Isildur1 a durrrr podpísali zmluvu s Full Tiltom!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Isildur1 a durrrr podpísali zmluvu s Full Tiltom!

Odoslaťod sudden 17 Okt 2012 12:52

WNT napísal:jedine preco som sem napisal je to ze zase sef herne tu bude plynit nejake bludy ako velmi mu tu zalezi na rozvoji a inovacii pokru a podobne keci a pritom im zalezi len na jednej veci nahnat tam cim viacej ludi na cash alebo turnaje...neviem co je vynosnejsie pre hernu ale asi cash...a tak si zabezpecit svoj prijem.keby som bol sefom takej herne angazujem presne tychto dvoch ako oni ale nie pre ich inovativne hranie a kvoli tomu ako velmi mi zalezi na rozvoji pokru ale kvoli zisku


Tak to, ze pokrove herne nie su charitativne organizacie a robia to pre peniaze je snad kazdemu jasne. Myslis, ze by znelo lepsie keby sef marketingu v tlacovej sprave napisal nieco v style: "V snahe zarobit co najviac penazi sme sa rozhodli angazovat tychto dvoch hracov aby ste sa vy ovce mali na co pozerat a popri tom co najviac depositovat v snahe stat sa dalsim isludrom." ? :D
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Isildur1 a durrrr podpísali zmluvu s Full Tiltom!

Odoslaťod DevilMayCry 17 Okt 2012 12:53

sudden napísal:
Tak to, ze pokrove herne nie su charitativne organizacie a robia to pre peniaze je snad kazdemu jasne. Myslis, ze by znelo lepsie keby sef marketingu v tlacovej sprave napisal nieco v style: "V snahe zarobit co najviac penazi sme sa rozhodli angazovat tychto dvoch hracov aby ste sa vy ovce mali na co pozerat a popri tom co najviac depositovat v snahe stat sa dalsim isludrom." ? :D


aspon malymi pismenami na konci textu by to mohlo byt :D
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Isildur1 a durrrr podpísali zmluvu s Full Tiltom!

Odoslaťod TomMolivan 17 Okt 2012 13:18

Ja hlavne nerozumiem prečo sa "hádame", či sú durrrr a Isi v pro teamoch pre marketingové účely ALEBO preto, že sú to best players to ever play the game. To sa akože tieto dve veci nejak vzájomne vylučujú? :)
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 46 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!