pomoc s vyberom herne

Diskusia o online pokrových herniach a ich akciách

Re: pomoc s vyberom herne

Odoslaťod sudden 14 Nov 2011 16:44

Ja by som na tvojom mieste vyskúšal napríklad Betsafe (Ongame)
Bonus k prvému vkladu je ekvivalentom 41% rakebacku a je tam VIP program, cez ktorý môžeš mať naspäť ďalších 8-40%, tipujem ťa na takých 20% podľa hraných stakes a počtu stolov.

bohuzial na ongame tie cisla v praxi vychadzaju uplne inak, kvoli essence systemu pridelovania raku, ktory zohladnuje kolko vyhravas tie cisla vobec nesedia a ten rakeback je v skutocnosti vyrazne nizsi (ak si winning hrac)

ja tam mam zatial narakovanych 540$ podla HEM a mam len 1177 Player points, takze koeficient 2.15 pp / 1$ rake (25k hands a winrate 7.5bb/100) co je dost zle kedze pri normalnom contributed systeme by som podla tabulky mal 3.5pp za / 1$ rake
to znamena, ze ten bonus clearujem na urovni necelych 25% rakebacku

prave tych 41% by vychadzalo pri 3.5 koeficiente, ktory ziadny winning hrac na ongame nedosiahne, takisto sa bude znizovat aj valueback kvoli mensiemu poctu pp

toto je asi najvacsia nevyhoda ongame, je to take skryte okradanie winning hracov na rakebacku
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: pomoc s vyberom herne

Odoslaťod Stanley VII 14 Nov 2011 19:55

Vychádza ti to fakt tak zle? Je pravda, že ten Ongame Essence je nič moc, ale vačšinou to robilo u vysoko winning hráčov tak 20-25% dolu z rake. 2,2 bodu je dosť extrém, to je až 32% dolu. Dík za pripomenutie, zabudol som to zohľadniť, väčšinou som poslednou dobou robil na BetSafe s turnajmi a tam to ten Ongame Essence našťastie nekazí. Aj keď Ongame chystá aj pre turnajových hráčov bohužiaľ negatívnu zmenu a od decembra už zrejme nebude za turnajovú rake toľko bodov, ako je teraz.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: pomoc s vyberom herne

Odoslaťod sudden 14 Nov 2011 22:46

tiez som necakal, ze to spravi az tolko, vedel som o essence systeme ked som tam isiel a dufal som, ze aspon 2.5-3 pp mi bude vychadzat v pohode, co uz, stale budem radsej hrat na viac soft stoloch na ongame ako nahanat rakeback s nitmi na entraction, beriem to ako dan za viac fishy prostredie :)
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: pomoc s vyberom herne

Odoslaťod Miham 24 Dec 2011 03:10

Caute, vedeli by ste mi poradit nejaku dobru hernu na MTT? Hladam nieco s priemernym trafficom, nemusia byt ani velke garancie... Rozmyslal som nad Wi****m hill. Momentalne som zacal hravat na Heaven Pokri, ale rad by som pridal este aspon jednu hernu :) dakujem
Obrázok používateľa
Miham
 
Príspevky: 136
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 43 krát/3 krát
Karma: 0

Re: pomoc s vyberom herne

Odoslaťod TomMolivan 24 Dec 2011 03:36

tak na MTTčka je ideálne kombinovať viac sietí, ideálne Stars + iPoker + Entraction
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: pomoc s vyberom herne

Odoslaťod yegon 24 Dec 2011 08:12

TomMolivan napísal:tak na MTTčka je ideálne kombinovať viac sietí, ideálne Stars + iPoker + Entraction


rozhodne by som to kvoli absencii synchronizovanych breakov nenazval IDEALNE
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: pomoc s vyberom herne

Odoslaťod Miham 24 Dec 2011 11:58

Stars moc nechcem, tie turnaje kde je 3000 ludi, hram to 4 hodiny a zoberem mincash ma ozaj nebavia :) skusim zrejme ten iPoker a uvidim ci budem pridavat aj tretiu hernu :)
Obrázok používateľa
Miham
 
Príspevky: 136
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 43 krát/3 krát
Karma: 0

Re: pomoc s vyberom herne

Odoslaťod TomMolivan 24 Dec 2011 13:30

yegon napísal:
TomMolivan napísal:tak na MTTčka je ideálne kombinovať viac sietí, ideálne Stars + iPoker + Entraction


rozhodne by som to kvoli absencii synchronizovanych breakov nenazval IDEALNE


heh, no keď budeš hrať 8 turnajov len na ipokri/entraction, tak tiež nebudeš mať žiaden real break
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: pomoc s vyberom herne

Odoslaťod Martyxxx 26 Júl 2012 10:21

čawte som tu nový na portali a chcel by som sa spýtať aku herňu by som si mal vybrať?momentálne hrávam na bwine a celkom som spokojný až na málo freerolov a veľký počet hráčov.Takže aby som to zhrnul rád hrávam SNG max do 30 - 50 hráčov a aj turnaje do vkladu 2 -3 dolače kedže ešte som si nezarobil :) a ešte by som uvítal aby v dotyčnej herni pri registrácii nevyžadovali odomna nejaké papiere ako na daňovom ako napr. v doxbete to som sa dočítal tu a ma to hned odradilo od tejto herne.a ešte mala by to byť kvalitná herňa,dobý software a tie veci okolo :) dakujem za odpoved .
Martyxxx
 
Príspevky: 18
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: pomoc s vyberom herne

Odoslaťod Chlpo1989 26 Júl 2012 10:56

Dufam, ze mas 18 lebo potom budes mat velmi velke problemy, ak nahodou nieco vyhras ;)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Online herne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!