Osobnosti východu: Rozhovor s Miroslavom ‘ČIKOm’ Kravcom

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Osobnosti východu: Rozhovor s Miroslavom ‘ČIKOm’ Kravcom

Odoslaťod admin 05 Okt 2011 10:50

Diskusia k článku: Osobnosti východu: Rozhovor s Miroslavom ‘ČIKOm’ Kravcom

Miroslav Kravec je momentálnym lídrom rebríčku Celebrity poker tour v Poker Clube Monte Carlo a je celkovo druhým na Slovensku v tomto rebríčku. V poslednom obodobí zažíva nevídaný hot-run, keď za posledné dva mesiace v 18 turnajoch Celebrity poker tour dokázal 6-krát zvíťaziť, 2-krát byť druhý, raz tretí a 4-krát skončil svoju púť pri finálovom stole. Okrem toho kraľuje všetkým turnajovým rebríčkom v Monte Carle a na svojom konte má aj víťazstvo v B**n Pokerportal.sk live Series.Ahoj ČIKO. V úvode by som ťa poprosil, aby si sa predstavil čitateľom pokerportalu.sk?ČIKO: Volám sa Miroslav Kravec, no v klube ma poznajú pod prezývkou ČIKO. Pochádzam z Košíc a s mojou manželkou, ktorá sa mimochodom tiež venuje pokru, máme dve krásne deti. Aké boli tvoje pokrové začiatky? ČIKO: A to mám akože povedať, že som začínal v krčme? Smiech. No kľudne hovor. ČIKO: Takže začínal som u kamaráta v krčme, kde sme si zaobstarali pokrovú sadu a tam sme po večeroch hrávali. Potom som sa dozvedel o Poker Clube Monte Carlo a tam to celé začalo. Celkovo hrám teda poker asi tri roky. V poslednom obodbí zažívaš veľmi úspešné obdobie, ako na to? ČIKO: Nemôžem prezradiť tajomstvo úspechu (úsmev). Riadim sa hlavne intuíciou a okrem toho vyhľadávam spoty, kde dostanem za svoje connectory zaplatené. Si lídrom všetkých turnajových rebričkov v Poker...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22194
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!