Live reporting - PokerPortal.sk Live Series

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Live reporting - PokerPortal.sk Live Series

Odoslaťod 016roy 06 Mar 2011 23:10

Odpovedam az teraz
Mareccc - ee, tento sme sa snazili noormalne doreportovat ale na to, ake mali hraci stacky sa hralo ultra tight a nedalo sa pri nich nonstop sedet .Popo bol unaveny, zvladal to perfektne celu dobu, tak som mu povedal, ze my to nejako traja (tomas, ja a apminer) doreportujeme (vsetci sme turnaj aj hrali). Tomas vypadol a zostali sme tam 2 + s nami sedel rafi, ale fakt az neskutocne dlho hrali a sediet tam a pozerat sa ako sa nic nedeje hodinu-dve-tri-atd bolo utrpenie. Tak sme s rafim a apikom rozoberali ako spravit ten turnaj lepsi, ako ho este zatraktivnit a tak. Ak mas Ty alebo niekto nejake navrhy, budeme velmi radi ak nam to poviete. Jedna vec je ista, ostatne turnaje budu s najvacsou pravdepodobnostou nefajciarske. Niekedy pondelok vytvorim anketu, kde sa vas vsetkych chceme spytat co by bolo v turnaji lepsie. K reportu este - rafi a apoikom isli domov okolo 05-30 a dalsich 45 minut (skoncili 06-15) som tam sledoval foldaciu hru, no nastastie (po 2 prepokrovanych nociach) som sa dockal konca, rychlo taxikom na hotel a postol som to na stranku cca 6-55.

rafi - :) no jo, tiez som byval dorovnanvany s kartami ako 6-10 po 3bete :evil:

Matej Zavacky - onedlho to vyjde von, medzi tym davame to "pripomienkovanie". Dufam ze zajtra cez anketu aj. Kazdy navrh berieme a prisposobime to tak, aby to co najviac ludom vyhovovalo. Ide o turnaj komunity, aby sme sa bavili, preto kazdy nazor vitany. K Tvojim slovam - nie, nebude tam turnaj. Budu tam pravdepodobne 4 :good:

mirolc - bolo mi v Golden Vegas povedane, ze nejake cca 2 percenta strhli pre dealerov.

TomMolivan - aj my Ta mame radi :), vela ludom to vyhovovalo takto, vela ludom nie. Cize ako som uz pisal, s najvacsou pravdepodobnostou budu turnaje nefajciarske. Uvidime, podla ankety a vasich nazorov. K tretotriednosti - ano, bola tam priatelska atmoska, cize to malo naozaj friendly domacu atmosferu, v tom mas pravdu aj ked si to tak asi nemyslel. Ale vies co je tretotriedne? Opisovanie textov a vkladanie na ine stranky ;-)
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!