Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod ___Mortylen___ 11 Nov 2009 00:18

Podla mna je to fish. Nemusel som mu nadat do retardov, to ma v retrospektive mrzi, ale za tou fish si stojim.
Vcera, popri WH turnaji som hral Lucky Ace donkamenty, skoncil som 4. v 500GR a 2. v $3+,3c unl rebuys + addon a podarilo sa aj niekolko sngo. Uspesna session. V rebuy HU som mal podobnu fish. BB 16 000 no antes [d'oh lame]. Ubil som ho na 880 000 vs 80 000. Skratim to. Ten HU som napokon prehral po neskutocnych suckoutoch a fishy fishy moves z jeho strany. Dost ma to rozhodilo a hovorim priatelke, ze to mala byt len formalita, ze som prehral a ze toto by sa mi nemalo stat najblizsi rok. Ehm :D Dnes tiez uspesna session, b2b final tables v rebuy MTT, hral som sucasne money bubble v OPT a rebuyi a burstli takmer naraz :) Dostal som sick badbeat a skoncil som osmy (v hre ostali STALLING retardi z bubble s 1BB a 2BB stackmi, ja som mal 10BB = extra tillt) a potom sa odohral legendarny HU vs HoHoman, ktory velmi, ale skutocne velmi pripominal vcerajsi :(
8to1chiplead 10BB effective. Na zvysok by som najradsej zabudol...
Keby ma v HU porazil povedzme Barin22, ani nemuknem, zablahozelam GG. Ale skoncit takto b2b FT HU matche je durrrty :(

P.S.: Barin22 hral velmi dobre podla toho co som mal moznost vidiet & FYI trashtalk je dobra strat na lowstakes HU sngos :D
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod Horsey7 11 Nov 2009 00:23

vsak hod nejake ruky..takto to nie je uplne korektne imo :)
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod pegas1975x 11 Nov 2009 00:29

No snazim sa trochu ucit pokrovu terminologiu ale nepochopil som ani polovicu toho co pisal Mortylen :shock:
Mozem vas poprosit aby ste sa vyjadrovali trochu menej odborne? Slubujem ze sa budem viac snazit ucit, ale zacina mi obcas toto forum pripadat ako pokrovy slovnik vysoko profesionalny.
Dakujem za pochopenie.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod Barin 11 Nov 2009 00:30

Tak ale evidentne uz mas coto odohrate, to asi iba mne pripada OPT ako liga hrana v priatelskej atmosfere s trochou sutazivosti, kde by si sa nemusel takto prezentovat...
Barin
 
Príspevky: 284
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/4 krát
Karma: 4

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod APminer 11 Nov 2009 00:44

___Mortylen___ napísal:Podla mna je to fish. Nemusel som mu nadat do retardov, to ma v retrospektive mrzi, ale za tou fish si stojim.
....


tebe neznam, proto nebudu hodnotit ;)

ale az tvoje jmeno uvidim na seznamech ITM aspon v CZ/SK turnajich (hlavne LIVE) tak casto jak Hoha, tak potom :poklona:

ale zatim je :hohoman: daleko pred tebou, takze se uklidni
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod marcoo12snv 11 Nov 2009 00:45

ja len poviem, ze to, ze je niekto casto ITM neznamena, ze nemoze byt fish :lol2: vid. pripad Darvin MOON :oops:
ja som tiez bodoval zatial kazdy opt turnaj a som fish :o ale co je vela, to je vela... taky luckbox ako mal dnes hoho sa len tak nevidi :nienie:
Naposledy upravil marcoo12snv dňa 11 Nov 2009 00:47, celkovo upravené 1 krát.
marcoo12snv
 
Príspevky: 276
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 51 krát/18 krát
Karma: 1

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod GusTapka14 11 Nov 2009 00:47

tak, tu sa teda zmenilo velmi vela veci , vzdy co si pamatam jak opt bola ( myslel som si ze aj je) tour nas priatelov Cesko-Slovenskeho pokru ( vid. hlavny slogan na homepage pokerportalu).
Sice som nevidel ako HOHO :hohoman: dnes hral ,ale to je uplne jedno , lebo viem aky je hrac a viem co dakaze na live aj online , tu by malo ist predovsetkym o zabavu medzi priatelmi s peknim bonusom na koniec , ale stacilo mi co som dnes zazil ja : no ked ma nikto ani len neodzdravy , pri uvitani ???? :( tak potom neni o com
je pravda ze som 3/4 hracov nepoznal ,ale predsa im nebudem zato nadavat , ked ma niekto pekne nasral , no nie ?

:gustapka:
Obrázok používateľa
GusTapka14
 
Príspevky: 908
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: 4

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod pegas1975x 11 Nov 2009 00:49

Zacinate z OPT robit bojovu hru a to sa mi nepaci. Je to liga pre vas/nas tak sa aspon trochu spravajte ako ludia z jedneho fora ktory maju dobre aj zle dni. Nechapem preco sa hadate a nadavate si. Vsetci ste clenmi jednej komunity a nehrate o mega peniaze.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod marcoo12snv 11 Nov 2009 00:51

robite len z komara somara.... morty podla mna len nevydrzal na konci s nervami, ale cely cas sa hralo v prijemnej atmosfere tak ako zatial kazdy turnaj tuto sezonu na OPT, kazdemu obcas prasknu nervy, ale zase to teraz nemusime zvelicovat :good:
marcoo12snv
 
Príspevky: 276
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 51 krát/18 krát
Karma: 1

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod APminer 11 Nov 2009 00:54

marcoo12snv napísal:ja len poviem, ze to, ze je niekto casto ITM neznamena, ze nemoze byt fish :lol2: vid. pripad Darvin MOON :oops:
ja som tiez bodoval zatial kazdy opt turnaj a som fish :o ale co je vela, to je vela... taky luckbox ako mal dnes hoho sa len tak nevidi :nienie:


ja uz hral OPT 1 a porad jsu fish 8-) a porad mi to davaji kluci "na talirek" :lol2:

ale "kdo umi, ten umi" a sem :hohoman: urcite patri :poklona: (viz posledni CPT a CSPT)
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 25 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!