CCC Bratislava a ich plány na jesennú sezónu

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

CCC Bratislava a ich plány na jesennú sezónu

Odoslaťod admin 31 Júl 2012 11:04

Diskusia k článku: CCC Bratislava a ich plány na jesennú sezónu

Včera som sa zúčastnila turnaja Celebrity Poker Tour v CCC Bratislava. Zo 61 hráčov (53 rebuyov) pre mňa večer nebol nakoniec úspechom. Po dlhých hodinách som nestačila v PF all-ine s A-K na A-Q v rukách súpera a vypadla na 14 meiste, no prínos tento večer mal. Počas prestávky som sa stihla porozprávať s manažérom, Jožkom Ondrovičom, a niekoľko zaujímavých informácií o ich plánoch do jesennej sezóny prinášam aj Vám. . .

CCC Bratislava samozrejme bude pokračovať so sériou Celebrity Poker Tour. Podľa slov manažéra, je u nich táto séria zatiaľ veľmi úspešná a garancie bývajú pravidelne prezbierané. Ako som včera aj sama videla, 25.minútové levely k 8,000-vému starting stacku sa hrajú veľmi príjemne. Čo sa týka hráčskeho poľa, je v celku zaujímavé. Niekoľko začiatočníkov, niekoľko nepoučiteľne zlých hráčov, ale aj veľa takých, ktorých je radosť pri hre len sledovať a prípadne sa niečo naučiť. V CCC bývajú turnaje CPT väčšinou s buy-inom okolo €20 (1rebuy) a garanciou cca €2,400 čo je zaujímavý pomer. O servis sa starajú nové, šikovnejšie a veľmi pekné čašníčky, čo tiež považujem za plus.

Okrem CPT plánuje Concord Card nové série na jeseň. Niekedy v polovici septembra sa hráči opäť dočkajú Power Week s celkovou garanciou až €20,000 za týždeň. Po minulých skúsenostiach určite všetci viete, že turnaje v tomto...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: CCC Bratislava a ich plány na jesennú sezónu

Odoslaťod DevilMayCry 24 Sep 2012 14:39

Ďaľšia nová séria je na programe taktiež už na jeseň! Presné údaje ešte CCC zverejniť nechce, no určite to budú turnaje s garanciou najmenej €10,000. Tak ako sme pri tejto sérii boli na jar, budeme ju na našich stránkach sprevádzať aj teraz. Bližšie informácie prinesieme hneď ako budú definitívne stanovené pravidlá.


Nevie niekto ako to vyzera s tou novou seriou v ccc ?? Ramzey ??
Vopred diky za kazde info ;)
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 41 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!