Negreanu vs Duke. Válka hvězd pokračuje?!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Negreanu vs Duke. Válka hvězd pokračuje?!

Odoslaťod admin 31 Aug 2010 08:28

Diskusia k článku: Negreanu vs Duke. Válka hvězd pokračuje?!

Ten výrok tak trochu šokoval pokerový svět. I když v jeho případě až tolik ne. Když Daniel Negreanu v „off the record“ rozhovoru s novinářem Markem Stuartem nazval Annie Duke „f***ing c***,“ netušil, že se jeho slova objeví ve všech pokerových médiích. Odstartoval tím přestřelku dvou hvězd a ikon tohoto odvětví. Ani jeden z nich si v ní nenechal nic líbit.

„Bylo to řečeno jen tak mezi řečí. Mimo záznam. Nepředpokládal jsem, že se to objeví v oficiálním rozhovoru,“ hájil se Daniel Negreanu (na fotce dole) v dalším rozhovoru, tentokrát s Kimberly Lansing.

Jenže bohužel stalo se.

A Annie Duke rozhodně svého „kolegu,“ za hanlivé výroky na svojí osobu, nepochválila. Známá hráčka vyjádřila svůj názor v dopise adresovaným na P****Stars.

Dočkala se však pro ni nečekané reakce. „Negreanu je odpovědný pouze sám za sebe a jako takový bude mít vždy plnou podporu k vyjádření svých názorů a to způsobem jaký sám uzná za vhodné bez ohledu na to, jestli je či není P****Stars Pro,“ stálo v prohlášení P****Stars.

A to si Duke nechce nechat líbit.

„Nejsem uražená kvůli Danielovým názorům. To vůbec ne. Samozřejmě má právo na nesouhlas se mnou, i na to nemít mě rád. Já, stejně jako P****Stars, budu ráda, když se i nadále bude moci ke všemu možnému vyjadřovat. Toto není o jeho názorech....

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Negreanu vs Duke. Válka hvězd pokračuje?!

Odoslaťod josipjs 31 Aug 2010 18:21

No tak to by uz bolo aby ju brat nepodporil :DD
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 23 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!