Tower(ongame) - zavřený účet

Diskusia o online pokrových herniach a ich akciách

Tower(ongame) - zavřený účet

Odoslaťod Alessio85 26 Dec 2008 20:00

Zdravím,

Tower mi (asi bohužel právem - dle jejich podmínek, ne spravedlivě dle mého, ale to je věc jiná) zavřel účet a zabavil prostředky (slušný BR na NL10, pro mne bohužel dost...).

Měl jsem nějaké peníze (asi 38 euro) na Interwettenu. Bohužel jsem udělal tu chybu, že mě napadlo si je "převést" tak, že je v HU prohraji s kamarádem (on na Bwinu) a následně vyhraji na Toweru. Nenapadlo mě, že by to mohlo vadit, jelikož nikomu nezpůsobím žádnou škodu, navíc jim dám nějaký ten rake.

Další den si spokojeně hraju, dokonce 2 BI do plusu, takže happy a když chci usednout k další session, účet je zablokován a následně uzavřen a prostředky zabaveny, ač jsem jim vylíčil situaci.

Myslíte, že to má cenu nějak řešit dál (vím, že např. na sázkové kanceláře docela platí nějaká nezávislá kontrolní asociace...)? I když, sám asi vím, že ne. Ač trest považuji za krutý. Neřeknu, kdybych nějak podváděl.... na mou výtku a prosbu ať mi tedy vysvětlí, komu byla škoda způsobena nijak nereagovali /pouze opakováním jejich rozhodnutí/.

Jde mi spíše o to, zda mi dovolí si založit nový účet, i když podle jejich jednání o tom pochybuji, což mi je velmi líto, kvůli takové blbosti přijít o můj oblíbený network, nevím, kam nyní jít:((( - což mě štve asi i více než BR /s ohledem na prostředí a bonusy.../
Alessio85
 
Príspevky: 6
Založený: Dec 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Tower(ongame) - zavřený účet

Odoslaťod brano172 26 Dec 2008 20:16

Jednoznacne skus tu kontrolnu asociaciu, pripadne najvyssi sud, vsak to niekto musi vidiet aki su nespravodlivi. Alebo ak chces po dobrom, tak nejaku peknu vianocnu pohladnicu. :o
brano172
 
Príspevky: 161
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 3

Re: Tower(ongame) - zavřený účet

Odoslaťod keso26 26 Dec 2008 20:29

urcite im skus napisat na support, povedz im svoj umysel, napis ze si si neuvedomil dosledky, ospravedln sa a povedz ze sa to uz nebude opakovat. Ak to bolo prvy krat, mali by to zobrat do uvahy.

Co sa interwetten tyka, podla mna jedna s najhorsich stavkoviek, mal som s nimi zle skusenosti, ich emaily automaticky mazem bez citania, s nimi som skratka skoncil.
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: Tower(ongame) - zavřený účet

Odoslaťod Alessio85 26 Dec 2008 20:38

Právě, že už několik e-mailů proběhlo, vše jsem jim popsal.

I přesto je konečný výsledek takový jaký je....
"In regards to your account, your account has been permanently blocked and will
> > not be reopened under any circumstances. We have evidence that supports our
> > suspicions of you playing fraudulently at Tower Gaming and therefore as stated
> > in our terms and conditions, the funds currently in your account will remain
> > suspended."

Na další mail, ohledně toho, že jsem zmiňoval onu krutost, že jsem se ničeho nedopustil a hlavně neudělal škodu, ať mi to vysvětlí jen stroze "just as Sabrina emailed you before, we cannot reopen your account or give you more details why we blocked your account.
This is a final decision."

