B**n PokerPortal.sk live Series - €8,000 GTD: V turnaji domi

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

B**n PokerPortal.sk live Series - €8,000 GTD: V turnaji domi

Odoslaťod admin 29 Máj 2011 14:07

Diskusia k článku: B**n PokerPortal.sk live Series - €8,000 GTD: V turnaji dominoval víťaz ankety

B**n Pokerportal.sk Live Series zamierila po druhý krát do Košíc a po druhý krát ostala garantovaná čiastka neprekonaná. Do turnaja sa zapojilo 52 hráčov, čo v konečnom účtovaní znamenalo doplatok €2,800 z organizátorovho vrecka. Aj napriek nižšej účasti sme v turnaji mohli sledovať kvalitný poker a množstvo známych tvári ako z Košíc, tak aj z našej stránky. Začneme ale trochu inak. Po ceste z Nitry sme si povedali, že ako správni Slováci sa zastavíme v Terchovej na medzinárodnom festivale bryndzových halušiek. Mali sa tam konať Majtrovstvá sveta vo varení a jedení halušiek. Ako prvé sme zbadali balóniky ako na kolotočoch, ale potom sme sa dostali aj k stánkom s jedlom. Najskôr sme uvideli klasické slovenské jedlá, čiže francúzske palacinky a americký hamburger :). Halušky kde nič, tu nič. Nakoniec sme sa dostali do koliby v dedine Terchová, v prvej reštaurácii halušky nevarili, v druhej bolo plno a v tretej sa v sobotu nevarí vôbec. Tak sme si od radosti behli kúpiť tresku do obchodu, dali Nitrianske pivo a hurá na turnaj!
Ten sa začal o 15:00 a už v tom čase sme za stolmi mohli vidieť väčšinu košickej turnajovej a cash game špičky a to menovite: Mareka Krupára, Erika Hoffmana, Miroslava Kravca, Richard Bombu, Mariána Flešára a Ivan Gašpara. Spomedzi zástupcov našej stránky pokerportal.sk sa v turnaji objavil už tradične eMKey, 1zart1, roy016 a taktiež víťaz ankety...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: B**n PokerPortal.sk live Series - €8,000 GTD: V turnaji domi

Odoslaťod palo1973 30 Máj 2011 09:59

ake boli blindy v case dealu a kolko by bolo normalne za 1.miesto
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: B**n PokerPortal.sk live Series - €8,000 GTD: V turnaji domi

Odoslaťod Rkc189 30 Máj 2011 13:26

palo1973 napísal:ake boli blindy v case dealu a kolko by bolo normalne za 1.miesto


2k/4k sa mi zda a 1. bolo 2640 a druhe 1600... Ako deal som podla cisel vobec nemal robit, ale jednak tym setrim cas a za druhe som zazil vela obratov a vzhladom k tomu, ze na FT som bol v coinflipoch a pod. stastnejsi, tak som zohladnoval aj taketo subjektivne veci.

Za tento príspevok od Rkc189 poďakovali :
haman
Rkc189
 
Príspevky: 75
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 4 krát/5 krát
Karma: 2

Re: B**n PokerPortal.sk live Series - €8,000 GTD: V turnaji domi

Odoslaťod palo1973 30 Máj 2011 18:57

hm,mna len zaujalo,ze CL navrhol deal,inak mali ste obrovsky priestor na hru,cize to nebolo o 1 flipe,resp.o atc pushoch,ak by som citil edge tak by som urcite do dealu nesiel
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: B**n PokerPortal.sk live Series - €8,000 GTD: V turnaji domi

Odoslaťod Rkc189 31 Máj 2011 16:01

palo1973 napísal:hm,mna len zaujalo,ze CL navrhol deal,inak mali ste obrovsky priestor na hru,cize to nebolo o 1 flipe,resp.o atc pushoch,ak by som citil edge tak by som urcite do dealu nesiel


Mas pravdu edge som citil a veril by som si aj v HU, ibaze vzhladom k tomu, ze som sa necitil psychicky uplne v pohode, tak som pripustal moznost skratu alebo niecoho podbneho, co vzhladom k casu a stackom som nevylucoval.
Rkc189
 
Príspevky: 75
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 4 krát/5 krát
Karma: 2


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 14 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!