Pa***Poker rozdeluje lobby pre regov a ryby

Diskusia k herni Party poker

Re: Pa***Poker rozdeluje lobby pre regov a ryby

Odoslaťod 3flash3 03 Mar 2013 15:32

Party týmto delením "neochraňuje" svojich rekreačných hráčov, skôr sa na nich zameriava. Ak si niekto myslí, že to Party spravil z lásky k svojim rekreačným hráčom, tak to asi nemá v hlave v poriadku.Toto rozdelenie spôsobí iba to, že rekreační hráči budú prehrávať pomalšie a viac rake-ovať pre Party.

Za tento príspevok od 3flash3 poďakovali :
DevilMayCry
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Pa***Poker rozdeluje lobby pre regov a ryby

Odoslaťod Stanley VII 03 Mar 2013 15:47

ovce trochu si odporuješ... Zato, že herňa nedovolí rybe hrať so mnou a prehrať jej so mnou peniaze jej ruky nohy bozkávať rozhodne nebudem. Ak ryby "chráni" takto, môže mi byť jedno, či tam tú rybu herňa nalákala, alebo nie. Pre moje potreby a moju hru tá herňa vyzerá presne tak isto, ako keby tam tá ryba vôbec nebola.

Za lákanie rekreačných hráčov do herne jej ruky nohy bozkávať budem. Malé instant reload bonusy? OK. Freerolly? OK. Nižší rakeback na úkor toho, aby urobili nejaký freeroll a nalákali rybu (not happy ale budiž), reg fishe naozaj potrebuje a nejako ich do herne dostať treba, s tým súhlasím.

Ale ak si myslíš, že majú regulári herni bozkávať ruky nohy zato, že herňa navodí už teraz najhorší možný scenár, v ktorom v herni absolútne žiadne ryby nie sú (ak sú, ale regulár s nimi nemôže hrať, je to to isté, ako keď tam niesú), tak si sa asi lepšie nezamyslel nad tým, čo hovoríš. Minimálne teda nie nad tou časťou, kde tvrdíš ako radi by regovia za tento krok mali byť.

Je to pre regulára ROZHODNE horší stav, ako keby rekreačných hráčov herňa neoddeľovala, keby aj (podľa tvojho katastrofického scenára) postupne ubúdali, až by sa úplne stratili. Takto herňa pre rega navodila hneď najkatastrofickejší možný scenár a horšie už byť nemôže. Začo teda herni tie ruky nohy bozkávať? :shock:
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Pa***Poker rozdeluje lobby pre regov a ryby

Odoslaťod WNT 03 Mar 2013 15:57

neviem asi som mimo ale ako to chcu technicky rozdelit na zaklade narekovanych penazi?alebo vyhier?alebo statov ci?
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Pa***Poker rozdeluje lobby pre regov a ryby

Odoslaťod 3flash3 03 Mar 2013 16:08

Údajne podľa winrate. Multi accounting bude na Party v plnom prúde.

Za tento príspevok od 3flash3 poďakovali :
WNT
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Pa***Poker rozdeluje lobby pre regov a ryby

Odoslaťod WNT 03 Mar 2013 16:22

3flash3 napísal:Údajne podľa winrate. Multi accounting bude na Party v plnom prúde.

ano a uplny uzas bude ked si budu ryby predavat svoje stratove ucty...uz vidim tie inzeraty na forach kupim ucet mega ryby... :D a ako casto to budu vyhodnocovat kazdy mesiac ci rok?celkom tomu nechapem je prislovie ze ked nevies aky zmysel to ma tak sa pozri kto na tom kolko zarobi a je ti to hned jasne ale ze by si tymto herna nejak velmi zvysila ziskovost??hmm...
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Pa***Poker rozdeluje lobby pre regov a ryby

Odoslaťod sudden 03 Mar 2013 16:29

Mohli to rovno posunut na vyssi level a winning hracom zakazat pristup k real money hram - v lobby herne by im zobrazovalo len ruletu, black jack, automaty a sportove stavky :D
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Pa***Poker rozdeluje lobby pre regov a ryby

Odoslaťod sudden 03 Mar 2013 16:39

WNT napísal: a ako casto to budu vyhodnocovat kazdy mesiac ci rok?


Imo to moze byt kludne kazdy den a vyhodnocovat sa to bude stale na zaklade nejakych xy poslednych odohratych ruk. Technicky pre nich asi nebude problem aby si videl v lobby kazdy den ine stoly. Som zvedavy ci vobec niekedy zverejnia na zaklade coho presne sa to bude rozdelovat. Napriklad Ongame nikdy nezverejnil ako presne sa vypocitava ten ich essence system na rozdelovanie rake.


celkom tomu nechapem je prislovie ze ked nevies aky zmysel to ma tak sa pozri kto na tom kolko zarobi a je ti to hned jasne ale ze by si tymto herna nejak velmi zvysila ziskovost??hmm...

Zarobi na tom jedine PS/FTP a Partydementi casom zistia, ze to asi nebol az taky super napad :D
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Predchádzajúca

Naspäť na Party poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!