Ohlasy na piatu sezónu High Stakes Poker

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Ohlasy na piatu sezónu High Stakes Poker

Odoslaťod admin 18 Sep 2008 06:40

Diskusia k článku: Ohlasy na piatu sezónu High Stakes Poker

High Stakes Poker sa v priebehu rokov stala bezpochyby jednou z najsledovanejších pokrových šou. Veď kto by nechcel sledovať zápolenie tých najlepších hráčov, ktorí pred zrakmi miliónov hrajú o milióny? Avšak od skončenia piatej sezóny uplynul už nejaký ten čas a je na čase túto sezónu zhodnotiť. Nie však subjektívne, ale prostredníctvom reakcií jednotlivých divákov z celého sveta. Špekulácie okolo piatej sezóny HSP sa začali vynárať už začiatkom roku 2008. Pochopiteľne, týmto “bulvárnym” informáciam sa ešte neprikladala až taka veľká pozornosť, no postupom času stále a stále sa vynárali nové a nové “informácie” ohľadom tejto sezóny. Avšak mnohé zo “zaručených” správ sa ukázali byť neskôr ako úplne nesprávne – uvediem napríklad to, že by sa mala hrať Pot Limit Omaha (neskôr sa vynorili dokonca špekulácie okolo HORSE či 8-game), alebo to, že sa hry mal zúčastniť Jerry Yang, či dokonca Matt Damon.  Hráči piatej sezóny Celkovo do diania zasiahlo 19 hráčov. Keď som čítal reakcie z rôznych internetových fór na hru jednotlivých hráčov, tak som tam našiel hlavne jedno meno: Daniel Negreanu. Daniel bol asi najväčším sklamaním tejto sezóny. Kým pri hráčoch ako Peter Eastgate či Ilari Sahamies sa dala očakávať „nováčikovská daň“, tak Daniel, ako človek, ktorý hral už piatu sezónu, mal už slušné skúsenosti s týmto druhom...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22375
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Ohlasy na piatu sezónu High Stakes Poker

Odoslaťod yegon 16 Júl 2009 08:30

Pre mňa osobne táto sezóna tou najlepšou nebola, možno mi dáte za pravdu, možno nie.


komu mame dat za pravdu ked pod clankom zase nie je nikto podpisany?

chlapi ako vazne to sa hanbite za to co pisete? podla mna by mal byt podpisany kazdy jeden clanok
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Ohlasy na piatu sezónu High Stakes Poker

Odoslaťod TuKE 16 Júl 2009 08:39

LOL
Články nečítam, ale tento ma zaujal, tak som si ho prečítal a na konci ma napadla tá istá otázka, ale chcel som si ju nechať pre Vlada na icq :)
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: Ohlasy na piatu sezónu High Stakes Poker

Odoslaťod Horsey7 16 Júl 2009 09:02

nepovedal by som, ze Daniel bol sklamanim pre jeho hru..skor som bol prekvapeny, ze ho tie smolnejsie momenty rozhodili viac ako som cakal, pritom nedostal ziadne ukrutne beaty, len mal tendenciu nabehnut si casto do lepsieho
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: Ohlasy na piatu sezónu High Stakes Poker

Odoslaťod LOCAT3R 16 Júl 2009 09:33

imo bola táto sezóna najlepšia zo všetkých 5 ,celkom pekne hral aj barry,len škoda ,že neposadili spolu durrra a patrika,tuším ,že spolu hrali ,ale len nejaké dve epizódy a handa PA vs NIT Laak nepotrebuje komentár :D
Obrázok používateľa
LOCAT3R
 
Príspevky: 451
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 2

Re: Ohlasy na piatu sezónu High Stakes Poker

Odoslaťod MiskoKvo 16 Júl 2009 18:22

mne sa najviac pacila tusim 4ta ked tam hral Semi Farha ... to bolo fakt krutost ... len mi tam chybal Gus Hansen ... ten co predvadzal v Poker Superstar 3 alebo asi v 3och castiach Poker after dark ... fakt clovek by ani neveril ze sa da pri pozerani pokru tolko nasmiat :D
Obrázok používateľa
MiskoKvo
 
Príspevky: 350
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 12 krát/9 krát
Karma: 8

Re: Ohlasy na piatu sezónu High Stakes Poker

Odoslaťod buschle 16 Júl 2009 21:45

mojimi ocami :
Durrrr :good: najlepsi (za moves)
Negreanu, Laak : hrali otrasne.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!