Concord Bounty Series a €50 za Ramzeyho hlavu

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Concord Bounty Series a €50 za Ramzeyho hlavu

Odoslaťod admin 19 Jan 2013 07:40

Diskusia k článku: Concord Bounty Series a €50 za Ramzeyho hlavu

Dva dni snehovej kalamity, dnes za oknami fujavica a v CCC víchrica re-entries. Tak vyzeral piatok pre bratislavských pokrových nadšencov. V Concorde pokračovala séria Concord Bounty a hlavným hrdinom sa tentokrát stal Ramzey. Poľovačku na €50-vú odmenu sprevádzala vidina výhry z krásnej garancie €6,000 a tiež moje pero. Tak sa pozrime, kto si s 15,000-covým starting stackoom poradil najlepšie.

Očakávanie, že počasie ovplyvní účasť na včerajšom turnaji sa nepotvrdila. Pokrových hráčov evidentne na ceste za kvalitným turnajom nič nezastaví a Concord Bounty series si aj tento piatok zahralo 61 hráčov. Počet entries sa zastavil na rovnej stovke, vrátane 39 re-entries. Buy-in €60+9 teda presne na chlp dorovnal garanciu €6,000, čo pre víťaza znamenalo €1,772. To už za nejaký ten odhrnutý snehový závej stojí.

Moja osoba zo snehu až tak nadšená nie je a po naozaj príšernom dni som sa k turnaju pripojila až okolo pol jednej ráno. V hre bolo aktuálne 50 hráčov a blindy 300/600. Zvláštnou zhodou okolností sa okamžite od stolov stavali minulotýžňoví účastníci HU, Marek Fritz a Ondra Milaberský. Od Liv Boeree mám ďaleko ako z Bratislavy do Havany hrou aj zjavom, takže toto chlapcov zo sústredenia sa na hru isto nevytrhlo. Žeby som dokázala prenášať energiu smolného dňa na iných? :)

Ako som spomínala v úvode, bounty odmena €50 bola...

Celý článok => Concord Bounty Series a €50 za Ramzeyho hlavu
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22362
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Concord Bounty Series a €50 za Ramzeyho hlavu

Odoslaťod haman 19 Jan 2013 12:25

rami to vie vytacat, ako som to mohol vidiet 2x v Ziline v Bluffe. Ale to nie je samozrejme jediny jeho skill. trofej je v dobrych rukach. :gl:
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Concord Bounty Series a €50 za Ramzeyho hlavu

Odoslaťod fekalm 19 Jan 2013 12:36

gratz..rami co turnaj to vyhra:D
fekalm
 
Príspevky: 161
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 10 krát/15 krát
Karma: 4


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!