Live report: €7,000 GTD v CCC Bratislava

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Live report: €7,000 GTD v CCC Bratislava

Odoslaťod ojebavacccc 11 Nov 2012 11:53

Mercedes napísal:Garancia znamena, že je niečo garantované... Či v BA znamená garancia = odrb? Už sa Ti stalo na nejakej renomovanej online herni že GTD 1.000,- znamená 800,- price... No ja neviem, pokiaľ budú ľudia ticho, tak si to budú herne voči hráčom dovoľovať. Ja by som sa určite sťažoval ak by som niekam cestoval s tým, že idem po niečo, čo mi niekto verejne garantuje a potom ma s kľudom angličana odrbe. Toto sa mi chvalabohu ešte nikde nestalo, ale to bude tým, že nechodím do BA :lol2:


a co cakas? ked mozu verejne ojebavat politici, preco by nemohli pokrove herne? bluff = ojebat nie? kym to budu hraci tolerovat a chodit tam, dovtedy to budu robit, ked sa 50% hracov voci tomu tvrdo ohradi, tak to budu robit tak, ze bude 70+9 poplatok herni a bude sice garancia nizsia, ale bude taka ako je napisana, kym bude slovak ticho, tak dovtedy sa bude ojebavat ako vo vsetkom na slovensku - kazdy rozumne zmyslajuci clovek vie, ze poker klub musi z niecoho zit a teda, ked napisu, ze sa z garancie strhava 15, ci kolko percent ako fee, tak v tom ziadny problem nevidim (aj ked napisu malymi pismenkami)

jednoduche riesenie: NECHODIT DO CCC A NEHRAT ICH TURNAJE ak sa ti dany system nepaci, ked jeden vecer namiesto 60 ludi pride len 10 a ostatni povedia, ze sa im nepaci system garancie a citia sa podvedeni, tak to zmenia podla zelani hracov

nech si hovori kto chce co chce, CCC patri na slovensku k TOP klubom na urovni
ojebavacccc
 
Príspevky: 3
Založený: Nov 2012
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: -5

Re: Live report: €7,000 GTD v CCC Bratislava

Odoslaťod Mercedes 11 Nov 2012 12:37

No sám si mne a aj všetkým odpovedal druhou vetou... Tak nech "bluffujú" hráčov čo im to neva. Ja som hral v sieti CCC, konkrétne vo Viedni a tam bola garancia doplatená herňou. Biznis je biznis, ak má byť všetko ako má, tak to niekedy aj zabolí... A týmto hádam debatu aj ukončíme... :gl:
Mercedes
 
Príspevky: 45
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 25 krát/6 krát
Karma: 0

Re: Live report: €7,000 GTD v CCC Bratislava

Odoslaťod ojebavacccc 11 Nov 2012 14:45

Mercedes napísal:No sám si mne a aj všetkým odpovedal druhou vetou... Tak nech "bluffujú" hráčov čo im to neva. Ja som hral v sieti CCC, konkrétne vo Viedni a tam bola garancia doplatená herňou. Biznis je biznis, ak má byť všetko ako má, tak to niekedy aj zabolí... A týmto hádam debatu aj ukončíme... :gl:


stale v tom nevidim problem, ak mas problem, ze herna "KLAME", tak v nej nehraj a chod hrat niekam, kde herne neklamu, pripadne si zaloz vlastnu hernu a rob to podla seba, ale prestante uz niekoho neustale obvinovat nepravom
ojebavacccc
 
Príspevky: 3
Založený: Nov 2012
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: -5

Re: Live report: €7,000 GTD v CCC Bratislava

Odoslaťod WNT 11 Nov 2012 16:40

je mi jasne ze vsetko je podvod...ale garant znamena stale len to jedno jedine a to sice to ze garantovana ciastka bude vyplatena medzi hracov ktori sa zucastnia na turnaji...a vsetko ostatne su len keci a ofuck ale v pohodicke ja ako wntautomatprovikendovi hrac k vam nezavitam aj keby mi to teoreticky malo byt fuck ci nieco vyplatite alebo nie kedze skoncia aj tak v budkach :)

Za tento príspevok od WNT poďakovali :
Mercedes
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Live report: €7,000 GTD v CCC Bratislava

Odoslaťod Rocky 11 Nov 2012 17:45

Rozumny clovek ktory si chce ist zahrat poker do ccc si pozrie ake su podmienky a vydi to tam ze 15% sa odratava z garantu a za kazdeho rekreacneho hraca ktoreho to nezaujima a necha sa nachytat na reklamny tah a chce si proste zahrat by si mal byt vdacny , to ze v reporte je pisane garant prekonany a je tam nizsia suma ako je vypisane je trocha provokativne podla mna staci vypisat ze garant sa jednoducho vyzbieral ... Mas predsa vela na vyber kam si pojdes zahrat nikto ta nikam nenuti chodit , ak si zaujati voci ccc tak tam proste nechod a chod si do klubu o ktorom si myslis ze je lepsi ale casom aj tak zistis ze vsade sa "odrbava" :)

