Isildur1 späť v hre

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Isildur1 späť v hre

Odoslaťod admin 09 Dec 2009 13:55

Diskusia k článku: Isildur1 späť v hre

Ani sme vás poriadne nestihli informovať o prepade švédskeho high stakes maniaka Isilidura do červených čísiel a táto novinka už stihla prísť o svoju aktuálnosť. Isildurove kúzlo už opäť funguje tak ako „kedysi“ a Švéd valcuje jedného protivníka za druhým. Z jeho doposiaľ najväčšej straty -$1,7 sa za tri dni vyhrabal naspäť na +$3,000,000.

Isildur pravdepodobne tento rok poslúchal, pretože jeho päťmiliónový comeback bol zahájený práve spolu s príchodom Mikuláša. Na fúzatého uja s nadváhou a vrecom s darčkemi sa zahral Američan Brian Townsend, ktorý Isildurovi nadelil doslova ako svätcovi. Medzi hráčmi to počas ich niekoľkých sessions zaiskrilo 3500 krát s Isildurom ako víťazom okrúhej sedemcifernej sumy $1,000,000.

Ďalším pánom na holenie v túto mikulášsku noc a aj nasledujúci deň bol ďalší zámorský pro, Isildurov najväčší doterajší sponzor - Tom „durrrr“ Dwan, ktorého grindenie na $50/$100, o ktorom sme písali v poslednom článku z high stakes scény pravdepodobne prestalo baviť a opäť hrdo presedlal na „nosebleeds“. Zdá sa však, že Dwan ani po niekoľkých desaťtisícoch vzájomných hands nenašiel ten správny recept na škandinávskeho borca a prenechal mu viac než $550,000 počas ďalších 3,600 rúk. Zaujímavosťou je, že za tieto dva dni bol Isildur so svojim profitom $1,6 mil. jediným cash game hráčom, ktorý si za toto obdobie...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22347
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Isildur1 späť v hre

Odoslaťod spax 09 Dec 2009 13:58

vcera zase pustil 4M Hastingsovi.

Isildur1: ??????????
Brian Hastings: getting very tired...
Brian Hastings: i feel bad quitting tho
Brian Hastings: would be be cool w/ playing someone else?
Isildur1: just f off
Isildur1: wåfä'qqqqqqqnhjwe4nm
Isildur1: dW
Isildur1: GFE4¨ÅN,K N,KN,KN,KN,KN,KN,KN,KN,KN,KN,KN,KN,KN,K3
Isildur1: Q
Isildur1: u know how lucky u are ?
Brian Hastings: yes i know
Isildur1: i can promise this is the worst
Brian Hastings: ill give you 30 more min if you want
Isildur1: luck anyone had
Brian Hastings: but im rly tired
Isildur1: k 30 mins more
Isildur1: take my last $$
Isildur1: i dont want it
Isildur1: ::S:S
Obrázok používateľa
spax
 
Príspevky: 840
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 9 krát/24 krát
Karma: 6

Re: Isildur1 späť v hre

Odoslaťod pegas1975x 09 Dec 2009 14:05

nezda sa vam ze uz to fakt zacina pripominat nekonecny pribeh?

este som nevidel aby sa o jednom hracovi tolko pisalo. A je fakt podozrive ako sa rychlo menia jeho prehry a vyhry.
Zacina to uz fakt vyzerat ako len nejaky reklamny tah na prilakanie velkej pozornosti a mnozstva novych hracov.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: Isildur1 späť v hre

Odoslaťod trikoza 09 Dec 2009 14:08

hastings mal godmode

Obrázok
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: Isildur1 späť v hre

Odoslaťod palo1973 09 Dec 2009 14:11

-jedno je iste,tieto clanky treba uverejnovat okamzite,lebo o 12 hodin je uz vsetko inak :wall:
Naposledy upravil palo1973 dňa 09 Dec 2009 14:23, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Isildur1 späť v hre

Odoslaťod pegas1975x 09 Dec 2009 14:18

myslite ze by som Isildura1 mohol pozvat na NLH $1/$2 ? :D

Mozno by sa mi ho podarilo unudit k smrti a vyhrat od neho nejake peniaze.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: Isildur1 späť v hre

Odoslaťod 3flash3 09 Dec 2009 14:42

pegas1975x napísal:nezda sa vam ze uz to fakt zacina pripominat nekonecny pribeh?

este som nevidel aby sa o jednom hracovi tolko pisalo. A je fakt podozrive ako sa rychlo menia jeho prehry a vyhry.
Zacina to uz fakt vyzerat ako len nejaky reklamny tah na prilakanie velkej pozornosti a mnozstva novych hracov.




shak to trva ledva mesiac :) no vies oni neni moc obvykle aby niekto novy prisiel do "high stakes world" a za par dni znicil Durrra a spravil ho o tolko cash a daval si take multitablingy proti PA,durr-ovi,Ivey-mu a pod...ci uz v NL ale PLO...so ziadnym ohladom na nejaky BM...a hrat kazdy den na "nosebleeds" s najlepsimi na svete,tak sa necudujem ze ma take swings...a ze sa o tom tolko pise...lebo take nieco tu uz dlho nebolo...imo

PS : ja len update z dnesnej noci...uz to neni tak je napisane v clanku...Hastings ho vcera znicil,aj ked mal dost stastia,samy runner-runner,ale tak PLO variance si svina .)
8thtotals.jpg
8thtotals.jpg (59.09 ) Zobrazená 2025 krát
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!