Isildur1 busted

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Isildur1 busted

Odoslaťod admin 14 Dec 2009 23:36

Diskusia k článku: Isildur1 busted

O prakticky kompletné zničenie snáď najväčšej tohtoročnej pokrovej senzácie menom Isildur1 sa pred niekoľkými dňami postaral hráč označovaný ako jeden z najlepších v Pot Limit Omahe, Brian Hastings. V ich nočnej session trvajúcej nie viac než 2,858 hands bol Švéd pripravený o rekordné štyri milióny dolárov, nechávajúc jeho bankroll totálne zdevastovaný.

Isildur, ktorý sám v občasných chatoch viackrát priznal, že v PLO ešte má čo doháňať nedokázal čeliť neprekonateľnej prekážke v podobe kombinácie extrémne nadpriemernej hry a rovnako extrémneho šťastia. Z Hastingsovej výhry $4,200,000 bola presne polovica nad EV - inými slovami, keby šťastie nehralo rolu, Isildur by tak či tak utrpel dvojmiliónovú porážku. Američan bol autorom niekoľkoých river suck outov vo veľkých potoch, priam zázračne sa takmer vždy dokázal vyhnúť všetkým Isildurovím draws a v množstve menších potov ho skrátka prehral.

Švéd nebol schopný ustáť Hastingsov luck a veľmi rýchlo sa dostal do tiltu, čo bol jeden z hlavných dôvodov tak ukrutnej porážky. Nasledujúci úryvok z ich chatu hovorí za všetko:

Isildur1: ??????????
Brian Hastings: getting very tired... (som príliš unavený)
Brian Hastings: i feel bad quitting tho (mrzí ma, že musím končiť)
Brian Hastings: would be be cool w/ playing someone else? (môžeš hrať s niekým iným)
Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22347
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Isildur1 busted

Odoslaťod 3Sammy 14 Dec 2009 23:58

4 mega USD prehrát aj na to človek potrebuje odvahu :D By ma zaujímalo kto to naozaj je ten záhadný švéd.... už je po ňom?
Obrázok používateľa
3Sammy
 
Príspevky: 221
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 53 krát/4 krát
Karma: 0

Re: Isildur1 busted

Odoslaťod pegas1975x 15 Dec 2009 00:17

Presne ako to predpovedalo mnozstvo hracov ze ako sa zahadne a rychlo objavil tak rychlo jeho slava aj odisla.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: Isildur1 busted

Odoslaťod trikoza 15 Dec 2009 00:56

pegas1975x napísal:Presne ako to predpovedalo mnozstvo hracov ze ako sa zahadne a rychlo objavil tak rychlo jeho slava aj odisla.


myslim ze si uplne mimo, uz hral vcera znova s BT... jeho slava len tak nepominie, jeho skill sa neda spochybnit
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: Isildur1 busted

Odoslaťod pegas1975x 15 Dec 2009 01:01

trikoza napísal:
pegas1975x napísal:Presne ako to predpovedalo mnozstvo hracov ze ako sa zahadne a rychlo objavil tak rychlo jeho slava aj odisla.


myslim ze si uplne mimo, uz hral vcera znova s BT... jeho slava len tak nepominie, jeho skill sa neda spochybnit


Ok tak som sa zle vyjadril. Mozno sa este vrati ale nemyslim si ze mu to dlho vydrzi.
Ja sa s nim samozrejme nemozem porovnavat ale keby som mal miliony dolarov a mal trochu sialeneho stastie tak by sa o mne tiez vela pisalo :D Vsetko ale len do chvile ked uz by som prisiel o vsetko a nemal dalsie financie na hru.

A tym nechcem spochybnit jeho umenie hry. Stale si myslim ze ked mal tolko odvahy a aj stastia tak je to super hrac.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: Isildur1 busted

Odoslaťod yegon 15 Dec 2009 07:52

myslim ze medzicasom zase nieco povyhraval, BT mal v blogu napisane ze udajne z poslednych 60k spravil isildur za par dni zase 4M
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Isildur1 busted

Odoslaťod ropman 15 Dec 2009 16:01

cele je to aj tak o lucku, ked hakybaky mohol spravit z par dolarov 20k alebo kolko za par hodin, tak je uz mozne vsetko :) napr. to iste stacilo zopakovat isildurovi aby sa dostal na high stakes, len mu trebalo zacat s trochu vecsim zaciatocnym depositom. hovorim tu o sume radovo par tisis dolcov, ziadne nadpozemske sumy :) no ale ked uz sa takyto maniak dostane na high stakes tak uz staci iba pokracovat v maniakalnej hre, nebat sa hrat o take sumy. potom je ten edge oproti superom tak maly, ze uz ani netreba tak velky luck na to, aby mohol predvadzat to co tento chlapik predvadzal... jednoducho staci byt dostatocne sialeny.

Hastingsovej výhry $4,200,000 bola presne polovica nad EV - inými slovami, keby šťastie nehralo rolu, Isildur by tak či tak utrpel dvojmiliónovú porážku.

tak toto je brutalne ale brutalne zjednodusovanie. all in ev nevypoveda absolutne o nicom, kebyze sa na flope dostanem niekolkokrat za sebou do all inu so setom proti oversetu, tak moja all in ev bude velmi velmi zla, ale to neznamena ze som to zahral zle... atd...
ropman
 
Príspevky: 109
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Isildur1 busted

Odoslaťod TomMolivan 15 Dec 2009 18:17

Ja sa s nim samozrejme nemozem porovnavat ale keby som mal miliony dolarov a mal trochu sialeneho stastie tak by sa o mne tiez vela pisalo


Lenže zabúdaš, že Isildur sa k tým miliónom dolárov prepracoval skvelou hrou, nie je to nejaký zázračný zbohatlík ako Andy Beal alebo Laliberte.


cele je to aj tak o lucku, ked hakybaky mohol spravit z par dolarov 20k alebo kolko za par hodin, tak je uz mozne vsetko


Obávam sa, že hakibaky neodohral pri svojej spanilej ceste 200k+ hands narozdiel od Isildura.

all in ev nevypoveda absolutne o nicom, kebyze sa na flope dostanem niekolkokrat za sebou do all inu so setom proti oversetu, tak moja all in ev bude velmi velmi zla, ale to neznamena ze som to zahral zle... atd...


Ale ono nikto netvrdí, že hral Hastings zle, práve naopak. Je to len čistý fakt, že keby Hastings nemal epic nad EV hot run, bol by aj tak v pluse $2M.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Isildur1 busted

Odoslaťod pegas1975x 15 Dec 2009 18:27

TomMolivan napísal:Lenže zabúdaš, že Isildur sa k tým miliónom dolárov prepracoval skvelou hrou, nie je to nejaký zázračný zbohatlík ako Andy Beal alebo Laliberte.


A na to si kde prisiel? Odkial vies s kolko mal Isildur penazi ked vstupoval do hry? Urcite nesiel do hry s 1000 dolarmi a za par dni z nich urobil 4-5 milionov.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: Isildur1 busted

Odoslaťod 3Sammy 15 Dec 2009 18:48

TomMolivan: odkial si zohnal info o tom švédskom maniakovi?? Všade sa píše že je záhadný a nič sa o ňom nevie...Ja som sa skorej prikláňal k názoru že je to niekto kto má moc peňazí a nevie čo s nimi...Tak sa dal na poker
Obrázok používateľa
3Sammy
 
Príspevky: 221
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 53 krát/4 krát
Karma: 0

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 10 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!