Full Tilt Poker hlásí okouzlující posilu. Smyslnou Lacey Jon

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Full Tilt Poker hlásí okouzlující posilu. Smyslnou Lacey Jon

Odoslaťod admin 18 Jún 2010 18:38

Diskusia k článku: Full Tilt Poker hlásí okouzlující posilu. Smyslnou Lacey Jones!

Jaké zbraně používá poker pro získání větší popularity a zviditelnění? Vedle napínavých taktických soubojů či atraktivních lokalit se tím nejtěžším kalibrem pomalu ale jistě stávají ženy. Jednu z pokerových krásek čerstvě ulovil Full Tilt Poker. Do svých barev oblékl uhrančivou Lacey Jones. Při pohledu na modelku, herečku ale i profesionální hráčku většina mužského pokolení tiše oněmí. A o to právě jde!
Dříve jsme jí mohli pozorovat ve „svazku“ s Absolute Poker. Lacey ovšem zamířila výš. K Full Tilt Pokeru.
Celý „pokerový transfer“ se urodil před startem právě probíhající World Series of Poker v hotelu a casinu Rio v Las Vegas. Rozchod z Absolute Poker prý proběl v přátelském duchu, a tak Lacey Jones nic nebránilo k tomu, aby se vydala reprezentovat svou novou „stáj.“
„Nemohu ani vypodobnit jakou radost mám z toho, že jsem se přidala do rodiny Full Tilt Poker,“ prohlásila Lacey, která by měla začít propagovat logo svého nového partnera.
„Dnes odstartovala nová kapitola mého života. Nikdy jsem nebyla více nadšená. Připravte se na velké věci,“ slibuje atraktivní blondýnka.
Lacey by se měla stát jedním z hlavních velvyslanců Full Tilt Pokeru. S její líbeznou tvářičkou se počítá v široké škále reklam zaměřených na pokerové téma. Mluví se i o spolupráci se značkami jako Sony, Panasonic, Chrysler...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Full Tilt Poker hlásí okouzlující posilu. Smyslnou Lacey Jon

Odoslaťod PokerBoy 18 Jún 2010 21:15

Tak ju by som obohral lavou zadnou :D
PokerBoy
 
Príspevky: 47
Založený: Jún 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Full Tilt Poker hlásí okouzlující posilu. Smyslnou Lacey Jon

Odoslaťod MiskoKvo 19 Jún 2010 11:40

s pokrom nema nic spolocne ..cisto marketingovy tah ... zle mi je z toho ked sponzorstvo dostavaju hentake "osoby"

ale ked to ma pritiahnut hracov k stolom tak preco nie ... prinos aj prenas
Obrázok používateľa
MiskoKvo
 
Príspevky: 350
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 12 krát/9 krát
Karma: 8


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 16 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!