Nový zákon v USA – Hrozí, že herne Full Tilt Poker a PokerSt

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Nový zákon v USA – Hrozí, že herne Full Tilt Poker a PokerSt

Odoslaťod tomm 09 Dec 2010 11:45

snazil som sa vcera ako tak preluskat 2+2 , kde len hlavna tema mala vcera 5000 prispevkov a vyzera to pre nas naozaj zle. Da sa povedat, ze vacsina americkych hracov vita legalizaciu tejto sfery a moznosti ktore budu po tych 15 mesiacov, predpoklada sa, ze kolosy ako Harrahs a podobne pridu na trh so svojimi vlastnymi platformami a bude vacsia konkurencia. Co sa tyka nas europskych hracov, vyzera to, ze si asi 3 roky s nimi nezahrame (a potom boh vie), ale nic este nie je definitivne. Nemalo by byt pre nich nelegalne samotne hranie na herniach bez licencie, ale nelegalne budu prevody penazi a budu ich sledovat a blokovat. Herna, ktora ale nedodrzi ten blackout, nikdy neziska licenciu v USA a ani nebude moct predat svoje akcie do USA niekomu inemu.
tomm
 
Príspevky: 452
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 13 krát/10 krát
Karma: 3

Re: Nový zákon v USA – Hrozí, že herne Full Tilt Poker a PokerSt

Odoslaťod 7castle 09 Dec 2010 12:25

3flash3 napísal:Píšem to, čo som sa dočítal v znení zákona, na iných weboch a pokrových fórach. Áno, ako som s dozvedel, majú zatvoriť Stars a FTP úplne a spraviť platformu podobnú ako Stars.fr pre zahraničných hráčov, aby mali kde hrať a po čase (cca4 roky)by sme sa mohli možno vrátiť k hre s USA hráčmi.


No hej ale tak to je to iste len v ruzovom, mne je jedno ci zatvoria doterajsie Stars a spravia platformu pre ostatnych alebo bude bezat doterajsie Stars a klasne tam traffic o Amikov, vysledok bude v zasade rovnaky. A nebude dobry, ale bude to znesitelne, karavana pojde dalej.

V tej druhej otazke som sa nepytal uz teba, to bola tak recnicka skor, fakt sa to tazko chape.

No nic, zbytocne to riesime, pockame, uvidime, ked niekto zachytite nieco nove sem s tym ;)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Nový zákon v USA – Hrozí, že herne Full Tilt Poker a PokerSt

Odoslaťod janobendik 09 Dec 2010 12:38

3flash3 napísal:Skúsme sa na chvíľu zamyslieť aj na situáciou USA grinderov, ktorí sa pokrom živia a zrazu nebudú mať kde pracovať.
Mrzí ma, že som poslom zlých správ, ale píšem len to čo som sa dozvedel, viem , že sa to veľa ľudom nepáči a mne tiež nie, ale nemôžem s tým nič robiť. Na druhej strane, každý má svoj názor a môže si hovoriť, že sa to aj tak nestane, ja ho nikomu nevyvraciam a každý môže veriť v čo chce. Len som sa snažil vniesť trochu svetla do tejto situácie....samozrejme, nie som dokonalý a ani vševed, takže sa ospravedlňujem ak som nezodpovedal na nejaké otázky, poprípade neodpovedal úplne. Len sa snažím pomôcť.
Have a nice day...

..... konecne dobre spravy!!!! uz sa tesim na prilev internetovych mysiek do live pokrovych klubov s plnymi vreckami penazi z online :D
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Nový zákon v USA – Hrozí, že herne Full Tilt Poker a PokerSt

Odoslaťod tomm 09 Dec 2010 12:43

klesne traffic, chalani co uvazuju o SNE to budu mat o dost tazsie, ak to este bude realne, zbohom nedelne turnaje v terajsej podobe a kvalifikacie s vacsim poctom garantovanych miest :-(
tomm
 
Príspevky: 452
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 13 krát/10 krát
Karma: 3

Re: Nový zákon v USA – Hrozí, že herne Full Tilt Poker a PokerSt

Odoslaťod 7castle 09 Dec 2010 14:05

tomm napísal:klesne traffic, chalani co uvazuju o SNE to budu mat o dost tazsie, ak to este bude realne, zbohom nedelne turnaje v terajsej podobe a kvalifikacie s vacsim poctom garantovanych miest :-(


Ved ja nehovorim ze to je dobre, len hovorim ze to nebude tragedia a bude sa treba len prisposobit.

Konkretne SNE chase problem sa mi zda uplne irelevantny, ten status ma tak 200 ludi rocne, takze to je fakt jedno. MTTcka nebudu take velke ako byvali, ale to zas tiez nie je taky big deal, bude menej vacsich hitov, w/e.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Nový zákon v USA – Hrozí, že herne Full Tilt Poker a PokerSt

Odoslaťod hirwils 09 Dec 2010 22:49

Nazdar pokerportalisti.
Chcem sa vas spytat, co tento zakon znamena pre bezneho uzivatela...konkretne mam peniaze na bodogu cize mam si ich podla vas cim skor vytiahnut?
Vdaka...
hirwils
 
Príspevky: 3
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Nový zákon v USA – Hrozí, že herne Full Tilt Poker a PokerSt

Odoslaťod poldinhoo 09 Dec 2010 23:03

myslím, že postačí držať si roll na MB a máš po problémoch..
možno ten zakon neprejde..treba to sledovaŤ
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: Nový zákon v USA – Hrozí, že herne Full Tilt Poker a PokerSt

Odoslaťod tomm 09 Dec 2010 23:12

hirwils napísal:Nazdar pokerportalisti.
Chcem sa vas spytat, co tento zakon znamena pre bezneho uzivatela...konkretne mam peniaze na bodogu cize mam si ich podla vas cim skor vytiahnut?
Vdaka...


nie je na to dovod. Ak zakon prejde, bude casova lehota na vyber pre americkych hracov, nas sa to z tohto hladiska vobec nedotkne.
tomm
 
Príspevky: 452
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 13 krát/10 krát
Karma: 3

Re: Nový zákon v USA – Hrozí, že herne Full Tilt Poker a PokerSt

Odoslaťod marjan556 18 Dec 2010 01:10

no tak Reid to nedal. aleluja vole ne?

dal by som do threadu anketu o to kto prvy pride s nejakou megahovadinou ohladom online pokru ktora bude daleko horsia ako Reid bill:

1.) nabozenski fanatici
2.) kupene politicke babky velkych gaming spolocnosti
3.) republikani ktori budu nahanat bodiky pred nejakymi volbami

moj skromny tip je 2. :)
Obrázok používateľa
marjan556
 
Príspevky: 292
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 23 krát/30 krát
Karma: 6

Re: Nový zákon v USA – Hrozí, že herne Full Tilt Poker a PokerSt

Odoslaťod sudden 18 Dec 2010 14:32

marjan556 napísal:no tak Reid to nedal. aleluja vole ne?

dal by som do threadu anketu o to kto prvy pride s nejakou megahovadinou ohladom online pokru ktora bude daleko horsia ako Reid bill:

1.) nabozenski fanatici
2.) kupene politicke babky velkych gaming spolocnosti
3.) republikani ktori budu nahanat bodiky pred nejakymi volbami

moj skromny tip je 2. :)


ja si myslim, ze to bude skor kombinacia viacerych bodov, hlavne 2. a 3. bod by som skombinoval - kupeni republikani velkych gaming spolocnosti :)
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 40 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!