Ustavičný bad beat

Ak si neviete rady s niečím ohľadom pokru, opýtajte sa

Ustavičný bad beat

Odoslaťod crank139 18 Mar 2014 22:25

Zdravím, začal som pred pár dňami hrať znova poker a poctivo ho aj študovať a myslím si že sa moja hra trochu zlepšila lebo som prestal byť stratový hráč, dokonca sa vkuse dostávam plusových hodnôt no vždy ma postihne nejaké veľké nešťastie ako aj dnes keď som v pluse 3BI no no pred chvíľou behom jednej minúty som sa na jednom stole dostal na flope do all inu so setom proti kráľom a samozrejme na stôl dorazil aj tretí a na druhom stoje preflop all in s A-A proti K-K a samozrejme že na stôl dorazil kráľ a môj dnešný zisk bol v prdeli, stáva sa to aj vám? ako sa dá byť ziskový pri takýchto bad beatoch? viete mi niečo poradiť? v súčastnosti sa viem s takýmito prehrami psychicky vysporiadať takmer ihneď takže kvôli tomu vôbec netiltujem akurát neviem ako proti tomu bojovať. Vopred ďakujem za každú odpoveď a názor na daný problém.
crank139
 
Príspevky: 116
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 31 krát/7 krát
Karma: 0

Re: Ustavičný bad beat

Odoslaťod kubo251 19 Mar 2014 00:19

musis sa naucit nerozculovat sa nad vecami ktore nemozes ovplyvnit lebo tym nic nedosiahnes len si znicis srdce

Za tento príspevok od kubo251 poďakovali :
TomMolivan
kubo251
 
Príspevky: 185
Založený: Jún 2010
Poďakoval/li: 3 krát/28 krát
Karma: 2

Re: Ustavičný bad beat

Odoslaťod crank139 19 Mar 2014 11:47

Veď práve píšem že s týmto nemám problém.
crank139
 
Príspevky: 116
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 31 krát/7 krát
Karma: 0

Re: Ustavičný bad beat

Odoslaťod swain 19 Mar 2014 13:32

crank139 napísal:Zdravím, začal som pred pár dňami hrať znova poker a poctivo ho aj študovať a myslím si že sa moja hra trochu zlepšila lebo som prestal byť stratový hráč, dokonca sa vkuse dostávam plusových hodnôt no vždy ma postihne nejaké veľké nešťastie ako aj dnes keď som v pluse 3BI no no pred chvíľou behom jednej minúty som sa na jednom stole dostal na flope do all inu so setom proti kráľom a samozrejme na stôl dorazil aj tretí a na druhom stoje preflop all in s A-A proti K-K a samozrejme že na stôl dorazil kráľ a môj dnešný zisk bol v prdeli, stáva sa to aj vám? ako sa dá byť ziskový pri takýchto bad beatoch? viete mi niečo poradiť? v súčastnosti sa viem s takýmito prehrami psychicky vysporiadať takmer ihneď takže kvôli tomu vôbec netiltujem akurát neviem ako proti tomu bojovať. Vopred ďakujem za každú odpoveď a názor na daný problém.


Tak to maš ešte super , že iba 2x sa ti to stalo , to mne to tak chodí už pol roka , laso je pripravené , strom už tiež ešte si zoženiem niečo pod nohy a idem na to ....... :river:
swain
 
Príspevky: 381
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 57 krát/30 krát
Karma: -20

Re: Ustavičný bad beat

Odoslaťod crank139 19 Mar 2014 13:44

Praveže sa mi to deje vkuse a neviem sa pohnúť z miesta, inak ti rozumiem niekedy som tiež mával po takýchto bead beatoch samovražedné sklony :D
crank139
 
Príspevky: 116
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 31 krát/7 krát
Karma: 0

Re: Ustavičný bad beat

Odoslaťod sudden 19 Mar 2014 14:00

Ked toho odohras vela tak casom zistis, ze badbeaty nie su vobec podstatne a nemaju ziadny efekt na to ci si dlhodobo ziskovy na CG a je plno inych veci, ktorymi sa treba trapit :)
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Ustavičný bad beat

Odoslaťod crank139 19 Mar 2014 14:03

sudden napísal:a je plno inych veci, ktorymi sa treba trapit :)

napríklad? (samozrejme to cháp ako prosbu o radu nie ako narážku :D)
crank139
 
Príspevky: 116
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 31 krát/7 krát
Karma: 0

Re: Ustavičný bad beat

Odoslaťod Brejcinho 21 Mar 2014 01:19

Bad beaty trapia ovela viac MTT hracov ako cash game hracov...teda aj celkovo prehratie stacku s tym spojene a ak hravas nejaky MTT s 40 000 ludmi na PS a si relativne dobry hrac, tak tvoje posledne ruky budu vacsinou bad beaty, takze si s tym nic nerob, spomen si ako si na zaciatku turnaja trafil backdoor flush abo daco :gl: ;)

Spoiler:
A zacni hravat cash games ;)
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Re: Ustavičný bad beat

Odoslaťod crank139 21 Mar 2014 11:56

hrávam iba cash game :)
crank139
 
Príspevky: 116
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 31 krát/7 krát
Karma: 0

Re: Ustavičný bad beat

Odoslaťod Brejcinho 21 Mar 2014 19:14

crank139 napísal:hrávam iba cash game :)


ake limity a kde ? :)
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Ďalšia

Naspäť na Otázky začiatočníkov

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!