EPT Vienna Season 7: Live report z final table

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

EPT Vienna Season 7: Live report z final table

Odoslaťod admin 31 Okt 2010 10:34

Diskusia k článku: EPT Vienna Season 7: Live report z final table

Day 4 začínal pri blindoch 8,000/16,000 (ante 2,000) čo v podstate mohlo nechať Martina Hrubého v "pokojnom režime", nakoľko jeho stack 1,403,000 ho radil medzi chipleaderov celého turnaja. V hre zostávalo 24 hráčov (3 tables po 8). Zhruba po pol hodinke sa ako prvý z turnaja porúčal Fabrizio Gonzalez, ktorého stack zo štartu Day 4 (169,000) ho radil na dosť výrazného shorstacka. Aj preto bol donútený ísť do all-inu s prvou ako-tak slušnou kartou, pričom za takú považoval A-9os. Daniel Negreanu sediaci na BB sa ale so svojim stackom (takmer 2,000,000) ničomu nebránil a s Q-10 súpera dorovnal. Keďže flop pomohol kanadskému profíkovi, Fabrizio si s Viedne odniesol €16,000. Postupne za ním nasledovali ďalší hráči, no nás viac zaujímalo, ako sa darí Českému P****Stars Pro, čiže Martinovi Hrubému. Ten najskôr prehral s A-K zhruba 200,000 zo svojo stacku, keď bol pri preflop raise dorovnaný súperom s 5-3 na ruke a flop 4-3-7 dal značnú výhodu Zapletinovi. Ten betol 50,000, Martin tree-betom re-raisol na 150,000 a bol dorovnaný. Po turne Q a riveri J obaja hráči odcheckovali. Od tej chvíle sa Martinovi prestávalo dariť a jeho stack išiel čoraz nižšie. V počte 10 hráčov sa dostal až na číslo 430,000 a keďže Martin sa pri blindoch 20,000/40,000 (ante 4,000) nechcel na final table "prefoldovať", pushol s 8-8 all-in. Dorovnal ho iba Nanos s A-J ktorému ani prípadná prehra ublížiť...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: EPT Vienna Season 7: Live report z final table

Odoslaťod speksSVK 31 Okt 2010 18:33

aky pot vyhral Martin Hruby... :D to bola aka husta akcia :D
Obrázok používateľa
speksSVK
 
Príspevky: 168
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 30 krát/5 krát
Karma: 1

Re: EPT Vienna Season 7: Live report z final table

Odoslaťod Komedia 31 Okt 2010 18:37

ten turn O.o
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: EPT Vienna Season 7: Live report z final table

Odoslaťod 7castle 31 Okt 2010 19:00

Akoze sry... fakt vyborne zahrate od Martyho, klobuk dolu :bad:

Radsej si kusnem do klavesnice teraz, lebo by som to neskor olutoval asi :(

Za tento príspevok od 7castle poďakovali :
Komedia
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: EPT Vienna Season 7: Live report z final table

Odoslaťod 7castle 31 Okt 2010 19:17

Aaale co, kaslem na to.

Je fakt fasa, ze to zrejme vyhra Marty, ktory zavola 67o za 1/10 svojho stacku PF, proti totalnemu nitovi co raisuje UTG, a s dvoma hracmi co maju idealny reshove stack za sebou... asi mu nikto nevysvetlil, ake su odds na flopnutie 2p+, resp. ze tahat random draws kde niektore outy nemusia byt outy nie je uplne idealny napad... specialne za 1/3 stacku.

A tiez je super, ze to so svojimi skusenostami, a nalepkou PS Pro, este efektne zaslowrolluje :bad: A ked sa ho Negreanu spyta, wtf to bolo, a ze co robil sak mal nuts, tak mu povie "I know, but it was a big pot for me". Skutocne WD.

