Isildur1 sa vrátil vo veľkom štýle!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Isildur1 sa vrátil vo veľkom štýle!

Odoslaťod Ceasears 21 Aug 2011 00:10

tomiG napísal:ceaesar co je podla teba vacsia vzorka na mtt turnajoch?

No ved toto je prave problem,viem,ze vzorka ma byt velka,t.j. tisice turnajov,aby sa prejavil skill...Ale dost bolo spamu z mojej strany :D ,bavime sa o inom ako je zalozena tema....
Obrázok používateľa
Ceasears
 
Príspevky: 323
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 39 krát/52 krát
Karma: -1

Re: Isildur1 sa vrátil vo veľkom štýle!

Odoslaťod TomMolivan 21 Aug 2011 01:42

No keď mohol mať už neviem ktorý top midstakes 9-man sng reg na vzorke cca 30k games asi tri obdobia, kde bol 2k-3k games breakeven, tak si viete predstaviť, ako ten graf môže vyzerať u priemerného MTT reg, ktorý tesne pred finalom alebo na jeho začiatku nevytočil zopár veľkých flipov.

Človek živiaci sa hraním MTTčok (hraním rozumej pravidelným grindom, nie že cez kvaldu trafil Sunday Million) bude u mňa mať navždy omnoho väčší rešpekt, než ktorýkoľvek iný "typ" hráča.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Isildur1 sa vrátil vo veľkom štýle!

Odoslaťod Kojakk 21 Aug 2011 23:03

magorko napísal:no cim mensie su stacky tak o to vyssia je variacia, ak niekdo hraje cap CG stoly tak moze byt na tom s profitom uuuuuuuplne inak ako druhy hrac s totalne rovnakym skillom po 300k rukach, podobne su SNG a MTT, variacia je tam vyssia nez na 100bb+ regular stoloch vzhladom k tomu ze ku koncu uz je to push/fold s par bb
preto sa doporucuje mat istejsi bankroll manazment, aby dokazali ustat variaciu


To o čom píšeš je variaNcia (rozptyl), variacia je pojem z kombinatoriky alebo niečo ako obmena, verzia, modifikácia. Či?
Kojakk
 
Príspevky: 105
Založený: Jún 2010
Poďakoval/li: 0 krát/10 krát
Karma: 7

Re: Isildur1 sa vrátil vo veľkom štýle!

Odoslaťod magorko 22 Aug 2011 02:16

Kojakk napísal:
magorko napísal:no cim mensie su stacky tak o to vyssia je variacia, ak niekdo hraje cap CG stoly tak moze byt na tom s profitom uuuuuuuplne inak ako druhy hrac s totalne rovnakym skillom po 300k rukach, podobne su SNG a MTT, variacia je tam vyssia nez na 100bb+ regular stoloch vzhladom k tomu ze ku koncu uz je to push/fold s par bb
preto sa doporucuje mat istejsi bankroll manazment, aby dokazali ustat variaciu


To o čom píšeš je variaNcia (rozptyl), variacia je pojem z kombinatoriky alebo niečo ako obmena, verzia, modifikácia. Či?


asi ano myslel som si ze slovensky to je variacia
magorko
 
Príspevky: 677
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 17 krát/209 krát
Karma: 20

Re: Isildur1 sa vrátil vo veľkom štýle!

Odoslaťod Chlpo1989 22 Aug 2011 09:02

Jop, tak ako pise Kojak. Minule sa to tu niekde rozoberalo. Aj po anglicky je to variaNce :)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Isildur1 sa vrátil vo veľkom štýle!

Odoslaťod palo1973 22 Aug 2011 09:18

-ok nechcel som rozputavat ziadny flame,ide len o to,ze nejaky micro cg hrac napise ako univerzalnu pravdu ze mtt su na 98.5 % o stasti,v podstate mi islo o to,ze pre mna osobne su ovela zaujimavejsie/prinosnejsie pohlady na hru od hracov ktori hraju limity blizsie tym mojim ako ked sa tu vytrhnu z kontextu 2-3 100k poty v HU cg napr.isildur vs XX,avsak ked tie clanky maju citanost tak prosim,mne osobne pride nudne citat kazdy tyzden kolko kto vyhral/prehral,lebo to vobec nie je dolezite,vsak ani vo futbale nie je dolezity vysledok zapasu od 25-tej do 35-tej minuty,tento usek moze vyhrat muzstvo 1:0 a zapas prehra 1:4,takisto v pokri je dolezity povedzme celorocny vysledok,cize mne osobne by stacil clanok raz o rocne o tom kto ako na tom,ze isildur je 5 mega v pluse, a nie kazdy tyzden 300k up,o tyzden 500k down,potom zasa back ....a zasa bad...... :crazy:

Za tento príspevok od palo1973 poďakovali - 2:
Komedia, tomiG
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Isildur1 sa vrátil vo veľkom štýle!

Odoslaťod magorko 22 Aug 2011 23:04

Chlpo1989 napísal:Jop, tak ako pise Kojak. Minule sa to tu niekde rozoberalo. Aj po anglicky je to variaNce :)


jj viem ze anglicky to je variance ale myslel som ze slovensky to tak asi nebude :D variancia som v zivote nepocul
magorko
 
Príspevky: 677
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 17 krát/209 krát
Karma: 20

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 25 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!