Osobnosti východu: Rozhovor s Richardom ‘Jánošíkom’ Bombom

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Osobnosti východu: Rozhovor s Richardom ‘Jánošíkom’ Bombom

Odoslaťod admin 21 Okt 2011 10:29

Diskusia k článku: Osobnosti východu: Rozhovor s Richardom ‘Jánošíkom’ Bombom

Koncom augusta úradoval na Festivale piatich miest v CCC Bratislava, kde si nakoniec po finálovom deale odnášal z Bratislavy €5,827. Už rok pred tým si však za prvé miesto v turnaji Slovak Poker Masters prilepšil o rozprávkových €31,000. Reč je o Richardovi Bombovi, ktorý na turnaji nevzbudí pozornosť svojím vystupovaním, ale hrou. Viac vám však už o sebe prezradí v rozhovore…Zdravím Richard. Môžeš sa prosím ťa predstaviť čitateľom pokerportalu? Jánošík: Jasné. Volám sa Richard Bomba som z Košíc a hráči ma poväčšinou poznajú pod mojou prezývkou “Jánošík”. V úvode sa najprv vráťme k “nedávno” skončenému Festivalu piatich miest. Ako sa ti hralo? Jánošík: V Bratislave sa mi hralo super. Jediný problem vznikol po príchode do Bratislavy, kedy som sa spoľahol na taxikárov a ich znalosť Bratislavy. Hneď po nástupe do taxíku mi došlo, že to bola chyba. Nadiktoval som taxikárovi názov ulice a on do GPS prístroja vyťukal Plynárenska s mäkkým i. Pomyslel som si, že to asi nebude ideálny sprievodca Bratislavou, no nakoniec sme to spoločnými silami našli. Snáď si už teraz zapamätá, kde to je a ako sa to píše J. Jediné voči čomu som mal mierne výhrady bolo fajčenie počas turnaja. Väčšina hráčov fajčila a ja som nefajčiar, takže to je asi pochopitelné. Aká bola kvalita hráčov? Jánošík: Kvalita hráčov bola rôznorodá. V...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22216
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 10 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!