Čech `hnidel` vyhral na P****Stars $45,837 v turnaji Sunday

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Čech `hnidel` vyhral na P****Stars $45,837 v turnaji Sunday

Odoslaťod admin 03 Sep 2012 11:00

Diskusia k článku: Čech `hnidel` vyhral na P****Stars $45,837 v turnaji Sunday 500! Odštartovalo WCOOP.

Posledné dni v podaní českých a slovenských hráčov v online herni P****Stars sa nedajú označiť iným slovom, ako "famózne". Za posledné tri dni sme sa každý deň dočkali päťcifernej výhry v podaní našich hráčov. Dnešný výkon českého hráča "hnidel"-a bol neuveriteľný, o čom svedčí aj jeho výhra $45,837. Počas nedele odštartovala v herni P****Stars séria WCOOP a mi vám prinášame to najlepšie z prvého hracieho dňa.

Prehľad toho najlepšieho, čo sa počas tohto víkendu udialo v podaní slovenských a českých hráčov v online herni P****Stars, začíname ešte v piatok (31.8.). Stáva sa už dobrým zvykom, že čo deň, to päťciferná výhra v podaní našich „borcov“. Tentokrát sa to podarilo slovenskému hráčovi s nickom „Leo090554“, ktorý v turnaji Big $162 dokázal skončiť na 3. mieste, za čo mu pribudlo na konto $10,035! Vo skvelej forme hrá aj český „matador“ Ondřej „Vinkyy“ Vinklárek, ktorý si za víťazstvo v turnaji $55 NLHE pripísal na svoje konto $4.085. Ďalším víťazom turnaja počas piatku sa stal český hráč „Mireklbc“, ktorému sa podarilo vyhrať turnaj $5,50 NLHE 2R+1A, čo mu prinieslo výhru...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Čech `hnidel` vyhral na P****Stars $45,837 v turnaji Sunday

Odoslaťod aNdr3Jo 03 Sep 2012 13:34

admin napísal:Počas nedele odštartovala v herni P****Stars séria WCOOP a mi vám prinášame to najlepšie z prvého hracieho dňa.


to si zabil ! :D
aNdr3Jo
 
Príspevky: 165
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 113 krát/39 krát
Karma: 7


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 36 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!