´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor s ´Vladem´ (2. časť)

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor s ´Vladem´ (2. časť)

Odoslaťod admin 17 Feb 2011 10:49

Diskusia k článku: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor s ´Vladem´ (2. časť)

V prvej časti rozhovoru sa vám Vlado predstavil z pozície spoluzakladateľa stránky PokerPortal.sk. Vlado je však aj pokrový hráč, ktorý sa špecializuje na turnaje, či sa mu už podaril aj nejaký dobrý výsledok sa dočítate v druhej časti rozhovoru.

Máš popri PokerPortal.sk aj inú prácu?
Vlade: Už nie, ale v čase, keď sme začínali, vlastne ešte nejaký rok po tom, ako sme spustili PokerPortal som bol zamestnaný, pracoval som v Bratislave ako programátor.

Ako často sa venuješ samotnému hraniu? Hrávaš live alebo online?
Vlade: Hrám veľmi málo, chcel by som viac, ale je to dosť náročné, bavia ma hlavne MTT a tie vyžadujú naozaj dosť veľa času, občas si v poslednom čase zahrám aj Heads-up SNG, tie ma tiež celkom bavia a oproti MTT majú výhodu v tom, že trvajú krátko, ako tak pozerám v holdom managerovi, tak priemerný čas na jeden taký turnaj mam 9 minút.
Naživo nehrávam, jednak som dosť lenivý niekam chodiť a dosť sa nudím pri hre naživo, zdá sa mi to také pomalé. Občas si zahrám nejaký turnaj, ale to naozaj musí byt niečo extra. Čo si tak spomínam, tak naposledy som hral PokerPortal live turnaj v Bratislave, predtým v Honorii v Brne, keď mal APminer narodky, predtým tá Malta, kde som sa kvalifikoval online a ďalej si už fakt nepamätám.

Máš nejaký výraznejší turnajový úspech?
Vlade: Ale aj áno, v...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor s ´Vladem´ (2. časť)

Odoslaťod DevilMayCry 17 Feb 2011 11:38

Čo ty a cash game?
Vlade: No, cash game, to je niečo, čo ma vôbec neláka, občas si šupnem Omahu PL Hi/Lo, ale hold´em nehrávam vôbec, nebaví ma to, ja potrebujem vidieť ako ľudia od stola vypadávajú, ako je to v MTT a nie, ako sa dokupujú.


:lol2:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor s ´Vladem´ (2. časť)

Odoslaťod Kominak 17 Feb 2011 12:26

Ďakujem Vladovi za skvelú pokrovú stránku aj za rozhovor, želám veľa šťastia v živote aj v pokri a ešte aspoň jeden taký víťazný turnaj s garanciou $100,00.


No myslim, ze o chvilu zacina freeroll na U***et, mozes sa o to pokusit. :D
Kominak
 
Príspevky: 283
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 36 krát/9 krát
Karma: 0

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor s ´Vladem´ (2. časť)

Odoslaťod poldinhoo 17 Feb 2011 12:38

hehehe, tak som tam zabudol jednu 0, no :D
díky :good:
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 26 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!