Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod palo1973 18 Nov 2009 11:43

Hufelix napísal:Čo som si ja myslel a ako som to hral? Ja som bol so 67s na BTN v troch, takže sa veľmi jednoducho núka raise. Či už ako steel alebo veľmi slušný potenciál do hry. Po tom, čo som dostal reraise, už som mal silný read na to, že tam je pekný pár. Čo lepšie existuje na porazenie vysokého páru ako karty typu suited konektorov? Myslím, že nič lepšie nie je. Takže sa núka pri tomto stacku jednoduchý call. No a ďalej sa už píska, tam už nie je o čom, niet čo vysvetľovať. Možno mohol prisť hneď all-in, no v podstate klasický 3 bet po flope je pri takomto stacku temer to isté. To už je detail...


-hufe presne to som ti napisal,proste no way,standart z oboch stran

-inak este ma nauc ako porazit s JQ pocket jacks v pf all in ;)
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod Hufelix 18 Nov 2009 12:32

palo1973 napísal:
Hufelix napísal:Čo som si ja myslel a ako som to hral? Ja som bol so 67s na BTN v troch, takže sa veľmi jednoducho núka raise. Či už ako steel alebo veľmi slušný potenciál do hry. Po tom, čo som dostal reraise, už som mal silný read na to, že tam je pekný pár. Čo lepšie existuje na porazenie vysokého páru ako karty typu suited konektorov? Myslím, že nič lepšie nie je. Takže sa núka pri tomto stacku jednoduchý call. No a ďalej sa už píska, tam už nie je o čom, niet čo vysvetľovať. Možno mohol prisť hneď all-in, no v podstate klasický 3 bet po flope je pri takomto stacku temer to isté. To už je detail...


-hufe presne to som ti napisal,proste no way,standart z oboch stran

-inak este ma nauc ako porazit s JQ pocket jacks v pf all in ;)


Ha, to je jednoduché... musí ti dojsť na board - 8, 9, T, x, x. ;)
Obrázok používateľa
Hufelix
 
Príspevky: 332
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 1

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod pegas1975x 18 Nov 2009 12:37

___Mortylen___ napísal:
pegas1975x napísal:Mortylen teraz len obhajuje to co pred nedavnom strasne odsudzoval. Ked on prehra tak je to zle a ked vyhra tak je to super hra. :D
Aj luck patri k hre.


Pockaj, to si Ty s tymto vyrokom?

"Chcem len povedat ze nieje podstatne ako clovek hra ale vysledok je podstatny."

Tak teraz uz rozumiem :poklona:


Nechapem o co ti ide.Ja som kritizoval tvoju hru? Nekritizoval. Len som poukazal na tvoje spravanie ked si prehraval a to ako sa zmenil tvoj postoj ked si takym istym sposobom vyhral.
Mne je absolutne jedno ako si vyhral.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod APminer 18 Nov 2009 12:42

palo1973 napísal:-ta ruka AK vs 34

-AP-ikov call zo SB s takym hnojom OOP je katastrofa,avsak na turne si si to trochu zle vyratal,lebo si tam mal len FD,ziadnu SD ako pises a dve over karty,ja by som tam vzhladom na jeho stack velku FE uz nevidel,mozno by to bolo ine keby si bol ty OOP a 2x checkol,tak by sa mohol snazit to ukradnut aj s air,ale vzhladom na efektivny stack si sa nemal kam ponahlat,takze bolo zrejme ze aspon nieco trafil a ze to uz nezlozi


OK - PF sracky
ale predtim jsem byl donucen slozit 2x dobrou handu - AK na malem flopu (radsi fold) pak KK na flopu AhJhQh - LHoper rekl, ze mel AQ = 2x good fold 8-)
zustal mi tedy Half stack

Pali, jak vis ty i ostatni, tak BB se mi krade dobre :x , takze jsem pro zmenu zkusil male konektory - turn jsem dostal zadarmo

to Mortylen - mel jsi jen 7 outs, porazelo te kde co - A5, 56, set, 2 pair (tj. cca 15%) ; ja to tipoval u tebe na AJ+, KQ, KT, KJ ale tvuj check na flopu byl divny, vypadalo to na stredni par - ze se bojis J

a river = Luck
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod ___Mortylen___ 18 Nov 2009 12:49

pegas1975x napísal:
___Mortylen___ napísal:
pegas1975x napísal:Mortylen teraz len obhajuje to co pred nedavnom strasne odsudzoval. Ked on prehra tak je to zle a ked vyhra tak je to super hra. :D
Aj luck patri k hre.


Pockaj, to si Ty s tymto vyrokom?

"Chcem len povedat ze nieje podstatne ako clovek hra ale vysledok je podstatny."

