´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´3flash3´ (2. časť)

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: ´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´3flash3´ (2. časť)

Odoslaťod 3flash3 08 Apr 2012 21:03

___Mortylen___ napísal:Palec hore za rozhovor. Nikde som sa nedocital, na akych stakes si momentalne regular. A este by si mohol rozvinut myslienku, preco sa chces postupne presuvat na z NLHE na PLO.


Morty sklamem ťa, ale ani sa nedočítaš. Ako som uviedol v rozhovore, strážim si svoje súkromie a nechcem uvádzať verejne detaily o svojej hre. Nevidím v tom žiadne pozitívum. Dúfam, že sa to dá rešpektovať. ;) Prečo prechod z NLHE na PLO? Lebo je tam viac peňazí, lebo je to zaujímavejšia hra, viac akcie, lebo nie je ani z ďaleka na „pokraji vyhynutia“ ako NLHE, kde sú v súčasnej dobe tak malé edge, že 3/4 ľudí žije z rakebacku. Skrátka povedané, nevidím NLHE ako hru budúcnosti a ak sa chceš živiť online pokrom aj ďalšie roky, tak podľa môjho názoru musíš vedieť hrať aj túto pokrovú variantu, ktorá je stále viac a viac populárnejšia.
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: ´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´3flash3´ (2. časť)

Odoslaťod A_Rimmer 08 Apr 2012 22:11

3flash3 napísal:...ak sa chceš živiť online pokrom aj ďalšie roky, tak podľa môjho názoru musíš vedieť hrať aj túto pokrovú variantu, ktorá je stále viac a viac populárnejšia.


Nie je potom len otazka casu, kedy aj PLO tym padom bude "mrtva" a nebude tam ziadny edge?
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: ´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´3flash3´ (2. časť)

Odoslaťod hegides 08 Apr 2012 22:59

A_Rimmer napísal:
3flash3 napísal:...ak sa chceš živiť online pokrom aj ďalšie roky, tak podľa môjho názoru musíš vedieť hrať aj túto pokrovú variantu, ktorá je stále viac a viac populárnejšia.


Nie je potom len otazka casu, kedy aj PLO tym padom bude "mrtva" a nebude tam ziadny edge?


.jo, za 10 rokov hrame vsetci BADUGI :D nie no, ma to zmysel s tou PLO, ale co my turnajovi hraci/sngckari? :) pekny rozhovor, aj nazory gl ;)
Obrázok používateľa
hegides
 
Príspevky: 838
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 151 krát/108 krát
Karma: 14

Re: ´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´3flash3´ (2. časť)

Odoslaťod buschle 08 Apr 2012 23:35

pekny rozhovor a prisne tetovanie ;)
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: ´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´3flash3´ (2. časť)

Odoslaťod carltonpm 09 Apr 2012 05:07

Ja mám tiež jednu otázku, neviem nakoľko to bude interné, ale predsa. Ako je možné, že si šéfredaktorom, myslel som, že celé to má pod palcom vlade či roy (dotknúť som sa ťa nechel), máš ešte niekoho ty nad sebou, či si to ty, kto určuje smer stránky? Každopádne, čo obnáša práca šéfredaktora, len píšeš, či aj manažuješ ostatných a určuješ smerovanie? :) A tretia drobná otázka, už viac "pokrová", používaš nejakú špeciálnu stoličku? :D Nesmej(te) sa, ale keď dlhé hodiny hrám, bolí ma potom chrbát, možno je nejaká špeciálne vhodná pre nás hráčov vo všeobecnosti, ale ako tak kukám na fotku, tebe sa sedí dobre :D Tak či onak, veľa úspechov do budúcna želám!
carltonpm
 
Príspevky: 28
Založený: Sep 2011
Poďakoval/li: 1 krát/3 krát
Karma: 0

Re: ´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´3flash3´ (2. časť)

Odoslaťod 3flash3 09 Apr 2012 07:37

Mám iné povinnosti dnes, takže aspoň stručnejšie odpíšem teraz.

@A_Rimmer: Nemyslím si, že to môže byť nejako skoro, ak vôbec, keďže v PLO je oveľa viac možností a board sa dramaticky mení každú street, predsa len sa hrá so štyrmi kartami. Aj keď stať sa môže hocičo, ale zdá sa mi zbytočné o tom polemizovať. Momentálne mi prechod z NLHE na PLO príde ako najlepšia možnosť, keď sa o pár rokov ukáže, že to bolo zlé rozhodnutie, potom si budem búchať hlavu o stenu. :wall:

@hegides: Badugi snáď nie. :) Vďaka

@buschle: Thx man ;)

@carltonpm: Tak ako hovoríš, šéf je Paľo a Vlado, ja neurčujem smer stránky, ja pre nich len pracujem. Špeciálna tá stolička nejako nie je. Je to len kancelárske kreslo, v ktorom sa mi dobre sedí. :) Je to pre každého individuálne, dôležité je pohodlie. Ďakujem!
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: ´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´3flash3´ (2. časť)

Odoslaťod Horsey7 09 Apr 2012 07:41

vlado a roy uz len tahaju za dratky :angel:

fajn rozhovor, paci sa mi, ze to beries naozaj ako profesional a rozmyslas aj do buducnosti

Za tento príspevok od Horsey7 poďakovali :
3flash3
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: ´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´3flash3´ (2. časť)

Odoslaťod gogogo 12 Apr 2012 19:03

chcem sa spytat ako sa ti hra na ongame ked tam nie je auto top up? sa dokpujes kazde handu alebo iba ked klesnes po urcity pocet BB?
gogogo
 
Príspevky: 1
Založený: Apr 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: ´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´3flash3´ (2. časť)

Odoslaťod 3flash3 12 Apr 2012 20:02

gogogo napísal:chcem sa spytat ako sa ti hra na ongame ked tam nie je auto top up? sa dokpujes kazde handu alebo iba ked klesnes po urcity pocet BB?


Dokupujem sa každú ruku. Prvé týždne to bolo doslova peklo a hlavne v úvodoch session, keď ešte nemáš vybudované stacky na stoloch. Klikať každých pár sekúnd, aby si mal 100bb, bola ozaj otrava. Časom som si ale zvykol a teraz to už ani nevnímam.
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 14 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!