Hra s pármi v Texas Hold´em

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Hra s pármi v Texas Hold´em

Odoslaťod vlade 16 Dec 2009 12:08

tak tak, ja vidim clanky az ked su nahodene :P
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Hra s pármi v Texas Hold´em

Odoslaťod yegon 16 Dec 2009 12:26

a kto to ma pod palcom? ten co beha s prostitutkami po mikrolimit turnajoch a robi bordel? :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Hra s pármi v Texas Hold´em

Odoslaťod vlade 16 Dec 2009 12:26

yegon napísal:a kto to ma pod palcom? ten co beha s prostitutkami po mikrolimit turnajoch a robi bordel? :)


druha polovica firmy :D
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Hra s pármi v Texas Hold´em

Odoslaťod korki 16 Dec 2009 14:42

Ja si myslim ze ta strategia aspon kokretne co sa tyka tych vysokych parov nesedi ani na tie mikro limity, mozno naozaj len na tie freeroli... Navysovat s vysokymi parmi 5-10BB je blbost, peniaze to do potu neprilaka skorej odstrasi, a vyhra 1,5bb na mikrolimite nieje ziadna vyhra, a pokial clovek napriklad s KK narazi na AA tie ho pretocia a mam problem a tak isto dalsi dovod clovek by podla mojho nazoru nemal robit rozdiely pred flop navyseniami...
korki
 
Príspevky: 205
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 8 krát/3 krát
Karma: -3

Re: Hra s pármi v Texas Hold´em

Odoslaťod Rkc189 16 Dec 2009 16:07

Ide o moj clanok a co sa tyka clanku, tak je urceny hlavne pre hru v turnajoch a pre CG to nie je dobry navod. Ja osobne hravam len turnaje CG sa nevenujem, takze to tam ani nerozoberam. Skuseny hraci samozrejme vedia, co s parom, ale hraci, ktori su zaciatocnici alebo mierne pokrocili, tak nie vzdy vedia ako nalozit s parom. Ak sa niekomu nezda stavka 5-10BB v zaciatocnej faze turnaja s vysokym parom, tak je to zaujimavy nazor, pretoze sa stretavam s tym, ze hraci nemaju problem dorovnat aj viac, ale zalezi od hraca... CBet vo vyske 1 a pol potu v turnaji s BI do 30$ je taka hranica, no stretavam sa stym, ze nemaju problem dorovnat aj all in ...
Rkc189
 
Príspevky: 75
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 4 krát/5 krát
Karma: 2

Re: Hra s pármi v Texas Hold´em

Odoslaťod DevilMayCry 16 Dec 2009 16:17

Rkc189 napísal:Ide o moj clanok a co sa tyka clanku, tak je urceny hlavne pre hru v turnajoch a pre CG to nie je dobry navod. Ak sa niekomu nezda stavka 5-10BB v zaciatocnej faze turnaja s vysokym parom, tak je to zaujimavy nazor, pretoze sa stretavam s tym, ze hraci nemaju problem dorovnat aj viac, ale zalezi od hraca... CBet vo vyske 1 a pol potu v turnaji s BI do 30$ je taka hranica, no stretavam sa stym, ze nemaju problem dorovnat aj all in ...


....no najprv ked som sa zamyslel nad tym tak tiez sa mi to zdalo moc ale kedze teraz skusam hravat deep stack turnaje tak to vobec nie je spatne...si predstavte turnaj s mensim bájinom :) kde mate pred sebou 5k chipov a blindy su 10/20.........zvysit nejakych standardnych 4xBB je neskutocne malo a prakticky vas dorovna ktokolvek s hocakou hratelnou kartou.....
cize vobec to nie je tak odveci ako tu viaceri pisete len treba trochu porozmyslat kde to vyuzit a hned ma napadli prave tieto deep stack turnaje..... ale ten cbet by som asi aj tak maximalizoval na tu uroven potu.... :good:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Hra s pármi v Texas Hold´em

Odoslaťod dzejkej 16 Dec 2009 16:45

No nabuduce treba spomenut, ze ide o rady pre zaciatocnikov, ktore su mierene pre hracov low buy-in turnajov. Taktiez je fajn sa podpisat za svoj clanok :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Hra s pármi v Texas Hold´em

Odoslaťod Rkc189 16 Dec 2009 17:06

Tak sa ospravedlnujem, teda ze to tam nebolo spomenute a je pravdou, ze to je podstatny fakt .... Osobne nemam problem sa pod clanok podpisat a nechavam to na redakciu pportalu... ja si na to ak ide o dobry clanok nepotrpim a ak ide o horsi clanok, tak rad napisem, ze ide o moj clanok. A celkovo si rad vypocujem kritiku, pretoze tie clanky su urcene pre citatelov nie pre mna a k ich zlepseniu prispeje najviac konstruktivna kritika.
Rkc189
 
Príspevky: 75
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 4 krát/5 krát
Karma: 2

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!