Za tento príspevok od Rocky poďakovali :
haman
Obrázok používateľa
Rocky
 
Príspevky: 188
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 23 krát/17 krát
Karma: 1

Re: Live report: €7,000 GTD v CCC Bratislava

Odoslaťod Ceasears 11 Nov 2012 18:40

Tiez si myslim,ze by bolo lepsie 70+9 s 6k GTD ako 79 s 7k GTD s prezbieranym PP,ktory sa zastavi na sumne 6,5k....Tymto krokom by CCC hracov urcite nestratilo,kedze su jediny,ktori robia taketo vacsie turnaje a casom by si hraci zvykli a pochopili by to aj pri tych mensich turnajoch,ze v konkurencnom klube neni vacsi garant ;)
Obrázok používateľa
Ceasears
 
Príspevky: 323
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 39 krát/52 krát
Karma: -1

Re: Live report: €7,000 GTD v CCC Bratislava

Odoslaťod WNT 11 Nov 2012 20:37

@rocky samozrejme ma nikto nenuti tam ist hrat :D ...ale ja som si naivne myslel vies ze taketo herne by mali hracov svojim spravanim prilakat a nie ich demotivovat---vies pokial niesi z Ba tak prides na turnaj kde je garancia akoze 7k ale nejakym zazrakom tam v ten den pride len par ludi a vyzbiera sa povedzme 5k..to sa mas zakazdym ked sa vydas na cestu obavat ci sa najde dost hracov aby bolo realne aj o co hrat respektive sa ti vratili aspon naklady ked sa okolo 2 v noci dostanes do itm??to je fakt mega motivujuce... :crazy: ale oki ja tu neutocim na ccc takto je to vsade...myslim na slovensku vsade a preto je to mimo dvoch troch turnajov v roku naozaj ubohe :bad:
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Live report: €7,000 GTD v CCC Bratislava

Odoslaťod Meluch 11 Nov 2012 21:41

Ceasears napísal:Tiez si myslim,ze by bolo lepsie 70+9 s 6k GTD ako 79 s 7k GTD s prezbieranym PP,ktory sa zastavi na sumne 6,5k....Tymto krokom by CCC hracov urcite nestratilo,kedze su jediny,ktori robia taketo vacsie turnaje a casom by si hraci zvykli a pochopili by to aj pri tych mensich turnajoch,ze v konkurencnom klube neni vacsi garant ;)

Stale je to velky risk ktory ma potencial odplasit ludi do inych klubov kde sa ponuka vyssi "Garant"
Meluch
 
Príspevky: 81
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 25 krát/4 krát
Karma: 0

Re: Live report: €7,000 GTD v CCC Bratislava

Odoslaťod Meluch 11 Nov 2012 21:42

WNT napísal:@rocky samozrejme ma nikto nenuti tam ist hrat :D ...ale ja som si naivne myslel vies ze taketo herne by mali hracov svojim spravanim prilakat a nie ich demotivovat---vies pokial niesi z Ba tak prides na turnaj kde je garancia akoze 7k ale nejakym zazrakom tam v ten den pride len par ludi a vyzbiera sa povedzme 5k..to sa mas zakazdym ked sa vydas na cestu obavat ci sa najde dost hracov aby bolo realne aj o co hrat respektive sa ti vratili aspon naklady ked sa okolo 2 v noci dostanes do itm??to je fakt mega motivujuce... :crazy: ale oki ja tu neutocim na ccc takto je to vsade...myslim na slovensku vsade a preto je to mimo dvoch troch turnajov v roku naozaj ubohe :bad:

Neprehanas trochu? 15% sa odratava pre 2 mesacnu ligu, a ak sa do prestavky zaregistruje 18 ludi tak garancia stoji, je to vsetko jasne napisane pod popisom turnaja.
Meluch
 
Príspevky: 81
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 25 krát/4 krát
Karma: 0

Re: Live report: €7,000 GTD v CCC Bratislava

Odoslaťod WNT 11 Nov 2012 22:11

co to znamena garancia stoji??ked pride teoreticky 19 ludi na turnaj tak aka ciastka sa bude vyplacat??7000 - 15% ?neviem mozno prehanam ale ked si na starse tuknem turnaj a tam je napisane ze je nieco gtd tak viem ze hram minimalne o tu sumu penazi...tu sa to vsetko nejako zahmlieva nasadzuju sa hraci co hraju pre hernu..atd...oki nechajme to asi som jediny komu to pride zvlastne.

Za tento príspevok od WNT poďakovali :
Mercedes
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!