Dag Palovič strávi júnové dni na turnajoch v Golden Vegas

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Dag Palovič strávi júnové dni na turnajoch v Golden Vegas

Odoslaťod admin 31 Máj 2011 15:16

Diskusia k článku: Dag Palovič strávi júnové dni na turnajoch v Golden Vegas

Člen najprestížnejšieho pokrového tímu P****Stars Team Pro Dag Palovič sa v rámci prípravy na WSOP zúčastní od 31.5. do 23.6. niekoľkých živých turnajov v Bratislave. Hrať bude výlučne na domácej pôde pod strechou najväčšieho a najznámejšieho pokrového klubu Golden Vegas Bratislava, ktorý sa nachádza v herni Golden Vegas - Obchodné Centrum Hron, Dudvážska 5 v Bratislave. Aj začiatočníci sa budú môcť posadiť za jeden stôl s našim reprezentantom, ktorý sa od roku 2007 úspešne zúčastňuje na najväčších svetových podujatiach ako sú EPT či WSOP. Ako kapitán viedol tím Slovenska na Poker World Cup 2011 na Bahamách. Najnovšie skončil na EPT Grand Final v Madride na 14. mieste spomedzi 686 hráčov a na svoje konto si pripísal výhru 60,000 Eur. Celkovo vyhral na nadnárodných turnajoch už $687,636, pričom za jeho najväčšie úspechy sú nepochybne dve siedme miesta na EPT turnajoch (Praha, San Remo) a 37. miesto v minuloročnom main evente na WSOP. "Dopredu neviem, ktoré turnaje v priebehu júna odohrám, ale bude ich minimálne 4-5. Golden Vegas Poker Club je podľa mňa absolútna jednotka na Slovensku, a som rád, že si zahrám práve s hráčmi, ktorí prídu do tohto klubu. Budem hrať aj freerolly a najmenšie turnaje, aby som si zahral so širokou škálou súperov, pričom pred každým turnajom sa rozhodnem, ktorý štýl hry si chcem vyskúšať v daný deň" upresnil Dag svoj júnový program....

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Dag Palovič strávi júnové dni na turnajoch v Golden Vegas

Odoslaťod matiapag 31 Máj 2011 15:37

Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Dag Palovič strávi júnové dni na turnajoch v Golden Vegas

Odoslaťod Teo.sk 31 Máj 2011 19:00

Aahaho, Lucky D :) No nie je to nezaujimava informacia.. btw. ake freerolly? Aj take sa hrava v GV?
Obrázok používateľa
Teo.sk
 
Príspevky: 75
Založený: Sep 2010
Poďakoval/li: 10 krát/2 krát
Karma: 0

Re: Dag Palovič strávi júnové dni na turnajoch v Golden Vegas

Odoslaťod mexicoman70 31 Máj 2011 20:21

matiapag napísal:Nie je trosku neskoro na pripravu? :D

http://www.pokerportal.info/spravodajstvo ... dnes-vecer


najprv si prečítaj celý článok a potom komentuj, main event začína 7. 7. 2011
mexicoman70
 
Príspevky: 1
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Dag Palovič strávi júnové dni na turnajoch v Golden Vegas

Odoslaťod tomiG 31 Máj 2011 20:36

nevie tu niekto pekne strikovat?neaky novy sal pre daga som myslel :D nech tam na tom WSOP trosku vyzera ako stars
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: Dag Palovič strávi júnové dni na turnajoch v Golden Vegas

Odoslaťod vikis1 02 Jún 2011 10:42

jaaaaj kde su tie casy ked som ho vyhadzoval z turnajov v Raci...nevadi,este sa stretneme... ;-))))
Obrázok používateľa
vikis1
 
Príspevky: 5
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Dag Palovič strávi júnové dni na turnajoch v Golden Vegas

Odoslaťod Zajacekk 02 Jún 2011 14:19

mňa by skôr zaujímalo, ako si zaslúžil titul PS PRO, na základe čoho... lebo dovtedy mal také výsledky, aké má xxx hráčov na svete... čo sledujem, tak jeho grindenie, objemy nezodpovedajú hraniu PS PRO hráča... To tu z fóra mohol byť radšej niekto PRO :D ... Nejde mi to do hlavy proste... Byť PRO hráčom by malo znamenať hrať čo najviac a presvedčovať verejnosť o tom, že je to zaslúžené a nie, že počas SCOOP (sviatok pre kazdeho hraca) robi reklamy kadernikom, hokeju, svojim restikam, bufetom atd a za stoly nesadne ani bohovi... Čo vy na to? A nerýpem, len sa snažím vysvetliť si to... O tom, že poker hrať vie, nepochybujem, len ten titul PS PRO mi príde dosť nezaslúžený...
Obrázok používateľa
Zajacekk
 
Príspevky: 284
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 19 krát/42 krát
Karma: 5

Re: Dag Palovič strávi júnové dni na turnajoch v Golden Vegas

Odoslaťod Ceasears 02 Jún 2011 14:29

Zajacekk napísal:....



Vysledky? 2 FT na EPT...27 miesto na WSOP ME...Sa Ti zda malo? A Dag je velmi inteligentny a komunikativny clovek,asi su lepsi hraci na SVK (skill),ale myslim,ze by nevedeli tak prezentovat poker na SVK,proste ma vyborny marketing...
Obrázok používateľa
Ceasears
 
Príspevky: 323
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 39 krát/52 krát
Karma: -1

Re: Dag Palovič strávi júnové dni na turnajoch v Golden Vegas

Odoslaťod Zajacekk 02 Jún 2011 14:35

Ceasears ty si bol s nim na Bahamach, ty sa ho musis zastavat :D... nehovorim, ze vysledky nema, ma nejake, ale nie tolko, ze by si zasluzil titul PS PRO... a ak je to cele len o marketingu a nie o skille, tak potom nemam o com debatovat :D ...
Obrázok používateľa
Zajacekk
 
Príspevky: 284
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 19 krát/42 krát
Karma: 5

Re: Dag Palovič strávi júnové dni na turnajoch v Golden Vegas

Odoslaťod Palo42 02 Jún 2011 14:48

Zajacekk napísal:Ceasears ty si bol s nim na Bahamach, ty sa ho musis zastavat :D... nehovorim, ze vysledky nema, ma nejake, ale nie tolko, ze by si zasluzil titul PS PRO... a ak je to cele len o marketingu a nie o skille, tak potom nemam o com debatovat :D ...


a ak je to cele len o marketingu a nie o skille,

Trafil si klinec po hlavicke, vid Marty v CR.
Palo42
 
Príspevky: 86
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 6 krát/9 krát
Karma: 1

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 37 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!