´Osobnosti PokerPortal.sk´ - Rozhovor s ´Nelz0nom´ (1.časť)

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

´Osobnosti PokerPortal.sk´ - Rozhovor s ´Nelz0nom´ (1.časť)

Odoslaťod admin 01 Feb 2011 14:25

Diskusia k článku: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - Rozhovor s ´Nelz0nom´ (1.časť)

Máme tu pre vás ďalší rozhovor zo série „Osobnosti PokerPortal.sk“. Tentoraz sme vyspovedali hráča, ktorý sa skrýva pod prezývkou „nelz0n” . Nelz0n je študent ekonómie, ktorý sa už v 22 rokoch stihol prepracovať až na NL600. Koľko mu to trvalo ,ako sa tam dostal a mnoho ďalšieho sa dočítate v nasledujúcich riadkoch.

Zdravím Nelz0n. Mohol by si sa stručne predstaviť pre tých, ktorí ťa nepoznajú?
Nelz0n : Ahojte, mám 22 rokov, pochádzam z Prešova, ale už piaty rok študujem v Prahe ekonómiu. Rodinu sa mi zatiaľ našťastie založiť nepodarilo, ale som v dlhoročnom vzťahu.

Ako si sa dostal k pokru a aké boli tvoje začiatky, koľko už hráš?
Nelz0n : Začiatku boli také klasické, niekde som našiel tv epizódy WSOP, zaujalo ma to a nejako sme s kamarátmi začali hrávať po krčmách, eventuálne som s $50 od pokerstrategy začal svoju online dráhu. Hral som všetko možné a striedal som čiastkové úspechy a neúspechy. Potom moja chorá myseľ vymyslela, že bude hrať NL50 heads-up na FullTilte asi s piatimi buy-inmi, urobil som tam tak dva až tri tisíc dolárov, väčšinu cashoutoval a nakoniec bustol, čo mi na FullTilte ostalo. O pár mesiacov nečinnosti neskôr som sa asi príliš nudil v skúškovom, tak som založil účet na Lucky Ace Poker a začal hrať NL10. To bolo v januári 2009.

Ako vyzerala tvoja „cesta limitmi“? Nastal niekedy...

Zobraziť celý článok

Za tento príspevok od admin poďakovali :
Zeltzn
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - Rozhovor s ´Nelz0nom´ (1.časť)

Odoslaťod matiapag 02 Feb 2011 15:36

Nice clanok, ako vzdy :) Zaujimava bola myslienka o rodicoch - nejak velmi nevnimaju, ze mas hodinovku lepsiu, ako 90% slovenskych zamestnanych? :D Ja by som asi trosku hodil ockom, ze co to tam ten synator klika :)

V kazdom pripade GL, verim, ze motivacia v podobe uspechov tvojho spolubyvajuceho pocas tvojich zlych obdobii funguje aj vice versa ;)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - Rozhovor s ´Nelz0nom´ (1.časť)

Odoslaťod ___Mortylen___ 02 Feb 2011 15:49

Skvela seria!
Ja osobne by som vsak u takychto biografickych clankoch velmi uvital aj lifetime graf plus statistiky jednotlivych limitov. Chapem, ze sa niekto moze zdrahat taketo informacie zverejnit ale niekomu je to mozno v podstate jedno a len neche vyzerat ako chvastun stylom "...pozrite, za 120k ruk mam 18BB/100 na micros a lifetime som up +$123k a to nepocitam rakeback a sledujte ako crushujem NL200 a ta cervena..."
Preto prosim, ja viem ze vacsina z vas mate aj vlastne blogy, ale bolo by fajn keby to bolo vsetko takto pekne po kope.
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - Rozhovor s ´Nelz0nom´ (1.časť)

Odoslaťod Riddlah 02 Feb 2011 15:55

je inspirujuce vediet, za na vyssie limity sa dostat hranim 30k ruk mesacne, :poklona: :gl:
Obrázok používateľa
Riddlah
 
Príspevky: 714
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 67 krát/9 krát
Karma: 3

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - Rozhovor s ´Nelz0nom´ (1.časť)

Odoslaťod meomir 02 Feb 2011 15:59

___Mortylen___ napísal:Skvela seria!
Ja osobne by som vsak u takychto biografickych clankoch velmi uvital aj lifetime graf plus statistiky jednotlivych limitov. Chapem, ze sa niekto moze zdrahat taketo informacie zverejnit ale niekomu je to mozno v podstate jedno a len neche vyzerat ako chvastun stylom "...pozrite, za 120k ruk mam 18BB/100 na micros a lifetime som up +$123k a to nepocitam rakeback a sledujte ako crushujem NL200 a ta cervena..."
Preto prosim, ja viem ze vacsina z vas mate aj vlastne blogy, ale bolo by fajn keby to bolo vsetko takto pekne po kope.



Myslis, ze bude niekto ochotny zverejnit take info o sebe?
meomir
 
Príspevky: 539
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 0

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - Rozhovor s ´Nelz0nom´ (1.časť)

Odoslaťod ___Mortylen___ 02 Feb 2011 16:13

Ako sa hovorilo v 90tych rokov: "Verímä"
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - Rozhovor s ´Nelz0nom´ (1.časť)

Odoslaťod tucniak 02 Feb 2011 16:41

tak ver, imo je slovensko prilis male a ludia prilis hlupi :)

a teraz vazne, ked niekde robis tiez kazdemu nevesas na nos, kolko zarabas. chapem aj tvoj 'vedecky' zaujem ale je to mimo imo

btw tento rok ta chcem aspon ako tak dobehnut tak sa neponahlaj :o

edit: nevraviac o tom ze minimum ludi ma jednu kompletu DB-viac pc, crashe systemu, diskov, shower gel v notbuku a tak..rozne veci sa deju :D
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - Rozhovor s ´Nelz0nom´ (1.časť)

Odoslaťod ___Mortylen___ 02 Feb 2011 16:50

Vsetko su to padne argumenty rovnako ako aj kopa dalsich, ja som len vyslovene narazal na to, ze pokial by niekto o tom uvazoval a nerobilo by mu problem pochvalit sa, smelo do toho :)
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - Rozhovor s ´Nelz0nom´ (1.časť)

Odoslaťod michael163 02 Feb 2011 16:56

NICE! btw studujete aj s tucniakom VŠE?? predpokladam ze na koleji uz nebyvate ci?:)
Obrázok používateľa
michael163
 
Príspevky: 689
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 63 krát/62 krát
Karma: 15

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - Rozhovor s ´Nelz0nom´ (1.časť)

Odoslaťod nelz0n 02 Feb 2011 20:11

ano VSE a byvame na koleji lebo kolej je nuts, ale stahujeme sa na byt po dalsom semestri
Obrázok používateľa
nelz0n
 
Príspevky: 525
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 13 krát/21 krát
Karma: 9

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 32 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!