunikovat napr. cez skype chat, co vy na to?
rafi
 
Príspevky: 749
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 6 krát/6 krát
Karma: 6

Re: B**n Battle of the forums 60.000Usd

Odoslaťod palo1973 26 Nov 2008 12:25

-mohli by sme,myslim,ze by stacil chat na pokerportali

-neviem ci ste to zachytili,ale navrhol som niekde,ze ak by sme vyhrali mohli by sme cast vyhry "vratit" pokerportalu,nech urobia pre clenov nejaky freeroll,co vy na to?

-ak ano mozme sa dohodnut,orientacne by to mohlo byt nejakych 10%,zalezi od vysky vyhry
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: B**n Battle of the forums 60.000Usd

Odoslaťod keso26 26 Nov 2008 14:09

palo1973 napísal:-neviem ci ste to zachytili,ale navrhol som niekde,ze ak by sme vyhrali mohli by sme cast vyhry "vratit" pokerportalu,nech urobia pre clenov nejaky freeroll,co vy na to?

-ak ano mozme sa dohodnut,orientacne by to mohlo byt nejakych 10%,zalezi od vysky vyhry

..nie som lakomy a v zasade s tym nemam problem, ale v niecom nesuhlasim a to :

1/ Ak nieco podobne vytvorime, chcelo by sa nad tym zamysliet trochu viac.
Do takeho freerolu by sa nahrnulo 70% hracov, ktori na PP doteraz nespravili ani ciarku a v podstate su to ryby. Rybami som ich nazval preto, ze tich expertov vidim ako hraju na inych PP rolloch a bol by som velmi nerad, ak by peniaze ktore sme vybojovali a vyhrali by oni odovzdali len tak dalsim rybam. Pre tich co nie su ryby, ale zaroven neprispievaju do diskuie by mi to nerobilo problem, ak by som videl aspon malu snahu zlepsovat ich hru a pracovat na nej ci uz postnutim problematickej ruky do diskusie a spytat sa, co by slo spravit lepsie alebo sa jednoducho do diskusie zapajat. Ovela viac by ma tesilo zorganizovat podobny turnaj pre hracov, ktori su prinosom a su pravidelnymi prispievatelmi, cim si navzajom pomahame a posuvame sa dalej.

2/ 10% - no dajme tomu, ale :
Zmysel by to malo len vtedy, ak by sme to vyhrali (co by spravilo $4250 pre kazdeho), inac by prizepool do spominaneho freerollu za vela nestal.
Dalej z dovodu ze poker hravam uz nejaky ten vcelku dlhsi cas a viem kolko usilia (studovanie, citanie clankov, pozeranie videi, diskusia a pod.), casu (ktory som mohol stravit s priatelkou alebo inak prijeme) a v podstate aj penazi ma stalo kym som sa prepracoval z nuly a NL10 na NL100 a aspon na aku taku lepsiu fishy uroven. 10% by znamenalo este donedavna 8BI, momentalne 4BI limitu ktory hravam, co sa mi zda dost. To by som uz radsej spominane peniaze poslal ludom, ktori ich naozaj potrebuju (hodina detom kam sa tento rok chystam prispiet a pod.) a nie hracom, ktorich popisujem na zaciatku prveho bodu.

Riesenie, ktore by som navrhol ja znie :

1. usporiadat turnaj iba v pripade ak by sme vyhrali, inak si myslim, ze by to nemalo prilis zmysel.
2. pozvat do turnaju len ludi o ktorych som zvyraznene pisal v prvom bode, pretoze si myslim, ze len ti si zasluzia "kusok kolaca".
3. z vyhry $4250 by som bol ochotny dat do prize poolu $200 a turnaj okorenit dalsimi $50 vypisanymi na moju hlavu a teda bounty. Znamenalo by to 6000,- Sk na kazdeho clena teamu a teda $1000 USD (24.000,- Sk) prizepool co je myslim vcelku slusne.

V turnaji by teda boli len ludia, s ktorymi diskutujeme na fore, cim by sa z toho stal vcelku funny turnaj co by bola uplna parada, kedze mam velmi rad tieto nase privatne turnaje :) ..co je aj dalsim dovodom preco neprizvat "neprispievatelov" a to kvoli komornej atmosfere, nikto nic nenapise a ked niekomu zo srandy napisem ze je lucker, ked herna spravi jeden zo svojich podvodov, napise mi ze som jebko :no: ..co uz teda fakt nemusim.

Co sa tyka chatovania, myslim ze tento nas pokerportalovsky uplne postaci.
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: B**n Battle of the forums 60.000Usd

Odoslaťod Matej Zavacky 26 Nov 2008 14:21

keso mudro rozpravas tych 200 $ som ochotny dat aj ja v pripade vyhry...+ nejake to bounty tiez samozrejme....samozrejme mal by kazdy z tych 5 co sme postupili suhlasit... s tou selekciu hracou to bude ale dost problem aspon si myslim, ci mas aj nejaky sposob ako informovat len vybranych?...a chat tu cez pokerportal je v pohode - bude to napinak - dufam ze so stastnym koncom pre POKERPORTAL TEAM... :-)
Matej Zavacky
 
Príspevky: 482
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 12 krát/48 krát
Karma: 8

Re: B**n Battle of the forums 60.000Usd

Odoslaťod buschle 26 Nov 2008 14:43

drzim palce ;) , a keso ma pravdu radsej si tie pripadne peniaze nechajte lebo vam to tu vyberu vseliaky Rumuni a Fini :)
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: B**n Battle of the forums 60.000Usd

Odoslaťod palo1973 26 Nov 2008 14:59

-ja sa nebranim ziadnym navrhom,skor mi islo o vyjadrenie istej vdaky pokerportalu,co vsetko pre nas robia,ale mas ciastocne pravdu s tymi (ne)prispievatelmi,ktory maju v historii pp tolko prispevkov kolko bolo zadara sutazi,este pripadne vynasobene 5-timi na celu rodinu otvorenymi registraciami,nikdy sa neda vyhoviet vsetkym,s cim nesuhlasim je,ze ja by som dal rad aj mensiu sumu,povedzme 30$,bol by z toho freeroll 150$ a myslim,ze pre zacinajucich hracov easy money
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: B**n Battle of the forums 60.000Usd

Odoslaťod APminer 26 Nov 2008 15:13

palo1973 napísal:-ja sa nebranim ziadnym navrhom ...


byva dobrym zvykem, ze ti co jsou na turnaji na penezich slozi par drobnych a daji je tomu, co zustal na BUBBLE - to Vas nahodou nenapadlo ? (myslim bubble na kvalde) :angel:

jinak samo, ze GL, GL, GL :good: :beer:
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: B**n Battle of the forums 60.000Usd

Odoslaťod rafi 26 Nov 2008 17:34

samozrejme aj ja som ochotny odovzdat cast pripadnej vyhry - myslim, ze nikto s tym nema problem
podla mojho nazoru je zatial zbytocne polemizovat o tom, v akej forme to bude - vela zalezi od vysky.
Samozrejme nepochybujem, ze to vyhrame.... ale pockajme si na to est par hodin :)

ocakavam aj navrhy pokerportalistov, ktori odvadzaju perfektnu robotu :good:
rafi
 
Príspevky: 749
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 6 krát/6 krát
Karma: 6

Re: B**n Battle of the forums 60.000Usd

Odoslaťod mysak 26 Nov 2008 17:48

souhlasim s kesem, ale celkove bych se tim zacal zabirat az vyhrajem :o :D
Obrázok používateľa
mysak
 
Príspevky: 226
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 4

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Online herne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!