Deutsche Poker Tour: Marek Blaško si za víťazstvo odnáša €15,686!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Deutsche Poker Tour: Marek Blaško si za víťazstvo odnáša €15

Odoslaťod DevilMayCry 05 Aug 2015 07:16

WNT napísal:@devil....praveze robit deal v 3 je podla mna pikovina az na par vynimiek a okolnosti vzasade robim deal v 5-6 hracoch a musim mat ekvivalent priblizne 2 miesta alebo mierne pod.... inak hram dokonca....

Ja by som bol za aby sa hralo vždy až do konca, žiadny deal, nič. Ale ako yegon správne pripomenul tak poker sa hrá za peniaze hráčov, takže plne rozumiem prečo je deal povolený. Nemyslím si ale, že keby nebol povolený, že by hralo menej ľudí.
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Deutsche Poker Tour: Marek Blaško si za víťazstvo odnáša €15

Odoslaťod Komedia 05 Aug 2015 13:26

DevilMayCry napísal:
WNT napísal:@devil....praveze robit deal v 3 je podla mna pikovina az na par vynimiek a okolnosti vzasade robim deal v 5-6 hracoch a musim mat ekvivalent priblizne 2 miesta alebo mierne pod.... inak hram dokonca....

Ja by som bol za aby sa hralo vždy až do konca, žiadny deal, nič. Ale ako yegon správne pripomenul tak poker sa hrá za peniaze hráčov, takže plne rozumiem prečo je deal povolený. Nemyslím si ale, že keby nebol povolený, že by hralo menej ľudí.


z dlhodobého hladiska hralo, pretože viac hráčov by malo menej penazí ;)
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 28 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!