Golden Vegas Bratislava Open Day 1b zaznamenal 84 entries, prizepool €12,000

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Golden Vegas Bratislava Open Day 1b zaznamenal 84 entries, prizepool €12,000

Odoslaťod admin 25 Máj 2014 02:45

Diskusia k článku: Golden Vegas Bratislava Open Day 1b zaznamenal 84 entries, prizepool €12,000

Po Day 1A sme spoznali prvých 9 finalistov turnaja Golden Vegas Bratislava Open medzi ktorými už možno je aj celkový víťaz. V sobotu však turnaj pokračoval a zaznamenal sa aj výrazne vyšší počet entries ako v prvom dni. Nechýbali známe pokrové mená, večera pre všetkých a ani finále Champions League na TV obrazovkách. Neboli ste v Golden Vegas? Škoda, ale prostredníctvom nášho reportu môžete aspom nahliadnuť.

Turnaj v sobotu štartoval už o 19:00h. Buy-in stanovený na €90+9 bol zaplatený 84krát a všetky levely trvali 30 minút. Do boja o krásne výhry z garancie €12,000 sa zapojili Demon, Piterka, Kulifay, Obrtlík, Biznár, Stillios, Kondy, Mikušová, Fabok a medzi inými aj naša Dianka.

Zaujímavá hra sa udiala už v prvých leveloch, kedy sa na flope %Tc%-%9c%-%8c% pozreli Obrtlík s Mikušovou, ktorá check/callovala za 2,150. Na turne pristála %Ts% a Janka checkla znova. Obrtlík nahodil 4,500 a dorovnal aj súperkin AI cca 8,000 s %Ks%-%Jc%. Clubová karta na river nedorazila a postupka tiež nie a Mikušová tak s raketami na ruke dostáva double up už z úvodu turnaja.

Naopak Peťovi Koreňovi sa v sobotu darilo podobne ako českým hokejistom. Do turnaja naskočil v štvrtom levely a dlho sa pri stole neohrial. Najprv s Q-Q tlačil na flope J-5-8. Po sedmičke na rivri prišiel o viac ako pol stacku, keď mu súper ukázal trafený gut shot k 9-6. Peťovi...

Celý článok => Golden Vegas Bratislava Open Day 1b zaznamenal 84 entries, prizepool €12,000
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Golden Vegas Bratislava Open Day 1b zaznamenal 84 entries, p

Odoslaťod pHesant_SK 25 Máj 2014 08:42

Síce teraz už nepodstatná hra, ale pre upresnenie:

"Pred štartom 12-teho levelu stihla porišiť hráča aj Anita Mudrochová. Z buttonu otvoril na 5,000 a doplatila aj 20,000-cový AI zo SB. Board K-3-3-K-2 prial viac dámskej hande T-T ako súperovmu A-Qo."

Hráč (ja :)) nič neotváral - to Anitka, hráč len pushol svoj 20k stack s A:diamond:Q:diamond:.
Board mi na (ne)šťastie nepomohol a tak sa skončilo turnajové trápenie, kde môj najvyšší dosiahnutý stack bol práve v mojom poslednom leveli a to celých 22600 8-) .
pHesant_SK
 
Príspevky: 7
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!