Tak teraz uz rozumiem :poklona:


Nechapem o co ti ide.Ja som kritizoval tvoju hru? Nekritizoval. Len som poukazal na tvoje spravanie ked si prehraval a to ako sa zmenil tvoj postoj ked si takym istym sposobom vyhral.
Mne je absolutne jedno ako si vyhral.


Ja zvyknem rozlisovat, ked je bad play odmenena luckom a ked sa dostanes do standard situacie, kde sa da povedat, ze keby sme si vymenili pozicie, tak to zahrame rovnako, a potom sa ti postasti (cokolvek nad 30% imo nie je major suckout).
Priklad> Mame efektivne stacky 20BB ja mam KK na Q 9 6 board no flush draws. Ideme do allinu na flope, super ukaze AQ a ja prehram na river A. Ako sa tu niekto moze hnevat a rozculovat. Vsak to bol celkom standard spot. Ja by som sa stackol asi tiez, keby som mal AQ, takisto by som stackol keby som mal hufelixove dva pary. Mna prave dokazu vysteamovat spoty, kde typek tam nema co robit, stale je pozadu a aj tak vyhra. V tomto ja rozlisujem.
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod ___Mortylen___ 18 Nov 2009 12:56

APminer napísal:
palo1973 napísal:-ta ruka AK vs 34

-AP-ikov call zo SB s takym hnojom OOP je katastrofa,avsak na turne si si to trochu zle vyratal,lebo si tam mal len FD,ziadnu SD ako pises a dve over karty,ja by som tam vzhladom na jeho stack velku FE uz nevidel,mozno by to bolo ine keby si bol ty OOP a 2x checkol,tak by sa mohol snazit to ukradnut aj s air,ale vzhladom na efektivny stack si sa nemal kam ponahlat,takze bolo zrejme ze aspon nieco trafil a ze to uz nezlozi


OK - PF sracky
ale predtim jsem byl donucen slozit 2x dobrou handu - AK na malem flopu (radsi fold) pak KK na flopu AhJhQh - LHoper rekl, ze mel AQ = 2x good fold 8-)
zustal mi tedy Half stack

Pali, jak vis ty i ostatni, tak BB se mi krade dobre :x , takze jsem pro zmenu zkusil male konektory - turn jsem dostal zadarmo

to Mortylen - mel jsi jen 7 outs, porazelo te kde co - A5, 56, set, 2 pair (tj. cca 15%) ; ja to tipoval u tebe na AJ+, KQ, KT, KJ ale tvuj check na flopu byl divny, vypadalo to na stredni par - ze se bojis J

a river = Luck


FYI: keby si mi ukazal 43, insta mucknem. Zatial este neviem tak dobre precitat superov, ze ich dam na presne ruky. Sem tam sa mi proste stane, ze mi pri showdowne prebehne hlavou WTF?, to bol aky missread. Ale 43 je absolutne necitatelne. Tvoju perceived range som si myslel, ze celkom davam. A este raz. Myslim, ze ruky, ktore ako Ty hovoris, ma porazaju, som pomocou indukcie vylucil z Tvojho rangeu, resp. z rangeu dobreho hraca, za ktoreho som Ta default povazoval.
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod pegas1975x 18 Nov 2009 13:06

Aj tak som nepochopil ako si to myslel s tym mojim vyjadrenim ze nezalezi ako hras ale hlavny je vysledok. Myslis ze je mozne uluckovat 4 hodiny hry ked nevies hrat a proti tebe su dost kvalitny hraci? Vsetkych vyradis a skoncis celkovo 4. (To bolo k tomu mojmu vyjadreniu)
Vtedy mi vsetci nadavali do luckerov,idiotov a fishiek. Ano mal som aj stastie,ale nejak neverim ze som absolutne neschopny a to 4. miesto som len uluckoval.Nevyhovovalo im ze som nehral ich sposob hry a museli mat voci mne respekt. Skor som mal pocit ze maju strach somnou hrat a to mi fakt urobilo velku radost. :lol2:
Vazim si kazdeho kto dokaze vyhravat a dosahovat vysledky.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod APminer 18 Nov 2009 13:10

___Mortylen___ napísal:... Ale 43 je absolutne necitatelne ....


vsak o to taky mimo jine jde ;)

___Mortylen___ napísal:...z rangeu dobreho hraca, za ktoreho som Ta default povazoval...


Diky , ale ja se stejne i po tech letech hry povazuji za :fish: :lol2:
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod palo1973 18 Nov 2009 13:15

-no AP-iku nalejme si cisteho vina,ten call s 34s OOP bol jednoducho grauenhaft :fish:
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod APminer 18 Nov 2009 13:47

palo1973 napísal:... grauenhaft ....


was is dast ? (asi spatne napsane, ale pochopis :) )
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 15 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!