CSPT Ostrava - Day 1:

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

CSPT Ostrava - Day 1:

Odoslaťod admin 18 Sep 2008 06:40

Diskusia k článku: CSPT Ostrava - Day 1:

Hráčska účasť bola nakoniec menším sklamaním. Do Ostravy sa dostavilo 88 hráčov, a tak sa bude hrať "iba" o garantovaný prizepool v hodnote 1,222,222 Kč. Sklamaním je aj neprítomnosť trikozu, ktorý si svoju účasť na dnešnom side evente rozmyslel :). Keďže som úvodný článok o CSPT Ostrava písal nevyspatý a po prepokrovaných nociach so závislákom "waxom", tak sa trikozovi v rámci reportu, alebo skôr blogu ospravedlňujem, že som ho nominoval na turnaj v čase, ktorý chcel stráviť rozumnejšie. Medzi účastníkmi sme však videli množstvo známych tvárí, ako: "Paštika", Martin "AABenjaminAA" Hrubý, v poslednej dobe turnajovo úspešný Peter "cstrike" Čekan, víťaz CSPT Praha Lukáš Horák, "7castle", "w4444x", reklamná postava herne P****Stars Martin Trnavský a veľa iných známych tvárí. Všetko by to bolo skvelé, keby som vám vedel opísať niektoré handy na jednotlivých stoloch. Žiaľ, sedel som len pri jednom z nich a kiežby som tam radšej sedel len krátku chvíľu. Počas 6 hodinového hrania mi viac ako môj stack stúpal krvný tlak. Ako prvá hra, ktorá mi vnukla myšlienku zájsť na ukludňovaciu cigaretu, alebo rovno ku psychológovi bola tá s J-J do 10-10 po flope 2-7-10. Protihráč bet, ja re-raise na 1,300, on call /pred flopom sme hrali o 3.5 násobok BB150, obaja na middle position/. Turn 5, on chceck, ja bet 2,100 pri hroziacej farbe, on re-raise na...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22178
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: CSPT Ostrava - Day 1:

Odoslaťod pegas1975x 26 Sep 2009 14:29

No ked to tak citam tak vidim ze je len dobre ze som si ucast rozmyslel. Pri tvojom opise hry a kariet ktore chodili by som asi nevydrzal ani pol hodiny. :shock:

Tak mozno nabuduce to uz bude lepsie a bude sa viac darit.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: CSPT Ostrava - Day 1:

Odoslaťod palo1973 26 Sep 2009 15:30

-pekny clanok sefe,trochu nadhladu nikdy nezaskodi



http://www.youtube.com/watch?v=MgiZ7GmX ... re=related
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!