, proto nyní uvažuji, co dál.
Psal jsem jim nyní další mail, zda-li mi alespoň dovolí si otevřít nový účet. BR by byl sic pryč, avšak už tak jsem dosti na té NL10 vyhrál, takže by to nebyla zcela trágédie, beru to jako poučení, ale stále se mi to zdá moc přísné.
Bohužel si myslím, že podle jejich jednání mi nedovolí ani toto.
Alessio85
 
Príspevky: 6
Založený: Dec 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Tower(ongame) - zavřený účet

Odoslaťod wizdo 26 Dec 2008 21:48

Ja nechem byt zly alebo kruty...ale maju to v podmienkach tak nech je to ako chce krute, hold je to v ich pravomoci...

2, take nieco sa stalo myslim dlhsoi cas doazdu POKERMASTER-ovi na expekte...tiez tam nahral prachy...a kamos mu vratil dlzobu tak ze to s nim prehral v HU a dal im ten rake....
Ak sa nemylim tiez nic nepomohlo...

3, Vies co by to bolo keby to tebe pustili?...to by to potom mohli pustit 90% dalsim ludom....aj tym ktory to robili umyselne...a s tym prvy krat...to ako keby prvykrat ta chytil policajt jazdit pod vplyvom a ty mu azcnes hovorit ze je to prvykrat a nebolo to umyselne atd....

4, stacila nato chvilka..poslem na Moneybookers a z tade to je hned...na poplatkoch zaplatis minimum..menej ako rake mozno...
wizdo
 
Príspevky: 1681
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 18 krát/28 krát
Karma: 11

Re: Tower(ongame) - zavřený účet

Odoslaťod Alessio85 26 Dec 2008 22:21

wizdo napísal:...


Jasně, je mi to jasné, byla to moje chyba a nerozvážnost - v podmínkách to je, ok. Určitě nejsi zlý nebo krutý v posouzení té pravomoci...

Já se chtěl jen realisticky poptat, zda s tím jde něco dělat - neboť, ač je to v podmínkách, imo je to proti podvodům, ať už ve hře, či s bonusy, atd. To, že mi vzali i celý BR mi krapet kruté zkrátka přijde. A mohli by to i posuzovat trochu v rámci equity, ale co už nadělám.

GL
Alessio85
 
Príspevky: 6
Založený: Dec 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Tower(ongame) - zavřený účet

Odoslaťod admin 26 Dec 2008 22:28

Bohuzial vacsinou su tie ich "konecne rozhodnutia" naozaj konecne a nic s tym neurobis.

Myslim ze na takych 90% s tym uz nemas ziadnu sancu nieco spravit.
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22347
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Tower(ongame) - zavřený účet

Odoslaťod w4444x 26 Dec 2008 22:31

ked ti nie su podstatne peniaze ale ze tam chces hrat preco si proste nespravis novy ucet :D ?
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: Tower(ongame) - zavřený účet

Odoslaťod Alessio85 26 Dec 2008 22:52

w4444x napísal:ked ti nie su podstatne peniaze ale ze tam chces hrat preco si proste nespravis novy ucet :D ?


Tak zase tak nepodstatné pro mne nejsou, ale vím, že jsem udělal chybu (ač ne s nějakým špatným úmyslem) a tak jsem se s nimi hold rozloučil.

A k tvé poznámce - právě nevím, zda to "jde". Myslím tedy, udělat si druhý acc u stejné herny /jistě že je možnost si jej udělat na někoho jiného, ale jsou s tím spojeny docela obtíže a imo stejná IP a vše - nevím, zda by to nezjistili. A tak nějak ani nechci "podvádět"./

Pokud by to nešlo, asi zkusím jiný network:(
Alessio85
 
Príspevky: 6
Založený: Dec 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Tower(ongame) - zavřený účet

Odoslaťod TuKE 26 Dec 2008 23:33

Mne sa niečo podobné stalo na bwine, ale "prehral" som to v celkom rozumne vyzerajúcom hsupe na NL100, cca. 20usd som odviedol ako rake a 600usd som úspešne presunul a cashoutol.

Ale snažili sme sa obaja, aby ten hsup vyzeral dôveryhodne :D
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Ďalšia

Naspäť na Online herne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 9 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!