Najlepšie pokrové ruky III

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Najlepšie pokrové ruky III

Odoslaťod admin 16 Dec 2010 13:35

Diskusia k článku: Najlepšie pokrové ruky III

Po krátkej odmlke vám prinášame ďalšie historicky nezabudnuteľné ruky. Ako niekto dokázal zahodiť preflop K-K a ako to dopadlo? Ako sa dá vypadnúť v prvej hande v main evente na WSOP? Videl Negreanu karty alebo predpovedal budúcnosť? Tieto, ale tiež ďalšie zaujímave ruky nájdete v článku. Daniel Negreanu vs Gus Hansen
Táto ruka patrí medzi notoricky známe, no možno sa nájdu hráči, ktorí na ňu ešte nenatrafili. V čase odohrania to bol najvyšší pot odvysielaný v televízii. Hlavnými aktérmi boli pokrové superstar - Gus Hansen a Daniel Negreanu. Obaja držali pred flopom malý pár. Hansen s %5d%-%5c% navýšil na $2,100. Daniel našiel %6s%-%6h% a navýšil na $5,000. Hansen dorovnal. Flop %9c%-%6d%-%5h% priniesol obom hráčom set, a tak bolo o zábavu postarané. Hansen checkol a Negreanu vsadil $8,000. Hansen reagoval navýšením na $26,000. Negreanu dorovnal. Nevyspytateľný poker na turn poslal %5s%. Negreanu sa potešil, pretože spárovaný board pre neho znamenal fullhouse. Netušil však, že jeho súper drží štvoricu! Hansen vsadil $24,000. Negreanu slowplayol a len dorovnal. River prišiel %8s% a naznačil možnú postupku. Hansen so štvoricou checkol. Negreanu vsadil $65,000 a Hansen okamžite zahlásil all-in! Čo bolo ďalších asi $167,000. Negreanu dorovnal a pot, ktorý putoval k šťastnému Hansenovi, sa tak vyšplhal až na $575,700!
Päť párov, skvelý fold,...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Najlepšie pokrové ruky III

Odoslaťod ferkan 16 Dec 2010 14:59

moje 2 najzaujimavejsie ruky :)
jedna z nedavneho live turnaja
blinds 50/100 ja 56ss
UTG+1 raise 300,MP call, ja na CO call, BTN reraise cca 900. UTG call ja call. Flop Q63ccx check check btn 900 UTG fold, ja 2500 btn calll. Turn 6. Ja bet 4500 btn call. River 6 ja allin 8000 btn call QQ :)

A jedna chutovka z cashu uz davna hra :)
ja na BTN s KQo hrame 1/2... asi 5 limpov ja na btn 20. Jeden call od shorta a CO reraise na 60 (lol :) ). Ja allin cca 200 (pokryvam), short call, CO call. Board T9754 ukazem KQ ... short muck, CO muck :) Celkom zdravy pot ku mne na KQ high :)
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: Najlepšie pokrové ruky III

Odoslaťod Slovan26 16 Dec 2010 16:49

Ja to stále hovorím. Na river chodí 6-ka :-) :ROFL:
Slovan26
 
Príspevky: 42
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 1 krát/3 krát
Karma: 0


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 25 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!