PokerIdol: každú stredu PokerPortal freeroll o $50 + turnajo

Diskusia k herni Poker Idol

Re: PokerIdol: každú stredu PokerPortal freeroll o $50 + turnajo

Odoslaťod APminer 13 Mar 2013 21:23

neskutečny LUCKER je StanleyVII .... dorovna s K5 muj push v last 5 ... ja mam 99 ...

a K hned na flopu .... :evil:

zasr**i luckeri
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: PokerIdol: každú stredu PokerPortal freeroll o $50 + turnajo

Odoslaťod Stanley VII 13 Mar 2013 21:30

Bránil si sa Apík, ako sa dalo, s AJ proti A9 si to ešte ustál, ale na druhý pokus už štastena nezaváhala :D Keď som si to dnes pustil, tak som myslel, že ťa len pozdravím v chate ale osud to chcel inak...

Mikina je pekná, ale nenechám si ju, budúci týždeň mal byť bez bounty, ale zahrám si budúci týždeň a kto ma vyradí, tomu ju prenechám :)

Bounty na Apíka bude zase normálne v štvrtom turnaji, ako bolo plánované...

Inak aj ja som dokázal prehrať normálne aj s lepšou rukou, AK neustálo proti AT a nakoniec som vypadol hneď po tebe :)
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: PokerIdol: každú stredu PokerPortal freeroll o $50 + turnajo

Odoslaťod APminer 13 Mar 2013 21:39

1. jaka šťastena AJ vs. A9 pre mňa??? ... byl jsem lepší!!! ... :x

2. AK je nejhorší PF kombinace ... ;)


přenechat mikinu = :good:
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: PokerIdol: každú stredu PokerPortal freeroll o $50 + turnajo

Odoslaťod Stanley VII 13 Mar 2013 21:45

Ja som písal o mojej šťastene a rátal som aj s tvojou povestnou smolou :river: :D S A9 som ťa ešte nedal ale K5 už nezaváhalo. Bol si samozrejme lepší obe ruky, ja by som ťa s tým K5 ani necalloval, nechcel som ťa vyradiť, ale už nás ostávalo málo a kradol som si blindy, ty si bol short, už som ťa musel callnuť, keď si ma reraisol :)

Tu sú výsledky dnešného turnaja, ak by zaujímali niekoho, kto sa nemohol zúčastniť. Hralo celkovo 112 hráčov, takže poľovníkov bolo dosť.

pokeridol-13032013.png
pokeridol-13032013.png (10.97 ) Zobrazená 4007 krát
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: PokerIdol: každú stredu PokerPortal freeroll o $50 + turnajo

Odoslaťod APminer 13 Mar 2013 21:52

nemusel LUCKere ...

a to tvoje A9 - jsem ti psal do chatu, ze jsem lepsi ... :P

moje smula = (jak rika vlade) KARMA
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: PokerIdol: každú stredu PokerPortal freeroll o $50 + turnajo

Odoslaťod Stanley VII 20 Mar 2013 19:21

Dnes o 20:00 začína ďalší z PokerPortal freerollov o $50 na PokerIdol. Bounty v tento večer pôvodne byť síce nemala, ale keďže som naposledy Apika vyradil ja, Poker Idol mikinu z minulého týždňa získa hráč, ktorý ma dnes vyradí z turnaja. Môj nick je eStanleyVII :gl:

Budem sa ale držať zubami nechtami :D ,mikina vyzerá fakt dobre, takže ak to dnes nejakým zázrakom vyhrám a nevyradí ma nikto, budem to už považovať za znamenie od boha, že si ju mám nechať :D

Ak ešte nemáte herňu stiahnutú, recenzia s odkazom na stiahnutie je tu: http://www.pokerportal.info/poker-herna/216/poker-idol/
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: PokerIdol: každú stredu PokerPortal freeroll o $50 + turnajo

Odoslaťod Stanley VII 20 Mar 2013 21:19

Nakoniec ma hneď prvú ruku vo freezout fáze vyradil ygrekzv, takže mikina je jeho :) Šetril som ju celú rebuy fázu, nechcel som biť nefér, na začiatku sa kúpiť a potom nie. Aby to bolo spravodlivé, cez rebuy som sa dokupoval až po freezout fázu (zas tak veľa tých dokúpení nebolo), ale aspoň som teda niečo prihodil aj do prizepoolu.

Na budúci týždeň je bounty zase na APminera (APik11), takže môj skalp si dúfam oddýchne :angel:

Postup na získanie mikiny je v článku tu:

http://www.pokerportal.info/spravodajstvo ... erni/1715/

Je tam aj návod na získanie tých troch $3.3 tokenov, ak ste to niekto ďalší prehliadli. Je to super akcia, pre hráčov, čo majú malý bankroll. Ja som si vložil, tokeny som mal za cca 20 minút, odohral som 3 HU SNG, z ktorých som 2 vyhral a odvtedy množím na strobe poker popri stredajších freerolloch :)
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: PokerIdol: každú stredu PokerPortal freeroll o $50 + turnajo

Odoslaťod Stanley VII 20 Mar 2013 22:11

Ak by niekoho zaujímali výsledky dnešného freerollu na PokerIdol (môj kat nakoniec skončil piaty)...

pokeridol-20032013.png
pokeridol-20032013.png (11.09 ) Zobrazená 3940 krát
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: PokerIdol: každú stredu PokerPortal freeroll o $50 + turnajo

Odoslaťod ygrek 21 Mar 2013 00:06

Stanley VII napísal:Nakoniec ma hneď prvú ruku vo freezout fáze vyradil ygrekzv, takže mikina je jeho :)


ďakujem veľmi pekne ale mal som ako sa hovorí: ,,viac šťastia ako rozumu" :poklona:
Keby som mal na teba polovať určite by sa mi to nepodarilo. Aj to moje AK to tiež nemalo jednoduché ;)

Nakoniec to stačilo ,,len" na 5.miesto, to už som konečne aj niečo prehral keď som vytočil QJ v srdciach do KJ mimo fraby.
ygrek
 
Príspevky: 54
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: PokerIdol: každú stredu PokerPortal freeroll o $50 + turnajo

Odoslaťod ygrek 23 Apr 2013 14:31

Včera mi dorazil balíček s mikonou. Neodhadol som síce veľkosť XL (tú už asi dávno nemám :D), ale aspoň ju môžem podarovať bráškovi k narodeninám. Jemu aj tak sekne viac ... ešte raz vďaka :poklona:
ygrek
 
Príspevky: 54
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Poker Idol

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!