Staly problem s pripojenim na sportinget.

Diskusia o online pokrových herniach a ich akciách

Staly problem s pripojenim na sportinget.

Odoslaťod party77 15 Okt 2008 18:57

Po tom ich upgrade ich softveru som si uz nezahral ani raz. Jednoducho sa nemozem pripojit. Uz som skusal vsetko mozne co som tu videl rozpisane a stale nic nezabera. Tak som adminovy posielal dxdiag subor ktory si vypytali nech sa na to pozru....
Ma este niekto problemy s pripojenim?
Alebo sa to niekomu podarilo rozbehat?
party77
 
Príspevky: 18
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Staly problem s pripojenim na sportinget.

Odoslaťod vlade 15 Okt 2008 19:05

hmm, dxdiag to neni nieco s directx (cize hlavne s grafikou a zvukom)?

Mne to skor pripada ako keby si mal zakazane nejake porty ci uz od providera alebo na firewalle.

Takze, od koho mas internet (tieto problemy sa mozu vyskytnut ak mas internet od nejakeho lokalneho/mensieho poskytovatela) a pouzivas firewall?
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Staly problem s pripojenim na sportinget.

Odoslaťod party77 15 Okt 2008 19:36

internet mame cez kablovku, potom cez wifi router lebo tu mame 4 compy. Aj ja som si myslel ze je to nejak bloknute ako cez nejaky firewall , aj som to zistoval na esete a doma mam firewall vypnuty. Minule som to len tak skusil na spolubyvajuceho pocitaci a nijaky problem. Len na tom mojom. Inak ted dxdiag sobur . V prikazovovom riadku napises dxdiag a sa ti nejako zoskenuje pocitac.. to das ulozit ... a su to v podstate info o tvojom pc... atd atd... dufam ze im to pomoze lebo inam ma slahne..
este som niekde cital nejaku hlasku ze by to mohlo teoreticky suvisiet s ip adresou ale ktohovie...
party77
 
Príspevky: 18
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Staly problem s pripojenim na sportinget.

Odoslaťod keso26 15 Okt 2008 20:14

to je easy, ked nepouzivas firewall, tak nejaky key logger uz vie Tvoje prihlas. udaje a hra na tvoj ucet :) ..preto sa nemozes prihlasit :)
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: Staly problem s pripojenim na sportinget.

Odoslaťod party77 15 Okt 2008 20:35

hmmm nie zeby som sa nemohol prihlasit... ale nejde mi ta aplikacia... padne mi vzdy pred pripojenim... a keby sa uz niekto pripoji na moj ucet tak by som si to pozrel na sportingbete...daju sa tam pozriet vsetky logy.... a zatial tam nic nebolo .. nastastie :-)
party77
 
Príspevky: 18
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Staly problem s pripojenim na sportinget.

Odoslaťod keso26 15 Okt 2008 20:37

:) ..ved ja len srandujem ;)
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: Staly problem s pripojenim na sportinget.

Odoslaťod party77 24 Okt 2008 10:18

huuuraaaa uz mi to funguje.... som si len tak zo zufalstva nainstaloval poker z U***et a bum a ako som isiel tak zo zvyku vyskusat paradise tak sa konecne rozbehol....... zrejme tam bola zaseknuta nejaka softverova malickost......... slak aby to trafil... :-) ale uz nam to fici... lets go play now... :-)
party77
 
Príspevky: 18
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0


Naspäť na Online herne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!