Kludne si moze hocikto mysliet ze som zavistlivy hater, ale toto fakt ne :(

(som pripraveny skorigovat svoj nazor ak mi usiel nejaky podstatny fakt)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: EPT Vienna Season 7: Live report z final table

Odoslaťod popoBA 31 Okt 2010 19:20

podla mna pf na hrane ale ok.od flopu suhlasim,pisal som to aj o vlakno nizsie tusim
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: EPT Vienna Season 7: Live report z final table

Odoslaťod DevilMayCry 31 Okt 2010 19:24

7castle napísal:Aaale co, kaslem na to.

Je fakt fasa, ze to zrejme vyhra Marty, ktory zavola 67o za 1/10 svojho stacku PF, proti totalnemu nitovi co raisuje UTG, a s dvoma hracmi co maju idealny reshove stack za sebou... asi mu nikto nevysvetlil, ake su odds na flopnutie 2p+, resp. ze tahat random draws kde niektore outy nemusia byt outy nie je uplne idealny napad... specialne za 1/3 stacku.

A tiez je super, ze to so svojimi skusenostami, a nalepkou PS Pro, este efektne zaslowrolluje :bad: A ked sa ho Negreanu spyta, wtf to bolo, a ze co robil sak mal nuts, tak mu povie "I know, but it was a big pot for me". Skutocne WD.

Kludne si moze hocikto mysliet ze som zavistlivy hater, ale toto fakt ne :(

(som pripraveny skorigovat svoj nazor ak mi usiel nejaky podstatny fakt)


podla mna ti nic neuslo.....suhlasim s tym co pises....ale aj o tom je poker....spravis zle rozhodnutie a aj tak si odmeneny :crazy:

EDIT: ale prajem mu to, stale lepsie ako ten nemec alebo ten otrasny grek co tam ukazal svoje "vypracovane" brucho :D
Naposledy upravil DevilMayCry dňa 31 Okt 2010 19:32, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: EPT Vienna Season 7: Live report z final table

Odoslaťod yegon 31 Okt 2010 19:29

Radsej si kusnem do klavesnice teraz, lebo by som to neskor olutoval asi


Aaale co, kaslem na to.


LOL

ale k veci, preco ta to vlastne trapi? citis vnutorne ze je nespravodlive aby si vyhral turnaj ak spravis chybu?
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: EPT Vienna Season 7: Live report z final table

Odoslaťod 7castle 31 Okt 2010 19:43

Dobra otazka Yegon, moj pocit je ze mi vadi ked vidim prilis nedobry pomer skill/ego/vysledky, nevadi mi ked random donk vyhra luckersky turnaj, ale nejak ma to rusi v tomto pripade... moj pocit je, ze hento bola neskutocne zla hra (ale je mozne je ryba som tu ja), a zaroven mi nieco hovori ze Marty to nevie, resp. si to neprizna... ak sa mylim, tak sa mu v tomto ospravedlnim.

Ale mne ide aj tak primarne o ten slowroll, dobre bol to velky pot, dobre je to EPT a ide o 700k Eur, ale on nie je freerollista z Hronu, on preboha musel vediet ze non :heart: 9 alebo 4 mu da immortal nuts uz predtym, takze ak mu trvalo viac ako jednu sekundu kym to zavolal tak je slowroller a DN veta "I shouldn't even shake your hand because that's the dirtiest thing I've ever seen" je este velmi jemna.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: EPT Vienna Season 7: Live report z final table

Odoslaťod yegon 31 Okt 2010 19:57

neviem ako ty ale ja by som sa ked ide o take peniaze 2x pozrel aj ked by som vedel ze mam asi flush, proste by som neveril svojmu stastie

uz som to par krat zazil a ver mi pozrel som sa ci naozaj mam to co si myslim ze mam

nemylsim ze by marty mal skusenosti so situaciami na final table EPT myslim ze Daniel mohol prejavit trochu pochopenia

co sa tyka bad play tak nevidel som tu handu iba koniec ked boli vylozene karty tak neviem ako to prebiehalo, ked ale marty vyhral 12M pot tak predpokladam ze msuel mat aspon 4M na zaciatku nie? neviem aky bol pf raise ale predpokladam ze to bolo okolo 40BB a dobry reshove stack je na EPT FT asi len teoreticky pojem, nikto tam neshovoval wide
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 29 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!