Efektívne spravovanie účtov

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Efektívne spravovanie účtov

Odoslaťod admin 27 Jún 2008 22:15

Diskusia k článku: Efektívne spravovanie účtov

Väčšina on-line hráčov pokru má otvorené účty v niekoľkých herniach. Ako však čo najefektívnejšie využiť financie, ktoré na účtoch máme pri rešpektovaní základných pravidiel bankroll managementu? V dnešnom článku Vám prinášame jeden zo spôsobov spravovania účtov, ktorý môže pre Vás slúžiť ako inšpirácia pre vytvorenie vlastných pravidiel.

Podobne ako väčšina z Vás aj ja som začínal hrať poker v jednej jedinej herni. Postupne som však na nete objavil ďalšie herne so zaujímavým softvérom či vstupným bonusom, neskôr pokerportal.sk pripravoval zaujímavé akcie v herniach, v ktorých som ešte nemal založený účet.

Nakoniec to dopadlo tak, že v jednej herni som mal dva doláre, v ďalšej 10 eur a v ďalšej 105 dolárov, pričom mi celá pracovná plocha počítača blikala ikonkami rôznych herní. Hlavný problém okrem neporiadku na pracovnej ploche bol, ako aplikovať bankroll management pri určovaní limitu, ktorý môžem hrávať.

Problém: Pri určovaní buy-inu pre Sit and Go (SNG), ktorý hrávam, používam jednoduchý vzorec:
Výška účtu / 25 = Maximálny buy-in
Ak som mal však dve herne so 100 a 50 USD podľa tohto vzorca by som v prvej herni mohol hrávať SNG s buy-inom 4 USD (100/25) a v druhej s buy-inom 2 USD (50/25). Alebo som mal vziať do úvahy súčet obidvoch herní, čo by znamenalo, že by som mohol hrať turnaje s...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22169
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!