Concord Deepstack €17,000: Michal Domin nastúpi do finále ak

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Concord Deepstack €17,000: Michal Domin nastúpi do finále ak

Odoslaťod admin 19 Júl 2015 01:00

Diskusia k článku: Concord Deepstack €17,000: Michal Domin nastúpi do finále ako chipleader

V úvodnom hracom dni vzniklo 201 entries a väčšina garancie tak už bola vyzbieraná. Do Day 1b naskočilo o poznanie menej hráčov, no na kvalite pola to neubralo. Garancia €17,000 je tak lákavou ponukou, že hráčov neodradí horúce počasie ani iné nepriaznivé okolnosti. Sobotná noc bola toho dôkazom a z jej priebehu Vám prinášame krátky prierez.

Na štartovacej čiare si boli všetci rovní. Buy-in €60, levely v dĺžke 35 minút, starting stack 30,000 chipov, formát UNL reentry a vidina veľkej výhry v nedeľnom finále. Do sobotného zápolenia naskočili okrem iných Marek Blaško, Laco Červený, Andrej Cintula, Ondro Milaberský, Ján Zachar, Bubo, Jožko Bartáloš, Saša Janíková, Bára Mlejnková, Martina Svobodová.

Celkovo sa zapísalo 146 entries, čo bolo síce menej ako v predošlý deň, no aj tak úcty hodný počet a garanciu sa podarilo prezbierať. Každý z hráčov chce do finále postúpiť s monster stackom a tak prichádza k veľkým bojom počas celej noci. Napríklad ako súboj medzi Dohnánym (na fotke vpravo) a Bubom v polovici 7 levelu. Na blindoch 300/600 bolo v hre 60 aktívnych hráčov. Slečna na CO otvorila na 3,100, button calloval a Dohnány vysunul AI cca 100,000 zo SB. Na BB sediaci Bubo sa do hry zapojil svojim AI za 49,000. Pôvodná agresorka dlho tankovala, no nakoniec zahodila rovnako ako button. Dohnány už v duchu skladal Bubové chipy k...

Celý článok => Concord Deepstack €17,000: Michal Domin nastúpi do finále ako chipleader
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Concord Deepstack €17,000: Michal Domin nastúpi do finále ak

Odoslaťod Slovan26 19 Júl 2015 09:12

Lucka, moja hra prebiehala trošku ináč.

Češká hráčka sa limpla pri blindoch 300/600 a za ňou rakúšan tiež. Ja som si našiel AQ os a vedel som, že Bubo-Lubo bude reisovať, lebo to urobil prakticky vždy keď sa na jeho BB hráči limpli. Ani tentokrát ma nesklamal a reisol 3100 na čo reagovali obaja callom. V pote teraz bolo takmer 10.000 (3x3100 + ante). Ja som sa rozhodol pre push. Dorovnal ma len Bubo-Lubo. :gl:
Slovan26
 
Príspevky: 42
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 1 krát/3 krát
Karma: 0


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 15 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!