Najkrajšie Bounty hráčky iba v Golden Vegas Bratislava už tú

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Najkrajšie Bounty hráčky iba v Golden Vegas Bratislava už tú

Odoslaťod admin 11 Apr 2012 11:50

Diskusia k článku: Najkrajšie Bounty hráčky iba v Golden Vegas Bratislava už túto sobotu!

V Golden Vegas Poker Clube pre hráčov opäť pripravili Special Bounty €2,500 GTD turnaj, ktorý spadá do Celebrity Poker Tour série. V prerobených priestoroch NC Retro (bývalý Jadran) na Nevädzovej 6 v Bratislave tak na vás čakajú finalistka súťaže Miss Universe 2009 Silvia Križanová a 1. Vicemiss Universe SR 2008 Martina Tóthová. Na každú z nich je vypísaná bounty odmena! V prerobených priestoroch NC Retro, kde hráčov čaká 10 pokrových stolov, oddelená nefajčiarska turnajová časť, príjemné prostredie s plne funkčným barom, klimatizáciou, WiFi pripojenie, parkovanie v krytej garáži zdarma, elektronickou ruletou a výhernými automatmi, na vás čakajú aj 2 krásky, za ktoré v prípade ich vyradenia získate bounty odmenu €100! Možno si pamätáte, keď sa podobný turnaj uskutočnil v Golden Vegas prvý krát. Vtedy boli prítomné až 4 modelky, z toho 2 z Českej republiky. Jednou zo Sloveniek bola aj Martiná Tóthová (na druhej foto), no a jej kolegyňa z modelingu Silvia Križanová (na prvej foto) sa k pokrovým stolom v Golden Vegas posadí prvý krát. Základné údaje o turnaji:Kedy: 14.4.2012, sobota o 20:00 (registrácia otvorená od 19:30, do cca 22:30, kedy skončia prvé levely a 40-minútový break)Garancia na výhry: €2,500Buy-in: €25 1xRBounty odmeny: Za vyradenie každej z modeliek získate €100. Na obe slečny je vypísané bounty €50 cash +...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Najkrajšie Bounty hráčky iba v Golden Vegas Bratislava už tú

Odoslaťod AlfaZz 11 Apr 2012 21:05

Jaj, škoda že som v Košiciach v sobotu, inak by som došiel kuknúť. :lol2:
Obrázok používateľa
AlfaZz
 
Príspevky: 702
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 200 krát/51 krát
Karma: 7


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 26 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!