Live report: Majstrovstvá Slovenska Final Day

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Live report: Majstrovstvá Slovenska Final Day

Odoslaťod amaterik 18 Mar 2013 09:35

Za ten charity turnaj veľké plus, je dobré, že sa myslí aj na tých v živote menej šťastnejších :) Hoci by sa aj mohlo napísať, na čo peniažky pôjdu :)
amaterik
 
Príspevky: 127
Založený: Aug 2012
Poďakoval/li: 10 krát/18 krát
Karma: 0

Re: Live report: Majstrovstvá Slovenska Final Day

Odoslaťod Mercedes 18 Mar 2013 10:45

Niekde to bolo spomenuté, že to ide nejakému chorému chlapcovi, čo ešte v rodine majú choré aj iné deti a rodičia žijú len z jedného platu. No nepredstaviteľné, takže určite je charity event super. škoda, že sa nedá zapojiť aj na dialku nejakým vkladom... :(
Mercedes
 
Príspevky: 45
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 25 krát/6 krát
Karma: 0

Re: Live report: Majstrovstvá Slovenska Final Day

Odoslaťod Magnus 18 Mar 2013 23:31

Skoda, lebo tento turnaj mal velky potencial, ale organizatori aj ked sa snazili, tak fakt nechapem, preco pride kazdym rokom menej a menej ludi. Plus za videorozhovory s niektorymi ucastnikmi (moderatorka je :poklona: ) a za charity event (vyzbieralo sa tusim 770 eur). Skoda, ze ziadne live info o high rolleri, bounty turnaji ani omahe.
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

Re: Live report: Majstrovstvá Slovenska Final Day

Odoslaťod spooky 19 Mar 2013 15:45

Plus za videorozhovory s niektorymi ucastnikmi (moderatorka je :poklona: )


sranda ja som si myslel ze Lucka je uplne ina baba az videorozhovor ma vytrhol z deziluzie ;)

hmm sak ono to aj je ina baba Vladimira ...
spooky
 
Príspevky: 78
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 8 krát/8 krát
Karma: 0

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!