Vklad na Paradise poker

Diskusia o online pokrových herniach a ich akciách

Vklad na Paradise poker

Odoslaťod Kvitar 24 Aug 2008 22:35

zdravim chcel by som sa spytat ci ma niekto skusenost s vkladom na ParadiseP. bankovym prevodom resp. hotovostnym vkladom.Cize pridem do TatraB. a poslem peniaze na ucet Paradisu.chcel by som len vediet ake udaje treba poskytnut aby sa tie dukaty fakt dostali na moj ucet.myslim ze ID hraca a meno len neviem kde to treba napiset.Ak niekto pomoze tak thanx
Kvitar
 
Príspevky: 41
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

re:

Odoslaťod buschle 24 Aug 2008 22:42

peniaze posles skor na ucet Sportingbetu, kedze je to ich herna. Ale Sprav si ucet na moneybookers.com (Je to taka super internetova jednoducha banka ) tam si posles peniaze a z moneybookers mozes potom hore dole po herniach posielat a vyberat.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: re:

Odoslaťod Kvitar 24 Aug 2008 23:13

no vsak jasne neboj viem co je moneybookers :D len som to chcel spravit takto priamo..ale asik bude fakt lepsi ten MB a hotovo..
Kvitar
 
Príspevky: 41
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

skusenost

Odoslaťod jacky 25 Aug 2008 00:12

Ahoj, tak ja posielam peniaze bankovym prevodom tiez z Tatrabanky.....ak si registrovany na sportingbet...prihlas sa....a hore mas kolonku "vklady"....musis si potom vybrat jednu z moznosti sposobu vkladu (ak zadas bankovy prevod - otvori sa ti strana s uvedenym cislom uctu pre slovakov).....no a potom zo svojho uctu v TB - domacim prevodnym prikazom (tam potrebujes to cislo uctu sportingbetu + ID hraca) posles peniaze (niekedy pripisanie na ucet paradisu trva aj hodinku - dve). Drzim palce v hre! Cauky
jacky
 
Príspevky: 7
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

hotovostny vklad

Odoslaťod Petrzalcan 25 Aug 2008 22:56

tak na hotovostny vklad na priehradke ti staci cislo uctu sportingbetu a tvoje ID ako variabilny symbol
Aspon ja ked som tak pred rokom vkladal peniaze to fungovalo:)))
Cize prides vezmes si formular vklady, vypises cislo uctu, variabilny symbol (tvoje ID), sumu a podpis. das peniaze, prides domov a napises na online support ze si vlozil peniaze nech to co najrychlejsie overia a mozes ist hrat:))
ale pre istotu si to skontroluj na ich stranke ci nahodou nieco nezmenili za ten rok:))
Petrzalcan
 
Príspevky: 39
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

nadhera

Odoslaťod Kvitar 26 Aug 2008 00:08

no tak dneska som bol v TB dukatiky som si poslal na ucet a pridem vecer domov pozrem a peniazky uz na ucte.takto sa mi to lubi! a ze 5 pracovnych dni.no bol som milo prekvapeny,takze pochvala sportingbetu aj TB *THUMBS UP*
Kvitar
 
Príspevky: 41
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Vklad na Paradise poker

Odoslaťod party77 15 Okt 2008 19:02

ja som tam posielal peniaze iba priamym bankovym prevodom... funguje je to bez problemov... pokial nemusim tak kartu nepouzivam ;-) jeden nikdy nevie
party77
 
Príspevky: 18
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0


Naspäť na Online herne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!