Online traffic: Kto odstúpi ako ďalší z amerického trhu?

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Online traffic: Kto odstúpi ako ďalší z amerického trhu?

Odoslaťod admin 23 Feb 2012 13:53

Diskusia k článku: Online traffic: Kto odstúpi ako ďalší z amerického trhu?

Traffic online pokru pokračuje v klesajúcej tendencii z pred dvoch týždňom a ani v tom minulom sme nezaznamenali zlepšenie. Tento krát stratilo na trafficu až deväť z prvých desiatich herní sveta a to vyústilo do 3% poklesu. Everleaf klesá ďalej po svojou odstúpení z trhu v USA a Entraction pridalo možnosť „preferred seat“, ktorá určite potešila multi-tablujúcich grinderov. Everleaf Gaming Network opustil 9.2.2012 americký trh, čo malo za následok 12% pokles, ale za posledných sedem dní prišla ďalšia strata, ktorá sa vyšplhala až na 16%. Tieto sa správy sú však vcelku prekvapivé, keďže sa čakal oveľa väčší pád tejto siete. Mnohí verili, že Everleaf je silno zaťažený na hráčov z USA, ale jeho celkový pokles bol dokonca nižší ako u P****Stars po Black Friday. Ďalšia obeť americkej prokuratúry by mala vzísť z trojice Merge Gaming Network, Bodog / Bovada alebo Cake Poker Network, ktoré patria do skupiny troch najväčších herní/sietí, ktoré ponúkajú služby pre hráčov z USA. Načasovanie zásahu Ministerstva Spravodlivosti USA (DOJ) je však vždy náročné predvídať, ale s FBI, Homeland Security a Secret Service, ktoré sa sústreďujú na túto úlohu, sa zdá pravdepodobné, že na Merge, Bodog a Cake bude v najbližšom čase vyvíjaný veľký tlak na odstúpenie z amerického trhu. Pozitívne správy prišli naopak zo siete Entraction, kde sa hráči...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Online traffic: Kto odstúpi ako ďalší z amerického trhu?

Odoslaťod nabokow 23 Feb 2012 15:51

prave, ked som dostal "vsimne" na jednej herni z Merge siete...asi rychlo pretocit a prec :D jedine, ze by odstupili "iba" z US trhu, ale ci neskoncia ako FTP :)

z odpovede na mail, ktory som im 2 mesiace dozadu posielal:

...balances are all held in escrow. We are audited annually by independent auditors on behalf of the Kahnawake Gaming Commission. The rumours you see going around are exactly that – rumours. Let me know if you have any questions and I’ll do my best to help out.


who knows though...
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Re: Online traffic: Kto odstúpi ako ďalší z amerického trhu?

Odoslaťod carasitto 23 Feb 2012 15:58

tiez by som chcel ist na cake poker koli tej dealt metode, ale zas sa mi nechce velmi riskovat
carasitto
 
Príspevky: 39
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: -1

Re: Online traffic: Kto odstúpi ako ďalší z amerického trhu?

Odoslaťod nabokow 23 Feb 2012 16:02

na cake je soft podla mna otrasny, trafic velmi slaby, HUD nejde, ukazuje iba staty z aktualnej session a stola (ani to nebolo predtym)...
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 29 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!