Co jsem dělal po WSOP? Sotva jsem vylezl z domu, říká Andrew

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Co jsem dělal po WSOP? Sotva jsem vylezl z domu, říká Andrew

Odoslaťod admin 18 Aug 2010 15:53

Diskusia k článku: Co jsem dělal po WSOP? Sotva jsem vylezl z domu, říká Andrew Robl

Zábava, relax, odpočinek a zase zábava. Hráči, kteří absolvovali letošní ročník WSOP, mají po skončení svátku pokeru velmi podobnou náplň života. A všichni svorně říkají: „Živý poker nechceme chvíli vidět.“ To je i případ Andrew Robla. Ten se v rozhovoru pro zahraniční pokerová média rozpovídal o svém čase po WSOP.

Co jste dělal od té doby, kdy jste skončil s hraním na 2010 World Series of Poker?
To je celkem jednoduchá odpověď. Sotva jsem vylezl z domu. Vážně. Jen jsem si četl hodně knížky, sledoval jsem televizní pořady, odpočíval, a musím přiznat, že jsem chvílemi hrál poker. Ale jen online.

Léto už pomalu končí, ale dovedete prozradit váš nejlepší okamžik z toho letošního?
Rozhodně. Je čtvrtého července a na mé chatě v Tom Dwanu sleduju fantastický ohňostroj. Okolo mě je chumel asi sedmdesáti lidí. Mých nejlepších přátel na světě. Parádní zážitek.

Po pokeru se vám ale určitě stýská. Jaké jsou vaše další plány v tomto roce?

Určitě mě uvidíte v Londýně. V září se chystám na World Poker Tour. Tím to ovšem nekončí. Chtěl bych se ukázat i na European Poker Tour, World Series of Poker Europe a RaketheRake.com "s English Poker Open. Spolu s tím mě čekají různé propagační akce pro Victory Poker.

Pokud byste nehrál poker, co byste dělal?

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Co jsem dělal po WSOP? Sotva jsem vylezl z domu, říká Andrew

Odoslaťod marjan556 18 Aug 2010 19:23

Je čtvrtého července a na mé chatě v Tom Dwanu sleduju fantastický ohňostroj.


ewww
Obrázok používateľa
marjan556
 
Príspevky: 292
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 23 krát/30 krát
Karma: 6


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 12 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!