Golden Vegas otvára novú pobočku!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Golden Vegas otvára novú pobočku!

Odoslaťod admin 31 Máj 2011 03:51

Diskusia k článku: Golden Vegas otvára novú pobočku!

Jedlo a pitie zdarma. Za €20 si môžete zahrať o garantovaný prizepool €3,000! To všetko vám ponúkne nová prevádzka najlepšieho slovenského klubu. Pod názvom Golden Vegas Jadran sa totiž už tento piatok (3.6.2011) odohrá otvárací turnaj. Golden Vegas vám ponúka aj ďalšie zaujímavé turnaje. Už dnes si môžete zahrať freeroll kvalifikáciu na B**n PokerPortal.sk Live Series - €8,000 GTD, v ktorej je 7 miest na postup garantovaných! Golden Vegas Jadran V piatok o 19:00 uzrie svetlo sveta nový pokrový klub. Respektíve, v tomto čase sa uskutoční prvý turnaj. A začína sa eventom dostupnom naozaj pre každého. Iba za €20 si môžete zahrať o garantovaný prizepool €3,000! Registrácia do turnaja začína o 18:30 a každý hráč dostane počiatočný stack vo výške 6,000 chipov. Účastníci majú taktiež možnosť zakúpenia jedného rebuyu. Registrácia končí o 21:30. Počas otváracieho turnaja majú všetci účastníci jedlo a pitie zdarma! Golden Vegas Jadran sídli v Bratislavskom polyfunkčnom objekte RETRO na Nevädzovej 6. Klub má k dispozícii 6 stolov, a taktiež 1 stôl na VIP cash game. Zaujímavé turnaje v Golden Vegas Bratislava Samozrejme, ani materská prevádzka "nespí". V Golden Vegas Bratislava v Podunajských Biskupiciach si môžete aj tento týždeň zahrať zaujímavé turnaje. Už dnes (31.5.2011) o 19:30 je k dispozícii freeroll kvalifikácia (vklad...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Golden Vegas otvára novú pobočku!

Odoslaťod popoBA 31 Máj 2011 04:53

to uz ozaj som tak zaujimavy ze sa budu kluby predbiehat kto sa drbne blizsie mi ku domu? zatial viedol concord s cca kilometrom a teraz jadran 500 metrov?co som milionar?
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Golden Vegas otvára novú pobočku!

Odoslaťod widish 31 Máj 2011 05:30

popoBA napísal:to uz ozaj som tak zaujimavy ze sa budu kluby predbiehat kto sa drbne blizsie mi ku domu? zatial viedol concord s cca kilometrom a teraz jadran 500 metrov?co som milionar?


No mas dalsiu moznost.
widish
 
Príspevky: 52
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 3 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Golden Vegas otvára novú pobočku!

Odoslaťod Ceasears 31 Máj 2011 10:28

widish napísal:
popoBA napísal:....


No mas dalsiu moznost.


Sa nim stat? ;)
Obrázok používateľa
Ceasears
 
Príspevky: 323
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 39 krát/52 krát
Karma: -1

Re: Golden Vegas otvára novú pobočku!

Odoslaťod Ivo 31 Máj 2011 10:40

Kua pokrové herne v Blave pomaly dobiehajú stávkové kancelárie. Vo Viedni je ich menej a je tam 4x toľko ľudí ako v BA.
Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2

Re: Golden Vegas otvára novú pobočku!

Odoslaťod palo1973 31 Máj 2011 10:47

Ivo napísal:Kua pokrové herne v Blave pomaly dobiehajú stávkové kancelárie. Vo Viedni je ich menej a je tam 4x toľko ľudí ako v BA.



v blave sa herne specializuju na 2-3 tables sngs,tak to vyzera aspon,ak si chces zahrat solid mtt s aspon 150+ hracmi musis do montesina ci ccc simmering...
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Golden Vegas otvára novú pobočku!

Odoslaťod Mareccc1 31 Máj 2011 11:12

ono golden vegas sa snazi zabit ostatne prevadzky a tym ziskat celu pokrovu Bratislavu. co sa im celkovo nepodari asi ,ale mozno ciastocne ano..
Mareccc1
 
Príspevky: 255
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 1 krát/11 krát
Karma: 3

Re: Golden Vegas otvára novú pobočku!

Odoslaťod spooky 31 Máj 2011 16:15

trosku offtopic ale predsa k teme, zaujimalo by ma kde vo svete vznikol fenomen xchance teda novy hrac ;)

je to sick ked sa to deje uz aj na freezoutoch, naposledy som do hronu zavital na celebrity poker tour v nadeji ze o tusim 4k garant staci max 1rebuy pri BI 30e teda 60e dokopy trosky zom zostal prekvapeny moznostou dokupovania sa "donekonecna" prvych X levelov co vedia genialne vyuzit ludia ktori namiesto tocenia automatov hraju pokrove turnaje.

pokrove podniky sa v BA otvaraju jedna radost ale neviem o klube kde by boli vysokokvalitni dealeri ako su v Hrone a povedzme struktura ktora mne a dufam ze aj ostatnym hracom pokru vyhovuje najviac - ako ta v STARSe co otvorili nedavno. (ok struktura v hrone je ako tak hratelna akurat sa mi tam nedari :D a to prostredie tiez nic moc, klub je proste klub)

hadam sa raz dockam ;)
cheers
spooky
 
Príspevky: 78
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 8 krát/8 krát
Karma: 0

Re: Golden Vegas otvára novú pobočku!

Odoslaťod popoBA 31 Máj 2011 17:14

mna by zas zaujimalo kde vznikol fenomen deepstack turnajov.. struktura v STARSE je fakt luxus, nepamatam sa kedy som si zahral tak dobry poker co sa tyka struktury ale co z toho ked je to vzdy minimalne 20k stack. deepstack vsade vo svete znamena 5k-10k chipov.je strasne ze sa musime podriadovat vox populi ktory prezentuju naozaj ti automatovi gambleri ktori potrebuju 20k stack inak by vypadli so svojou hrou uz po 10 minutach keby dostali na freezoute 4k.

Za tento príspevok od popoBA poďakovali :
krokodil
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Golden Vegas otvára novú pobočku!

Odoslaťod Mareccc1 31 Máj 2011 18:24

plne suhlasim s popom.. tie deep stacky su smiesne.
Mareccc1
 
Príspevky: 255
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 1 krát/11 krát
Karma: 3

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 31 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!