Exkluzívny rozhovor s vynikajúcim hráčom Michalom Marekom

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Exkluzívny rozhovor s vynikajúcim hráčom Michalom Marekom

Odoslaťod admin 13 Mar 2008 09:07

Diskusia k článku: Exkluzívny rozhovor s vynikajúcim hráčom Michalom Marekom

Ahoj, veľa ľudí na na našej stránke Ťa pozná, ale predsa len sú aj takí, ktorí Ťa nepoznajú. Skús sa teda na začiatok predstaviť a povedať niečo o sebe.
Ahoj, takže jmenuji se Michal Marek, bydlim v malém městečku Rokycany v Čechách. Je mi 19 let a poker hraju asi 1,5 roku. Ako si sa o pokri dozvedel a ako si začínal?
O pokeru sem se dozvěděl ze stránek jedné sázkové kanceláře, kde jsem začínal hrát BlackJack, do kterého mě zasvětil můj kamarád. Přečetl jsem si základní pravidla, ale zdálo se mi to docela složité když jsem to viděl poprvé. Vložil jsem teda asi prvních 300Kč a začal hrát NL10. V té době jsem vůbec nic nevěděl o bankroll managmentu a ani o nějaké strategii. Stále jsem prohrával a musel vkládat nové peníze. Postupně mě ale poker začal hodně bavit a začal jsem mu věnovat hodně času. Četl jsem hodně rad a tipů na internetu a samozřejmě koukal i na pokerová videa. Cash mi moc nešel tak jsem začal hrát freerolly. Hrál jsem je třeba celý víkend a i 5 stolů najednou. Peníze, které jsem z nich ale vydělal jsem ale pak zase ztratil v cash game. Pak jsem se ale rozhodl že si vložím trochu "víc". Bylo to asi 3000Kč. Začal jsem myslim hrávat SnG HU 10. V tom se mi dařilo a vyhoupl jsem se na nějakých 7000Kč a začal jsem hravat HU 50 . Bankroll jsem moc nedodržoval. Ale naštěstí mi to vyšlo a ja se dostal na nějakých 1500usd. Nějaké...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22359
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google Adsense [Bot] a 9 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!