Sportingbet/Paradise Poker

Diskusa k herni Paradise Poker

Sportingbet/Paradise Poker

Odoslaťod admin 11 Nov 2006 15:23

Diskusia k herni Sportingbet Poker
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22193
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Velmi pekna herna... ale pozor na nich!

Odoslaťod Jozo 25 Nov 2006 04:08

Sporting Bet poker je naozaj velmi pekna online herna. Dobre sa tam hra. Ale pozor, problem nastava ked si chcete dat vyplatit peniaze. Ani po 3 ziadostiach o prevod na ucet sa nic nedialo. Nakoniec to dopadlo tak ze po mesiacoch cakania som peniaze od zlosti prehral v ich kasine. K tejto firme uz nemam doveru. Ak si tam v buducnosti este nieco zahram tak iba freeroll. Peniaze tam uz urcite nevlozim.
Jozo
 
Príspevky: 11
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

vyber zo Sportingbetu

Odoslaťod admin 25 Nov 2006 10:34

Hm, to nas mrzi. Ale to si asi prvy ktory ma taku skusenost so Sportingbetom a myslim ze aj posledny. Ja osobne som zo Sportingbetu vyberal peniaze uz niekolko krat a vzdy to bolo absolutne bez problemov. Ako si ziadal vlastne o prevod penazi spat na tvoj ucet? Osobne som nikdy neposielal ziadne ziadosti. Proste som po zalagovani na ich webstranke klikol na zalozku "vybery" - klikol som na metodu akou som chcel vyberat peniaze, v mojom pripade to bola kreditka - potom uz len napisal do kolonky sumu ktoru som chcel vybrat - no a nakoniec treba stlacit button "potvrdit vyber"....Myslim ze jednouchsie ako na Sportingbete to ani nemoze byt....

Mozno mas na myslis Paradise Poker. Ale ani tam s tym nie su ziadne problemy. Minuly rok som tam vyhral nejake peniaze na freerolle /tusim 200 dolarov/ a dal som si ich vyplatit podobne ako na Sportingbete a bez problemov mi ich poslali....

Ak si stiahnes hernu Paradise Poker cez Sportingbet, budes vsak pri vybere postupovat tak ako som napisal vyssie....

Verim, ze islo len o nejake nedorozumenie a v buducnosti uz podobne problemy mat nebudes...

Good Luck
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22193
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

sportingbet

Odoslaťod muco 25 Nov 2006 10:54

tiez som chcel teraz vybrat peniaze zo SB a poslat si ich na moneybookers ale ani na treti kratmi ich neposlali ale ked som si ich nechal poslat na VISU tak prisli hned
muco
 
Príspevky: 8
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

vyber penazi

Odoslaťod vlade 25 Nov 2006 11:07

Ja som zo sportingbetu vyberal uz davnejsie, este ked mali tu starsiu hernu (ktora sa mi vobec nepacila), vyberal som cez VISA kartu, tiez nebol ziadny problem, len to na moj vkus prilis dlho trvalo (nieco okolo 2 tyzdnov).

Vtedy som s pokrom len zacinal a myslel som si ze to musi tolko trvat a ze proste inak sa to neda.

No neskor som zistil, ze napr. na Wi****m hill pokri trva vyber na visa kartu 2-3 dni, co sa mi celkom zapacilo, tak hravam tam.

Tiez som hral na CD pokri, tam som vyberal cez moneybookers a trvalo to 3 dni.
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

to muco and vlade

Odoslaťod admin 25 Nov 2006 16:42

to muco: Mozno to co napisem si vedel, ale predsa skusim, mozno pomozem. Myslim ze pri vybere zo Sportingbetu na Moneybookers, musis najskor z toho uctu na Moneybookers vlozit na Sportingbet vklad. Vyber na moneybookers ucet z ktoreho nebol prevedeny vklad asi neakceptuju - toto je z ich stranky: "Musíte mít založen účet u Moneybookers. Tento účet jste již dříve použili ke vkladu na Váš účet u Sportingbet." Tiez byva dost casto pravidlo na online pokroch, ze registracny mail na moneybookers sa musi zhodovat s registracnym mailom na tom-ktorom pokri, ale toto asi na Sportingbete neplati.

to vlade: jo niekedy to trvalo dost dlho, ale naposledy som mal peniaze na ucte do max. 5 dni...

Inak ako sa vam paci nova herna Sportingbetu? Ja som Paradise Poker hraval uz davnejsie a je to moj oblubeny poker, tak moc nefrflite :-)
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22193
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

paradise poker

Odoslaťod muco 25 Nov 2006 20:55

ja by som si tiez rad zahral na paradise poker ale neda sa mi prihlasit,ked napisem do SB tak mi stale pisu to iste ze to mam odinstalovat a stiahnut a aj tak to nefunguje stale mam wrong name a password,skusal som to asi 50x.uz to ani neskusam ......
muco
 
Príspevky: 8
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

nova herna Sportingbetu

Odoslaťod admin 25 Nov 2006 22:20

No tak aspon viem ze tento problem ma viac ludi. Mne to na jednom PC ide uplne v pohode a na druhom PC mam ten isty problem ako ty. Nas superprogramator sa s tym snazil nieco robit, ale zatial sme to nevyriesili. Volal som vsak do Sportingbetu a najneskor v pondelok by sa mi mali ozvat, tak dam vediet co treba robit. My sme skusali vymazavat z registrov vsetko co sa tykalo Paradise Pokru, prekopirovat .exe subor z toho PC kde nam to ide, atd. Ale nic nepomahalo.

Ty si pred tym hraval na Paradise Pokri? Lebo sa nam zacina zdat, ze to je nejak viazane na IP adresu, aj ked oni pisu ze staci odinstalovat a nainstalovat...
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22193
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

problem so spustenim Sportingbet Pokru

Odoslaťod admin 26 Nov 2006 18:19

Tak som volal s milou pani so Sportingbetu a poradila mi cely postup. Taky problem ako my, maju pravdepodobne viaceri hraci ktori pred tym hravali na Paradise Pokri. Takze cely postup:
1) odinstaluj si stary Paradise Poker
2) stiahni si novu aplikaciu zo Sportingbet stranky
3) nainstaluj
4) klikni pravym tlacitkom mysi na spustaciu ikonku (.exe)
5) zobrazi sa okno v ktorom su hore 3 zalozky, treba kliknut na zalozku "shortcut"
6) v tejto zalozke je kolonka "target" v ktorej je cesta kde je ulozeny .exe subor, vypada to asi takto: "C:\Program Files\ParadisePoker\ParadisePoker.exe"
7) samozrejme moze to byt ina cesta, podla toho kde to mas nainstalovane
8) ten riadok prepis na: "C:\Program Files\ParadisePoker\ParadisePoker.exe" cid 5001
9) cize vlastne ide o to dopisat za uvodzovky cid 5001
10) stlac "Apply" a "OK"
11) malo by to frcat, mne sa to konecne rozbehlo.....ak ti to vsak nepojde napis, nieco s tym spravime...
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22193
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

SB

Odoslaťod muco 27 Nov 2006 11:52

ide to dakujem za radu
muco
 
Príspevky: 8
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Ďalšia

Naspäť na Paradise Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!