Russia a Ukraine

Diskusia o online pokrových herniach a ich akciách

Russia a Ukraine

Odoslaťod Jk-Charamza 15 Mar 2014 21:40

Možná to bude znít zvláštně,ale zajímala by mě jedná věc.

Vložil jsem si 300 dolarů na svůj PS účet. Začal jsem hrát turnaje.Chodily mi AA,KK,QQ..prostě nezahoditelné karty na ruku.Z 95 procent jsem na tyto handy prohrál proti setu 333,888,222 barva,fullhouse 44+999 a podobně,dokonce i na pohý pár 22.pejlepší handa jaká mě mohla potkat byla AK na ruku,můj raise na prefolp 500 ze stacku 1500 - 3x Call. Flop A-4-K tudíž jsem měl dva páry jeden Ruský hráč all in 1000 a já Call.Samozřejmě,kdo by asi zahodil dva páry A K na flopu.Ukázal mi A 7 a na turn se oběvila 7...hádejte co se oběvilo na riveru?...Nečekaně --- 7 board A-4-K-7-7? já žasnul...Dal jsem si den pauzu,protože to mě poslalo do tiltu.Po dni pauzy s dobrou náladou jsem si zahrál pár hand na cash stolech.Téměř vše co jsem prohrál putovalo do Ruska,nebo do Ukrajiny. 300 dolarů,které jsem si rozložil na 9 turnajů a 6 cash stolů limit 0,50/1 dolar šli do Ruska a Ukrajiny?Zajímalo by mě proč ne třeba do uzbekistánu,nebo aspoň do kanady?Proč rusko a ukrajina????Mám poslední dobou pocit,že PS patří pouze jim.Zkoro,říkám zkoro,ne úplně vše...putovalo hlavně tam.Nic jsem nevyhrál.Dobře,mám tedy špatné herní období.Ale Rusko a Ukrajina má nějakou protekci u PS???Zná někdo odpověď?Prosím zkuste mi na to aspoň někdo odpovědět.Protože mám pslední dobou opravdu pocit,že P****Stars patří poze Rusům...už mi jen stačí to že je vidím všude kam vlezu 9 lidí u stolu-1 kanaďan já, 4 Rusové a 3 Ukrajinci.On-line poker mi opravdu nejde,aspoň živá hra jde celkem dobře.Je to jen smůla?Nebo to je zákon?Už mi to tak někdy připadá,že je to ta druhá varianta... =/
Jk-Charamza
 
Príspevky: 2
Založený: Apr 2013
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Russia a Ukraine

Odoslaťod kubo251 15 Mar 2014 22:17

to je tym ze P****Stars je rigged to ti potvrdi 10/10 fishiek

Za tento príspevok od kubo251 poďakovali :
Jk-Charamza
kubo251
 
Príspevky: 185
Založený: Jún 2010
Poďakoval/li: 3 krát/28 krát
Karma: 2

Re: Russia a Ukraine

Odoslaťod mino_o 15 Mar 2014 23:07

300 dolarov na 9 turnajov a 6 nl100 stolov? no bude to PS asi fakt pokazene....

Za tento príspevok od mino_o poďakovali :
TomMolivan
Obrázok používateľa
mino_o
 
Príspevky: 360
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/28 krát
Karma: 7

Re: Russia a Ukraine

Odoslaťod buschle 16 Mar 2014 01:11

P****Stars je v bunkri na kryme
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: Russia a Ukraine

Odoslaťod juve1905 16 Mar 2014 01:20

no mne idu peniaze do činy momentalne :D stud hraju vacsinou len šikmooki. asi aj tam bude coskoro bordel :D
juve1905
 
Príspevky: 109
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 8 krát/15 krát
Karma: 1

Re: Russia a Ukraine

Odoslaťod Stanley VII 16 Mar 2014 01:47

Jk-Charamza napísal:9 lidí u stolu-1 kanaďan já, 4 Rusové a 3 Ukrajinci.


V takom rozpoložení je šanca, že tvoje peniaze skončia u hráča z Uzbekistanu nulová. Dokonca aj že skončia u Čecha, Maďara, Poliaka a tých národností tam bude viac :) Ak stretávaš pri stoloch hlavne Rusov a prehrávaš, pravdepodobnosť, že skončia v Rusku je teda dosť vysoká. Jedine že by tam bol nejaký výkyv v štatistike a mal by si pri stole veľmi dobrého Kanaďana, ale pointa môjho príspevku je zrejme už jasná. A hlavne tie štatistiky asi tiež nemáš z 200,000 hier, stačí prehrať s tým Kanaďanom dva veľké poty a celá štatistika bude otočená na hlavu. Dôležitá je aj veľkosť vzorky.

Národnosti alebo nejaké zvýhodňovanie nerieš, je to náhoda, keby si hypoteticky ty vlastnil P****Stars, mal by si nejakú motiváciu "nechať viac vyhrávať Čechov alebo Slovákov"?

Herne zarábajú až príliš veľa peňazí nato, aby im záležalo na národnosti tých, čo vyhrávajú a riskovali kvôli tomu svoju povesť. Keby si uvažoval o čomkoľvek inom, možno, ale dávať vyhrávať náhodným Rusom či Ukrajincom, tam sa vôbec aspoň nejaký motív hľadá ťažko...

Sú to jednoducho len náhody :)

Za tento príspevok od Stanley VII poďakovali - 2:
1886er, Jk-Charamza
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Russia a Ukraine

Odoslaťod REM 16 Mar 2014 03:51

Proste smola ale nebud smutny a pozri sa na to z tej lepsej stranky..Ty si sice prehral ale naopak ten Rus vyhral a urcite mal z toho radost ;) http://www.youtube.com/watch?v=VdvNGx7oHGI

Za tento príspevok od REM poďakovali :
Jk-Charamza
Obrázok používateľa
REM
 
Príspevky: 126
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 1 krát/15 krát
Karma: 2

Re: Russia a Ukraine

Odoslaťod TomMolivan 16 Mar 2014 15:44

hej no... a úplne najhorší sú vraj hráči z Krymu
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Russia a Ukraine

Odoslaťod swain 17 Mar 2014 10:03

Jk-Charamza napísal:Chodily mi AA,KK,QQ..prostě nezahoditelné karty na ruku.Z 95 procent jsem na tyto handy prohrál proti setu 333,888,222 barva,fullhouse 44+999 a podobně,dokonce i na pohý pár 22.pejlepší handa jaká mě mohla potkat byla AK na ruku.. =/

To fakt toto ešte na PS nezahazuješ , veď to tam nehrá už nikto , kto chce vyhrať .....
To ja už davno AA fold preflop , pretože z 275x čo som ich predtím dostal som ich 198x prehral , odvtedy na PS jedine AA fold , hram iba 72 , 94 , 83 , a páry max do 77 , to sú jedine výťazne ruky na software PS , skust to nikdy neprehráš .... :pokerface:

alebo skus hrať takto :

http://www.youtube.com/watch?v=i5iOESD0z-U
swain
 
Príspevky: 381
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 57 krát/30 krát
Karma: -20


Naspäť na Online herne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!