DOXXbet Poker Tour - napriek najnižšej účasti v histórii tou

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: DOXXbet Poker Tour - napriek najnižšej účasti v histórii tou

Odoslaťod ramzey 18 Júl 2011 22:58

radsej nech zdvihnu buyin na 300 a daju 40k garant ;)
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: DOXXbet Poker Tour - napriek najnižšej účasti v histórii tou

Odoslaťod tomiG 18 Júl 2011 23:39

ramzey napísal:radsej nech zdvihnu buyin na 300 a daju 40k garant ;)

presne tak tiez si myslim ze by to bolo prichodne mozno nie az 40k garant ale taka 30 a bi cca 500e by sa naplnila ale uz som to tu niekde pisal treba ten garant naplnat omnoho skor ako v par dni pred turnajom a to co pisal ivo je podla mna cesta k zaniku toho turnaja 115e bi nic neriesi musis tam nahnat min 100ludi a viac a neviem ci sa da vobec 120-130ludi odohrat za jeden den nizsi stack ako 10 000chipov je uz fakt tazko kvalitne hratelnych...pri tych vysich garantoch sa pokojne moze ft dohravat aj na druhy den pokial je 1cena 6-7k eur ale je to vec dohody pokial je cas a chut nieco dostanu aj dealeri tak sa to moze zbuchnut aj za jeden den.
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: DOXXbet Poker Tour - napriek najnižšej účasti v histórii tou

Odoslaťod Komedia 19 Júl 2011 01:27

Ivo napísal:Podľa mňa by sa mali usporiadatelia Doxxbet tour zamyslieť nad budúcnosťou tohoto turnaja, čo ním vlastne sledujú a chcú dosiahnuť. Účasť hráčov je z turnaja na turnaj čoraz nižšia, garancia je síce vždy naplnená, ale je to len tak tak, a aj tak si myslím, že na niekoľkých posledných turnajoch prerábajú, keďže všetky kvalifikácie či už v doxxbet herni alebo live doplácajú. A robiť túto tour ako promo akciu sa mi nezdá profitabilné, keď aj tak hráči na každom turnaji sú prakticky tí istí. Jeden z dôvodov nižšej účasti je imo aj to, že turnaje sa konajú v Bratislave (inde by to nemali šancu ťahať) s buy inom 165EUR, a drvivá väčšina hráčov je z Bratislavy a okolia ktorí si radšej pôjdu zahrať do 60 km vzdialenej Viedne. Turnaje s garanciou 10k Eur a podobnými majú BI min. o polovicu nižší a sú na týždenných programoch. Podľ mňa by mali usporiadatelia znížiť BI na takých 115 EUR pri zachovaní 10k garancie, a pomerne tomu znížiť BI aj na kvalifikáciách a urobiť tomu patričné promo. min. stovka hráčov by si tam cestu určite našla. Výsledok by bol síce spočiatku asi ten istý, ako pri BI 165, ale postupne by sa účasť určite zvyšovala.


Asi preto nato ani nedojdem...za 165€ pojdem hrat do viedne kde je Xkrat väčší GTD a taka ista struktura...
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: DOXXbet Poker Tour - napriek najnižšej účasti v histórii tou

Odoslaťod ramzey 19 Júl 2011 01:48

Ja neviem naco vobec chodite von!
Ved na P****Stars si date 2$ rebuy a vyzbiera sa tam pravidelne 100k tak co nehrate to?
Alebo hociaky 11$ alebo 22$ tam su tiez super garanty.

Montesino je super, ale na low byuinovkach je obrovsky field, takze GL vo flipovani.
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!