Co na sebe prozradil Barry Greenstein, „Robin Hood“ světovéh

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Co na sebe prozradil Barry Greenstein, „Robin Hood“ světovéh

Odoslaťod admin 07 Máj 2010 10:25

Diskusia k článku: Co na sebe prozradil Barry Greenstein, „Robin Hood“ světového pokeru?

Jeho životní příběh ukazuje, že dobro z této planety ještě nevymizelo. Možná by se s trochou nadsázky dal nazvat Matkou Terezou ve světě pokeru. Barry Greenstein vítěz několika náramků WSOP a obrovská ikona stále populárnější hry se pro server PokerLizard.com rozpovídal o svém neobyčejném životě. A věřte, že člověk, jenž téměř všechny svoje výhry věnuje na charitu, má co říci … Jste znám jako „Robin Hood“ pokeru, kvůli tomu, že většinu svých výher v turnajích dáváte na charitu. Primární je pro vás charita Incorporated, která pomáhá zbídačeným dětem po celém světě. Co vás k tomu vedlo?
Začalo to v důsledku mého špatného rodičovství. Měl jsem rozmazlené děti. Snažil jsem se jim ukázat, že ostatní děti nejsou tak šťastné jako ony. Většina charitativních spolků měla náboženský program, a tam jsem peníze dávat nechtěl. Chtěl jsem, aby jídlo a šaty, které za mé peníze koupí, nebyly vnímány tak, že spasí jejich duše. I když vím, že věřící lidé to myslí dobře, nemám rád, když jsou potraviny nebo léky věnovány chudým dětem na oplátku za přijetí náboženství.A můžete přiblížit, kolik dětí díky vám zažívá lepší život?
Nejedná se jen o děti. Lidem, kteří pomohli dostat oblečení a peníze k dětem, se říká koordinátoři. Myslím si, že právě tyhle osoby jsou nedoceněné a podceňované....

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22362
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Co na sebe prozradil Barry Greenstein, „Robin Hood“ světovéh

Odoslaťod Herotaro 07 Máj 2010 23:38

po tomto clanku sa moj pohlad na tohto cloveka zmenil o 360 stupnov.. doteraz ked som pozeral videa high stakes poker kde hral tak mi pripadal ako... ale teraz hm klobuk dole :poklona:
Herotaro
 
Príspevky: 63
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 2 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Co na sebe prozradil Barry Greenstein, „Robin Hood“ světovéh

Odoslaťod eMPe3k 08 Máj 2010 00:27

Herotaro napísal:po tomto clanku sa moj pohlad na tohto cloveka zmenil o 360 stupnov..


:D neviem asi je uz neskoro ale toto mi celkom zlepsilo naladu :)
Obrázok používateľa
eMPe3k
 
Príspevky: 55
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 6 krát/5 krát
Karma: -2

Re: Co na sebe prozradil Barry Greenstein, „Robin Hood“ světovéh

Odoslaťod pegas1975x 08 Máj 2010 00:33

no jasne ze je to totalna blbost. 360 stupnovy obrat je navrat na to iste miesto :D
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: Co na sebe prozradil Barry Greenstein, „Robin Hood“ světovéh

Odoslaťod HypAA 08 Máj 2010 09:35

napriek svojej charitativnej cinnosti si aj tak nezije zle.. http://www.youtube.com/watch?v=avcCdhWZZPA
Obrázok používateľa
HypAA
 
Príspevky: 199
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/5 krát
Karma: 0


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 22 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!