Ministerstvo Spravodlivosti v USA vznieslo obžalobu voči tro

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Ministerstvo Spravodlivosti v USA vznieslo obžalobu voči tro

Odoslaťod admin 16 Apr 2011 13:38

Diskusia k článku: Ministerstvo Spravodlivosti v USA vznieslo obžalobu voči trom online gigantom (udalosti za posledných 24 hodín)

Online poker v USA zažíva ďalší „Black Friday“. Právny zástupca z Manhattanu obvinil vedenie troch najväčších online pokrových herní svete zo sprenevery, nelegálne gamblingu a prania špinavých peňazí. Podľa tlačovej správy z kancelárie Americkej prokuratúry v New Yorku, bolo registrované niekoľko miliardové pranie peňazí, protizákonné akcie a internetové domény používané herňami P****Stars, Full Tilt a Absolute Poker boli zadržané. Prokuratúra vzniesla obžalobu na 11 osôb medzi ktorými sú aj predstaviteľ herne P****Stars Isai Scheinberg, Full Tilt Pokru Ray Bitar a Scott Tom z Absolute Pokru. "Títo obžalovaní vymysleli prepracovaný kriminálny podvod ktorým podvádzali americké banky a podplácali na rôznych miestach, čím sa im podarilo získať miliardy v nelegálnych hazardných hrách", vyhlásil Peter Bharara (právnik z Manhattanu). „A čo viac, snažili sa obchádzať zákony pre hazardné hranie a boli zapojení do masívneho prania špinavých peňazí a bankových podvodov. Zahraničné firmy, ktoré sa rozhodli operovať v USA nemôžu porušovať zákony, ktoré sa im nepáčia pretože by museli znášať straty z časti svojich profitov.“ Janice Fedarcyk z FBI povedala, že online pokrové herne klamali, porušovali zákon a spoliehali sa na to, že môžu obchádzať US zákony bez právnych následkov. „Títo obžalovaní dobre vedeli, že ich obchodné podnikanie s občanmi USA a bankami...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Ministerstvo Spravodlivosti v USA vznieslo obžalobu voči tro

Odoslaťod juve1905 16 Apr 2011 13:48

neprihlasi ma na P****Stars. len mi zobrazi zakladnu lobby bez pismen. da sa tam teraz vobec hrat? vdaka
juve1905
 
Príspevky: 109
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 8 krát/15 krát
Karma: 1

Re: Ministerstvo Spravodlivosti v USA vznieslo obžalobu voči tro

Odoslaťod 5oK 16 Apr 2011 14:07

juve1905 napísal:neprihlasi ma na P****Stars. len mi zobrazi zakladnu lobby bez pismen. da sa tam teraz vobec hrat? vdaka


ja tam momentálne hrajem... ide to bez problémov... mal by si si stiahnuť najnovšiu aktualizáciu a malo by to ísť v poriadku...
:gl:
5oK
 
Príspevky: 11
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 1 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Ministerstvo Spravodlivosti v USA vznieslo obžalobu voči tro

Odoslaťod juve1905 16 Apr 2011 14:24

tak a tomu vobec nechapem. na mojom notebooku ma nepripoji a na inom ano. skusal som uz vsetko. najlepsie na tom je ze to rano v pohode islo. co s tym? vdaka
juve1905
 
Príspevky: 109
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 8 krát/15 krát
Karma: 1

Re: Ministerstvo Spravodlivosti v USA vznieslo obžalobu voči tro

Odoslaťod sulaph 16 Apr 2011 15:45

juve1905 napísal:tak a tomu vobec nechapem. na mojom notebooku ma nepripoji a na inom ano. skusal som uz vsetko. najlepsie na tom je ze to rano v pohode islo. co s tym? vdaka

uz podla toho co si napisal by si mohol vediet ze chyba je u teba v tvojom notebooku.. skus preinstalovat pripadne stiahnut hernu odznova..
sulaph
 
Príspevky: 49
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 2 krát/4 krát
Karma: 0

Re: Ministerstvo Spravodlivosti v USA vznieslo obžalobu voči tro

Odoslaťod juve1905 16 Apr 2011 16:16

ved som skusal. normalny internet ide v pohode. aj ine pokrove herne idu v pohode. nechapem tomu
juve1905
 
Príspevky: 109
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 8 krát/15 krát
Karma: 1

Re: Ministerstvo Spravodlivosti v USA vznieslo obžalobu voči tro

Odoslaťod Chlpo1989 16 Apr 2011 16:19

Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Ministerstvo Spravodlivosti v USA vznieslo obžalobu voči tro

Odoslaťod 3flash3 16 Apr 2011 16:23

Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Ministerstvo Spravodlivosti v USA vznieslo obžalobu voči tro

Odoslaťod danielko21 17 Apr 2011 11:30

Americka ekonomika krachuje, tak si vlada vymysla podvodne kauzy, ako vytlct z online pokeru nejaky ten dolar. Hnus!
danielko21
 
Príspevky: 1
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Ministerstvo Spravodlivosti v USA vznieslo obžalobu voči tro

Odoslaťod Chlpo1989 17 Apr 2011 11:33

To sa nikto nedozvie, ako to naozaj bolo :)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 44 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!